Chmatákov online


Fórum – filatelie

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » filatelie

pirate
uživatel
Obrázek
SZ
Nebylo by špatné kdyby ve Chmatu byla filatelie.Představuju si to asi takhle,byl by obchůdek ve kterém by se prodávalo album,řekněme třeba tak za 450chk.Album by byl základ,potom byste si kupovali známky třeba balíček po 10 za 40chk.Balíčky by se přetahovali do alba,tam by se samostatně ukládali,známky v albech by byly náhodné bylo by ji dohromady třeba 500druhů od normálních po nejvzácnější a byly by různé série,oceňovalo by se vzácnost známky série atd.Známky které máte by šlo třeba prohlédnout lupou,alba by se nosila na výstavy kde by se dalo vyhrát za známky mnoho chk.

PS:možná je to blbej nápad,ale tohle mne jen tak napadlo,protože sbírám známky.
# 28.2.2008 13.23
Jsem normální a slušný chmaták,který by byl rád,kdyby se přijala co nejpřísnější opatření na killeri a jiné dementy a je pro zachování tělíček.

Vzkaz dementním hráčům:Jestli chcete pořád otravovat,tak si najděte nějakou jinou hru a neobtěžujte slušné lidi.:evil::evil:Nebo se polepšete.Kvůli vám už odešlo hodně dobrých hráčů jako bigdragon.:'(



Stránky: 1 2

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
2 krat to nemusis zakladat ... K tematu: podle me je to blbost jak si rekl xD
# 28.2.2008 13.23
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
pirate
uživatel
Obrázek
SZ
to byl omyl
# 28.2.2008 13.28
Jsem normální a slušný chmaták,který by byl rád,kdyby se přijala co nejpřísnější opatření na killeri a jiné dementy a je pro zachování tělíček.

Vzkaz dementním hráčům:Jestli chcete pořád otravovat,tak si najděte nějakou jinou hru a neobtěžujte slušné lidi.:evil::evil:Nebo se polepšete.Kvůli vám už odešlo hodně dobrých hráčů jako bigdragon.:'(



pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Mně to příjde jako zbytečnost.
# 28.2.2008 13.39
 
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
Naprostá zbytečnost.
# 28.2.2008 14.19

wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web
neni to spatny mne by se to libilo

a nebo by se ty znamkydostavaly treba ako nejaky medajle treba za pomoc adminum neboza chran slabšách
# 28.2.2008 14.26
ObrázekObrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
me se to líbí...
# 28.2.2008 15.38
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
hulaan0203
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
newim ale mozna by to bylo tezke na vlozeni do hry a vubec udelani tech znamek
# 28.2.2008 17.37
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Tuším, že RFmu se to bude líbit. Zbírá taky něco takhle ujetýho.

K tématu: Myslím, že je na chmatě spousta věcí, které by se měly udělat přednostněji (skoro všechny) ale časem by se nějáká zběratelská celochmatová hra mohla udělat. Ale chce to líp promyslet.;-)
# 28.2.2008 17.45
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Sbírání známek se podle mě do CH moc nehodí…
# 28.2.2008 18.25
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

DJ Miky:Sbírání známek se podle mě do CH moc nehodí…


Taky si myslím, ale nějáká hrá (možná dlouhodobej quest) by se udělat mohla. Něco až se chmat víc rozroste a přibyde nějákej další spůsob získávání itemů (dropy z příšer nebo tak něják)...
# 28.2.2008 18.28
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
No nějaký dlouhodobý Q by se hodil, ale známky určitě ne.
# 28.2.2008 18.32

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Hanny:No nějaký dlouhodobý Q by se hodil, ale známky určitě ne.


Něco co se vymyslí...ale chtělo by to nějákou legendu. Třeba aby se zbíraly střípky z kouzelného amuletu, který po složení bude mít nějáký spešl schopnosti (Třeba nějáký druh kombinovaného amuletu.)
# 28.2.2008 19.13
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
Kernoll: Hlavně by to mělo být opravdu dlouhodobé v řádu klidně i měsíců.
# 28.2.2008 19.15

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Hanny:Kernoll: Hlavně by to mělo být opravdu dlouhodobé v řádu klidně i měsíců.


Spíše o náhodě nebo tak. ale zase aby ty části amuletu (pokud by jich opravdu bylo třeba 10 nebo i víc) nezabíraly moc místa v bance. Musel by se zavést již dlouho a často probíraný problém "několika věci na sobě"...Taky bych tam hodil aby to bylo i trochu o náhodě nebo tak.;-)
# 28.2.2008 19.18
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
Kernoll: Ideální by bylo, kdyby člověk měl sehnat třeba 10 částí, ale každá by se získávala z jiného NPC a měla by drop třeba jen 10%. Ty NPC by bylo hodně těžký zabít a měli by mít různé odolnosti proti útokům. Na někoho by skoro neplatila magie na někoho jiného zase kulky. Jen proti lovcovi by nikdo odolnost neměl, lovec by neměl být dobrý na PvP ale velmi dobrý právě na zabíjení NPC.
# 28.2.2008 19.25

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » filatelie

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.