Chmatákov online


Fórum – Útěk z vězení – Prison Break

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Útěk z vězení - Prison Break

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Prison Break


Právě jste se dostali do topicu jednoho z nejlepších seriálu dnešní doby, oceněného na CSFD skvělými 91%.

Michael Scofield (Wentworth Miller) je zoufalým mužem v zoufalé situaci. Jeho bratr - Lincoln Burrows (Dominic Purcell) - byl odsouzen za vraždu a čeká na trest smrti ve Státní věznici Fox River. I přes důkazy proti Lincolnovi je Michael přesvědčený o jeho nevině. Se žádnými dalšími možnostmi a blížící se popravou Lincolna přepadne Michael banku, aby se dostal do vězení vedle svého bratra. Jakmile je uvnitř, dozvíme se, že Michael - stavební inženýr s kompletním plánkem vězení - má vypracovaný plán, jak dostat Lincolna ven a prokázat, že je nevinný.

Kombinací naděje z filmu „Vykoupení z věznice Shawshank“, kamarádstvím z „Trestné lavice“ a napětím z „Velkého útěku“ slibuje seriál odkrývat další kusy ze záhady každého týdne, jak Michael provádí svůj odvážný plán, jak z vězení nadobro utéct a jak rozřešit spiknutí, které bratra dostalo do vězení.

Prison Break je produkovaný a napsaný v produkci Paula Scheuringa ("A Man Apart"). Brett Ratner řídí pilotní epizodu a slouží jako výkonný producent vedle Matta Olmsteada, Martyho Adelsteina, Neala H. Moritze a Dawna Parouse.

Myšlenka natočit seriál Prison Break se zrodila v roce 2003. Došla až k vysílací společnosti FOX TV, ale byla rychle shrnuta ze stolu. Neměla prý předpoklady pro dlouhodobý seriál. Později byl zvažován nápad natočit mini sérii, když se o něj zajímala velká jména z filmového průmyslu jako je Steven Spielberg a Bruce Willis. Nicméně mini série nebyla nikdy natočena. Televizní stanice Fox změnila názor až po úspěchu seriálů Lost a 24, a tak se v roce 2004 vrátila k produkci Prison Break.

Herec Stacy Keach, který ztvárnil roli ředitele Henryho Pope, byl v roce 1980 uvězněn v anglickém vězení na několik měsíců za distribuci drog. Ředitel vězení, ve kterém byl Stacy Keach zavřen, pak posloužil k ztvárnění jeho role.

Ve státě Illinois, kde se seriál natáčí, se dříve nepoužívalo k vykonání trestu smrti elektrické křeslo. Původně se používala metoda smrtící injekce, ale pro větší efekt se smrtící nástroj změnil.

V současné době se vysílá už třetí řada seriálu

Díly ke stažení - http://forum.prison-break.cz/viewforum.php?f=14

Titulky -
http://forum.prison-break.cz/viewforum.php?f=13

Koukáte na to někdo? ... Já jo a jsem do toho úplně blázen :-) ... Těším se na další řadu

zdroj : www.prison-break.cz
# 26.2.2008 21.38
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz

Stránky: 1 2

honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
A už to tu bylo...
# 26.2.2008 21.48
Obrázek Obrázek Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Bylo tu ,jestli se na to někdo dívá,já jsem sem dal podprobnosti..
# 26.2.2008 21.51
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Já mám první dvě sérky na DVD ale ještě sem se k zomu nedostal. Sleduju Heroes.
# 26.2.2008 22.31
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
IMHO PB je kravina...

Klasickej americkej tuctovej seriál, originalita? žádná, charaktery? žádné....
# 26.2.2008 22.35
Obrázek
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Mam 1,2,3 serii..na ty nove je to zpatlanina..hroznej dabing..
# 27.2.2008 6.38
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Já se na to koukám , ale když mi nějakej ten díl uteče ani my to nevadí.
# 27.2.2008 7.50
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Videl som asi jednu časť:Neviem ktorá to bola ale zdá sa mi ,že museli zistiť s ktorej strany prídu skôr policajti aby vedeli kadiaľ ujsť či čo
# 27.2.2008 8.14
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Jo, sleduju, ale už mě to přestává bavit, furt dokola se snažej utéct atd. Je to stereotyp. :-(
# 27.2.2008 9.25
 
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Já se na to dívám, ale věčně na to zapomenu se podívat :D
# 27.2.2008 11.17
Informace o novém PSP Go.
Jango
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jango
SZ Web
dívám se na to,teda včer sem se dodíval protože z 3 řady jich je jenom 13 :(
ale je to divný..v 1 řadě se dostávaj z vězení... v 2 řade utíkaj a schovávaj se před policii..v 3 řadě zase utikaj z vězení .. :D
# 27.2.2008 16.22
BAF!
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
tento seriál jsem dokoukal pred 2 mesicema a ted cekam na 4serii a heroes jsem taky dokoukal
# 27.2.2008 16.24
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Vojcek
uživatel
Ve hře: Nehraju
SZ ICQ
Je to celkem dobrý,já to sleduju na přeskáčku u kámoše konečný díly s titulkama a v telce začáteční díly 2 řady s dabem :-D
# 27.2.2008 19.59
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Aspire Aspire,jak jsi mohl dokoukat před 2 měsícama... Nechápu,když minulej tejden v pondělí byl poslední díl 3 řady lol
# 27.2.2008 20.12
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

tomas.oxi:Mam 1,2,3 serii..na ty nove je to zpatlanina..hroznej dabing..


Tak nesleduj seriály s dabingem. Já nemám dabovanou ani tu první seriilol
# 28.2.2008 6.48
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
PB sleduji, napětí by se dalo krájet lol
# 28.2.2008 6.59
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Útěk z vězení - Prison Break

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.