Chmatákov online


Fórum – JUR0BEZMENA–CS VIDEA BEST PLAYER (ja)

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » JUR0BEZMENA-CS VIDEA BEST PLAYER (ja) [zamknuto]

MOGOGO
zablokován
Ve hře: lordcafese
SZ
som budúci best player keď ma svet spozná :-/ toto sú moje videa:

http://www.ceknito.sk/video/118597 -pekne hs all s m4a1 nie?
http://www.ceknito.sk/video/118846 -tiež pekne hs ale zo smith(scout)
http://www.ceknito.sk/video/124837 -tiež luzzky na death matchy ale toto je inakšie
http://www.ceknito.sk/video/122791 - niesom to ja je to nejaky skiller
# 6.3.2008 18.55
ráno som vstal mrtvy potom som sa započúval do dvojich uší,pozrel som si do oči, očuchal si nos,ochutnal som si jazik a skočil z okna...počas letu som preštudoval prírodopis a zistil som že život treba brať logicky a robiť si zo všetkého kokot...
a potom som si tresol hlavu o asfalt ktory ešte nebol stvrdnutý a povedal som si zo zalepenými ústamy že už nebudem sa snažiť vyštudovať vysoku školu ale budem robiť kktiny a tak sa zrodil môj nick ,ktorý nemá mamu ale ja hej ...
potom som utekal mrtvy do kuchine a 300 krát som si tresol hlavu o roh stolu,rozpučil som si vajicia a zistil som že to ani neboli keď cem a tak som si trieskal hlavu ako masochista a hádzal dosteny potom som si narušil aortu chytil som infarkt a z rýchleho záchvatu som skočil z okna dopadol na betom,padla na mňa sekera ,ktorá sa mi zapichla do hlavy,s kus hlavy mi padla do ohňa potom začali mali začať podla predpovedi počasia padať meteority , asteority mierne tornáda mali prísť ,zemetrasenie ... ja som z infarktom a zo zapichnutou sekerou v hlave stal a oprášil sa prešiel som si k hlave do ohňa ale šmiklo sa mi a sekera mi najprv dojebala umele zuby , potom aj trvalé a potom aj tie umelé tak som rýchlo zobral svoju hlavu ale ako som si ju chcel nasadiť nastalo zemetrasenie začali padať asteoridy a meteoridy mne sa šmiklo a zapichla sa mi sekera do oka ,ktoré som nestihol zavreť potom na ňu padol meteorit a pritlačil ju a zemetrasenie na mňa zhodilo panelák a padol na mňa jupiter a kedže jupiter ma gravitáciu 3600 a zem 800 tak s toho vznikla gravitácia 4400 a mne padol rovno na hlavu celou váhod a zo spučenou hlavou,sekerou v oku,infarktom,polovicou hlavy,privaleny jupiterom som vstal a išiel som ďalej ale potom ku mne prišiel mimozemšťan a chytil ma za nohy a začal ma trieskať hlavou o zem a po 7845646 razoch ma hodil do ohňa ale ja som sa nevzdal išiel som ďalej aj keď som nevyzeral ako človek ale nechtiac som sa potkol a potkol som sa a začal som padať velkou rýchlosťou do hora a popri tom ma prepichovali oštepi až potom prišiel jeden človek dal mi leokoplast a bol som zase v poriadku THE END!!!

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Mr.Robben:Medvede taky kdybysi Samovi nelizal ...... tak bys byl normalni hrac ...!3-(


