Chmatákov online


Fórum – kill's

Fórum » Archiv » kill's

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Vážně nechapu proč si všichni pořát stěžujou na killování a všichni chtěj zamezit killování ted! uznávam že sem taky killer a mam něco přes 2 000 killů na obouch verzích ale když vam to tak vadi tak budte jen tam kde funguje obrana a když si chcete něco koupit a je to jenom tam kde nefunguje obrana tak tam děte bez věcí a jelikož je na každym rohu nějaka banka tak si to kupte rychle to dejte do banky a dete někam kde funguje obrana a tam to vytahněte a nespamujte furt na foru a podle mě stejně skoro všichni co si tu stěžujou si tam šli zakillit a tam je nějakej silnější killer killne porat si stěžujte na czeboy-lovce MR.Vladise atd. ale važně nechapu proč si stěžujete tak prostě nechod'te do míst kde nefunguje obrana
# 26.2.2008 21.41
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Oni si nějak ani moc nestěžujou na killy.Ale spíš na rekilly.On totiž někdo nemá rád,když někam běží po smrti a najednou zas rána a zas k doktorovi..
# 26.2.2008 21.42
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
tak proč tam ty kkti běhaj když věděj že tam někdo killuje kdyby počkal půl hodiny a pak by tam šel tak to pochopil ale proč nějaky debilove tam dou hned potom co ho tam někdo killnul
# 26.2.2008 21.45
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
A odkiaľ majú vedieť ,že sú tam killeri?
# 26.2.2008 21.48
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
ja ted mluvim o rekillech to už snad věděj ža tam ten killer je a o killech sem napsal nahoře zprominutím slepoune
# 26.2.2008 21.50
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Lampasáku,uklidni se..A nedělej ze sebe ještě větší děcko..Rekill je zakázanej,takže si myslej,že respektujou pravidla..
# 26.2.2008 21.52
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Lenže keď niekoho kileri rekiťlluju tak je to nepretržite.Takže obeť nestihne ujsť
# 26.2.2008 22.11
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Ty máš 2000 killů ve starý verzi? Nechci nějak zpochybňovat tvoje tvrzení, ale řekl bych, že tady ti trošku ulítla des. čárka...
# 26.2.2008 22.38
 
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
no tak mi nevěřte ale ja o killech řikam že za prvy nejsou zakazany a za druhy proč si ty lidi vemou plnej inv věcí drahejh a de někam kde nefunguje obrana a pak si stěžuje že stratil mrtě věcí a o rekillech řikam že když nějakej debil někde killuje a někdo tam de tak ho killne oak se tam vrati a rekillneho tak proč se tam ten kkt vrací aby si mohl postěžovat na foru3-(3-(3-(
# 27.2.2008 13.32
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
lampasák: Mluvíš o spamování fóra, přitom tohle je podle mě naprosto zbytečné téma. Tím že vpodstatě viníš lidi s toho, že se nechají (re)killit jen potvrzuješ pravdivost svého podpisu.
# 27.2.2008 14.30

Fórum » Archiv » kill's

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.