Chmatákov online


Fórum – Killeri a AFK

Fórum » Archiv » Killeri a AFK

Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
jelikoz se nedaji dat k tomu komentare pisu to sem neci nic rikat ale bude v tom zmatek pac kazdej si bude vymejslet na kazdyho ze on AFK a on zabijel a pritom to nemusi bejt pravda...a ldidi to budou rikat jen z pomsty...p[rote jestli chce nekoho potrestat at da screene nebo nejak dukaz a az pak ho potrestejte..
# 6.3.2008 17.11
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2

Mr.Robben
zablokován
Ve hře: Mr.Vladdis Android Pietro
SZ Mail Web
AFK no nwm ... :P
# 6.3.2008 18.34
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
Stejně nechápu co na tom všem tak vadí.Jak se někdo zaafkuje a třeba těží tak to ostatní síbraj a mají z toho prachy a on skill.
Líbilo se mi jak to vyřešili v jedné nejmenované hře (jméno říkat nebudu ještě byste na ně podali žalobu :)) to vyřešili chytře : zavedli makro do hry jako funkci.
Ale vy budete raději rozdávat bany.To chápu.
Ale jak poznáte že je někdo opravdu afk?Co přesně podle vás je afk?Co když jsem u PC ale neodpovídám a furt jen klikám?Nebo co když jsem AFK a třeba držím meditku ale neskilluju.Nebo jsem jen AFK bez makra.A co kdyby byl někdo bezruký a retardovaný a bavilo by se ho dívat na chmatákov,když mu matka zapne macro aby se moh koukat jak se těží,a vy mu dáte ban.To je milé :-P
# 6.3.2008 18.58
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Pokud prostě neodpovídáš tak je to tvůj problém. Když máš medit a nepřibývají ti žiovoty tak není problém. Přestože jsi bezruký a retardovaný tak bys neměl ostatním kazit hru.
# 6.3.2008 19.01
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
Já osobně (neboť je chmatákov přeplněný přes den) hraju v noci.Tak jsem ospalej tak to zapnu a spustím si macro.A vždycky jdu tak na 5-10 minut spát.Pak se vzbudím a posbírám věci ze země :-D
# 6.3.2008 19.06
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Když tak tak spi u compu...to není trestný.
# 6.3.2008 19.07
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
Však to dělám :-D
# 6.3.2008 19.07
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Kdo tu je bezruký ať zvedne rukulol
# 6.3.2008 20.18
Áj níd mór drags! :idea:
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
:-D
To mi připomíná jeden film.Taký rozhovor po telefonu :"Jestli jsi pochopil,kývni hlavou....
......A teď mi řekni,jestli jsi kývnul hlavou :-D
# 6.3.2008 21.30
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Killeri a AFK

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.