Chmatákov online


Fórum – Chmatparta

Fórum » Archiv » Chmatparta [zamknuto]

Mr.Robben
zablokován
Ve hře: Mr.Vladdis Android Pietro
SZ Mail Web
Jelikoz jsem originalni klan... :P preju vam oznamit ze mam good web by PiXeE :D

http://chmataparta.tym.cz/team.html
# 1.3.2008 21.05
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5

Mr.Robben
zablokován
Ve hře: Mr.Vladdis Android Pietro
SZ Mail Web
a co ze je neumim delat poradne jebe?na Chmatu si 0 a jeste se tady seres BTW: delam je od dneska poradne
# 3.3.2008 21.07
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
robben:mozna ze jsem 0 ale to je vubec nejebe...me staci ze tady jsem uznávaný(vic nez ty!),delám dobrý komiksy,dobrý ub a td...a ve chmatu mám vic kamosu nez ty..a je mi te lito protoze ty vzdycky kazdeho podvedes ses jen socka která má kamose jen aby mel prachy..
# 3.3.2008 21.51
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Duch.03
uživatel
Obrázek
Ve hře: Duch,{JeRRy}
SZ Mail ICQ
Jezis kdyz uz na tom webu mate jak kemping killers dostavaj videl sem vas na tech screenech bojovat s jednim clovekem a on mel loveckou a vy bilej a blesk a presto si vas celkem daval vy lamaci ....159si lama vzdy kdyz prohravas odlognes ale dnes se ti to nepovedlo bude se hodit ten bilej...:-D:-Dproste chmatparta sou lamy co to nikam nedotahnou....pietro tady si hrajes na frajera sem zvedavej jakej frajer budes az te potkam...;-)Pixe si kkt ze si se knim pridal ale co si kamos ....:-D:-D
# 3.3.2008 22.18
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Mr.Robben
zablokován
Ve hře: Mr.Vladdis Android Pietro
SZ Mail Web
Myslis ze me jebe nejaky komix tak ti asi ne no a UB sice delat neumim ale staci kdyz dam tak Petovi nejaky drobne(10 - 15 K ) a udela mi lepsi nez delas ty a ty si s tema svymu muzes jit do laborky pod mikroskop vyhonit a ve hre LAMS 0
Pritom tady tvrdite ze jsme lams ale asi tezko jelikoz asi vcera chytry Retro spocital ze vas tam bylo asi 7 my jsme tam byli 2 pak jste tam byli 4 a jen ja z BigManem a to uz dostavali BTW:jestli to Cibule z tim odchodem myslel vazne tak jsem zvedavej jak bude vypadat klan ktery zalozi nevylucuje se ze by u nas nedostal sanci?
# 4.3.2008 6.31
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Celej tenhle topic je plnej SPAMU a zbytečností...nechtěli by jste si to jít řešit na icq nebo tak něják?:-|
# 4.3.2008 6.39
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web
CHMATAPARTA je banda čuráku už mně serou všechny tyhle killerský klany ! jenom čórujete kde se dá a nic pořádnýho neděláte ste všichni CHparťáci a Killing Lamers Uplny ubohy socky !



pardon za sprosťárny ale už to ze mně nějak vylítlo
# 4.3.2008 20.15
ObrázekObrázek
LUS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SpideR-X2,Imrer
SZ Mail ICQ Jabber Web
Wertman: Dýchej nádech a výdech,klid klid.....:D
# 4.3.2008 20.17
Elita je již uzavřená!
big smoke
uživatel
SZ
LOCK!

PS: wertman má pravdu :-P
# 4.3.2008 20.19
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Chmatparta [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.