Chmatákov online


Fórum – Uctivaci chmatmastera

Fórum » Archiv » Uctivaci chmatmastera [zamknuto]

chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
veskere info o Kult Uctivaci Chmatmastera je na nasich strankach a to ZDE:



kultchmat.sblog.cz/



Naposledy upraveno: 24.8.2007 22.43

# 23.8.2007 16.36
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Stránky: 1 2 3 4 5 6

DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
chmatmaster: Platí tu svoboda slova. Každý se může vyjádřit k tématu, pokud to nějak neodporuje pravidlům. Pokud tu nechceš negativní komentáře, vytvoř si někde soukromé fórum, kam pozvi jenom členy a kde se budeš dozvídat jen „Jo! Chmatmaster je nejlepší!“.
# 23.8.2007 21.50
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
MAK_obnova2
uživatel
SZ
nikoho...

Ese: LoL to je prdel... A nemám potřebu aby jsi mě považoval za moudrého ;) fakt je mi to jedno mysli si že jsem dementní mě to je fuk.
# 23.8.2007 21.50
 
Esemege2
uživatel
Obrázek
Ve hře: Esemege
SZ Mail ICQ Jabber Web
chmaster: muj věk s tim nema nic společneho šefe.... ale todle je psycho....

Big: jj, ja sem v klidu... ale masakr celkem..
# 23.8.2007 21.52
Hello! :-)
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
kiky ja svobodu skova nikomu neberu ale nikdo se tu nikoho neptal na to co si mysli o kultu nebo na jeho nazor... takze pokud znamena offtopic a spaming svoboda slova tak du na to....
# 23.8.2007 21.56
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
chmatmaster: Chvíli jsem na Vás, pane, měl o něco lepší názor, ale ten opět mizí v nedohlednu. Dokonce bych konstatoval, že všechno, co jste řekl, byly výmysly, což právě dokazujete. Doufám, že Vás potěší vykání, je přeci velice nevhodné, aby Vám nějaké pubertální děcko tykalo.

Uctívači: Lidi, proberte se. Svoboda vyznání je správná věc, ale tohle…
# 23.8.2007 21.58
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
chmatmaster: Nevšiml jsem si, že by tu psaní názorů někdo zakázal…
# 23.8.2007 21.59
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
josi: 1. je to jen sranda nic vic... navic to ani neni z moji hlavy... to jak se tu chvam k rejpalum je proto ze nemam naladu se hadat se 12ti letejma prckama a v neposledni rade tvuj nazor na mou osobu je mi dulezitej asi jako lokalni volby v Kambodže...


kiky: pamatuj cos ted napsal....
# 23.8.2007 22.02
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
chmatmaster: O našich názorech na sebe jsme už, myslím, mluvili dostatečně, mně je také absolutně jedno, co si o mně myslíte, protože můj vztah vůči Vám je hluboko pod bodem mrazu. Ale pokud je pro Vás sranda dělat z lidí tupce, měl byste uvažovat nad další aktivitou na tomto fóru.
# 23.8.2007 22.08
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
chmat: Já teda většinou všem říkám, že nejseš až takovej vůl, ale todle je fakt blbost :-D

Josi: Neblbni, mu nevykej. Bych mu nevykal, ani kdyby mi někdo zaplatil... leda by zaplatil opravdu hodně....



Naposledy upraveno: 23.8.2007 22.42

# 23.8.2007 22.14
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jsi mě urazil josi, v podstatě jsi mě nazval tupcem :(, omg nechápete srandu, fakt demence... Asi budu zas starej, mak co bude proti.
# 23.8.2007 22.16
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
MAK: Myslím že ani ty si nevedel že je to sranda(fakt super sranda ale neviem či sa maju smiať tí čo sa na vás pozerajú alebo tí čo sú členmi tohto spolku...) pokím to Chmat.. nenapísal.
A to že „fakt demence“ si nechaj pre seba...
# 23.8.2007 22.26
 
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Vím, že chmatmaster požadoval nevyjadřovat se k tomu a chtěl jsem to dodržet, ale tohle fakt nejde :-D :-D. Nevěděl jsem že tady na chmatu máme tolik malých dětí, protože k tomu se nikdo jiný fakt nemůže přihlásit lol lol.
# 23.8.2007 22.26
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
neres oni si proste musej rejpnout... pulka z nich ani nehraje, nedala jedinej napad jen se nudej na foru... smysl pro humor duchodce s tezkou mozkovou disfunkci a IQ mejch pouzitejch ponozek ( a nesmejte se, obcas je rano najdu jinde nez sem je vecer nechal ;) ziji svym vlastnim zivotem :D ) proste klasika...

bigu: ty si vazne CHUJ :D ;)

vezna: ano mame snad krome kikyho a Biga tu sou vsichni deti... mam pocit ze tebeč nevyjimaje...



Naposledy upraveno: 23.8.2007 22.30

# 23.8.2007 22.27
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Same: tak si vyliž když ti to nepříjde vtipné. Děte doprdele akorát mi tu vždy zkatíe prdel a náladu, nechápu proč sem chodím.
# 23.8.2007 22.28
 
Esemege2
uživatel
Obrázek
Ve hře: Esemege
SZ Mail ICQ Jabber Web
chmat: nepisal som ziaden offtopic, iba som vyjadril svoj negativny nazor ku tejto sprostosti - ALE TYKALO SA TO TéMY, šefe... tak nehovor hluposti...
# 23.8.2007 22.30
Hello! :-)

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Uctivaci chmatmastera [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.