LOL. Daddy je poslední člověk co podle mě má potřebu lozit někomu z GM do řiti...lol
# 6.3.2008 21.18
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Mr.Robben
zablokován
Ve hře: Mr.Vladdis Android Pietro
SZ Mail Web
Prej ne.... Kdybys mu nelizal tak byl aspon normalni nejak si mu prelizal protoze uz je trochu .... byl normalni !
# 6.3.2008 21.19
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
MOGOGO
zablokován
Ve hře: lordcafese
SZ
j keby mu nelizal tak by sa neotravil z vystreku
# 6.3.2008 21.21
ráno som vstal mrtvy potom som sa započúval do dvojich uší,pozrel som si do oči, očuchal si nos,ochutnal som si jazik a skočil z okna...počas letu som preštudoval prírodopis a zistil som že život treba brať logicky a robiť si zo všetkého kokot...
a potom som si tresol hlavu o asfalt ktory ešte nebol stvrdnutý a povedal som si zo zalepenými ústamy že už nebudem sa snažiť vyštudovať vysoku školu ale budem robiť kktiny a tak sa zrodil môj nick ,ktorý nemá mamu ale ja hej ...
potom som utekal mrtvy do kuchine a 300 krát som si tresol hlavu o roh stolu,rozpučil som si vajicia a zistil som že to ani neboli keď cem a tak som si trieskal hlavu ako masochista a hádzal dosteny potom som si narušil aortu chytil som infarkt a z rýchleho záchvatu som skočil z okna dopadol na betom,padla na mňa sekera ,ktorá sa mi zapichla do hlavy,s kus hlavy mi padla do ohňa potom začali mali začať podla predpovedi počasia padať meteority , asteority mierne tornáda mali prísť ,zemetrasenie ... ja som z infarktom a zo zapichnutou sekerou v hlave stal a oprášil sa prešiel som si k hlave do ohňa ale šmiklo sa mi a sekera mi najprv dojebala umele zuby , potom aj trvalé a potom aj tie umelé tak som rýchlo zobral svoju hlavu ale ako som si ju chcel nasadiť nastalo zemetrasenie začali padať asteoridy a meteoridy mne sa šmiklo a zapichla sa mi sekera do oka ,ktoré som nestihol zavreť potom na ňu padol meteorit a pritlačil ju a zemetrasenie na mňa zhodilo panelák a padol na mňa jupiter a kedže jupiter ma gravitáciu 3600 a zem 800 tak s toho vznikla gravitácia 4400 a mne padol rovno na hlavu celou váhod a zo spučenou hlavou,sekerou v oku,infarktom,polovicou hlavy,privaleny jupiterom som vstal a išiel som ďalej ale potom ku mne prišiel mimozemšťan a chytil ma za nohy a začal ma trieskať hlavou o zem a po 7845646 razoch ma hodil do ohňa ale ja som sa nevzdal išiel som ďalej aj keď som nevyzeral ako človek ale nechtiac som sa potkol a potkol som sa a začal som padať velkou rýchlosťou do hora a popri tom ma prepichovali oštepi až potom prišiel jeden človek dal mi leokoplast a bol som zase v poriadku THE END!!!
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Tyhle kecy jsou sice milý, ale zkus tu napsat nějakou situaci, kde se to potvrdilo

For mods: Nemažte to, já to pak pročistim
# 6.3.2008 21.21
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
A kdyby tady někdo neměl blbý kecy tak by byl klid...
# 6.3.2008 21.22
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Mr.Robben
zablokován
Ve hře: Mr.Vladdis Android Pietro
SZ Mail Web
Ale on musel vis co.... Musel si vyliz 20K HP pritom Gizmo ani Miky by mu takove HP nikdy nedali pak ty penize atd..... musel makat
# 6.3.2008 21.22
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Já si o 20k HP neřekl, to se tak nějak vyvinulo... Když jsem jednou zasahoval proti blbečkům na ostrovech ( ty mezi nimi... ) tak jsem na to dostal krapec víc. A když mi to Sam sundával, tak mi nechal 20k...
# 6.3.2008 21.24
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Podla info ktoré som dostal od jednej nemenovanej osoby tak ty, Vladdis, si sa vraj mne pchal do riti, mal si to aj vopred naplánované...xD Zdroje si nechám pre seba...:-P
# 6.3.2008 21.27
 
Mr.Robben
zablokován
Ve hře: Mr.Vladdis Android Pietro
SZ Mail Web
To vis CH.B.I Nej Lams z Chmatu zasluhou Medveda(aktivniho makace NOn Stop) nemuseji makat taky......
# 6.3.2008 21.27
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
My ta práva dostali kvůli dementům, jako jsi ty.

Kdyby těhlech blbečků nebylo, tak není ani CHBI.
Takoví, jako jsi ty, to jsou pravý lamy a nikdo jinej.
# 6.3.2008 21.29
 
Mr.Robben
zablokován
Ve hře: Mr.Vladdis Android Pietro
SZ Mail Web

Sam #12:Podla info ktoré som dostal od jednej nemenovanej osoby tak ty, Vladdis, si sa vraj mne pchal do riti, mal si to aj vopred naplánované...xD Zdroje si nechám pre seba...:-P


Zdroj:Pett nebo Pietro pravda byt kamosem GM ujde ale jak vidis nemam HP chk nic
# 6.3.2008 21.30
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Hlavně že ses do CHBI snažil už minimálně pětkrát dostat, co?
# 6.3.2008 21.30
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Ale máš ban IPxD
# 6.3.2008 21.31
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
To si neodpustím: Pwnedlol
# 6.3.2008 21.31
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Kernoll: Do Chmazky taky... A nezapomínejme na Chmakuzu, kde momentálně je...
# 6.3.2008 21.31
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » JUR0BEZMENA-CS VIDEA BEST PLAYER (ja) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.