Chmatákov online


Fórum – Děláme quest

Fórum » Archiv » Děláme quest

Afro1
zablokován
Obrázek
Ve hře: De...55=no
SZ ICQ
takže ještě nevíme kdy ale uděláme super quest zatim tu máme pouze tyto ceny ale pokud mi D!ereS odbugne účet budou lepší tak zatím tu jsou tyto

1místo:2000chk+Rotační kulomet
2místo:1000chk+modrý chobotník
3místo:500chk+lovecká puška nebo pumpovací brokovnice

prosíme o podporu někoho s imunitou na obranu aby nám pomohl protože aby tam nebyli spameři ani killeři!

PS:tímto prosím někoho co to umí aby mi odbugoval účet de...55 pořád mi to píše že někdo používá muj účet ale není na něm nikdo to vím na 100% asi sem se jen blbě odhlásil tak prosím něco mi s tim udělejte!;-);-)
# 25.2.2008 14.32
 
  • Kdo by se zaregistroval do soutěže(poplatek 150chk.aby tam nebylo 25newbíků)
  • Ano 22 hlasů, 81 %81 %
  • NE5 hlasů, 19 %19 %
  • Celkem 27 odpovědí

Stránky: 1 2

R@płK!Ł€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: RapKiler
SZ ICQ
Já bich se zaregistroval....
# 25.2.2008 21.26
 
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ

R@płK!Ł€r:Já bich se zaregistroval....


Na to se nedá dívat.lol:-P
# 26.2.2008 16.19

HonzaaaBiker
uživatel
Obrázek
Ve hře: D[r]iver,_CrAfT_
SZ ICQ
tjn. Ale jinak bych se regnul ale na test uz sem nelog asi 2 mesice hraju vic starou chci si na ni dat VIP ale to si zrovna Gizmo spomene ze je nemocnej:D
# 26.2.2008 17.28
Moc mě neprovokujte!!! Jinak řečeno: Když se naseru budu zlej!!!
filipcerny
uživatel
Ve hře: black_dog
SZ
ja bych rtaky chtel ale co vté soutezi budu muset delat?
# 26.2.2008 18.03
 
Retro
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dlouho sem nehrál(Nechci)
SZ ICQ
filipe to se jeste nevi budeme to muset vymyslet ve skole a hlavne pruzvih ze ma bugleho de...55 a nema na nem VIP peníze posílal ale Gizmo je ted nemocny :D
# 26.2.2008 18.35
Obrázek
Afro1
zablokován
Obrázek
Ve hře: De...55=no
SZ ICQ
děkujeme všem co se připojí

Další info:bude to asi na klasickém pódiu,nejspíš až po víkendu.
Co se cen týče budou upraveny a o všem se dozvíte


PS:prosím někoho s imunitou na obranu,Gizmo o tom vědět nemusí pouze tam budete hlídat potom vám zaplatíme za ochotu.

Zrovna dnes sem dělal quest o věci a Czech Boy-lovec mě kill neva pokud se toto bude opakovat nebudeme dělat nic to je jen pro vás tak se nad tim zamyslete!!8-)8-)

pro ty nedočkaví zvědavce nejspíš to bude smíšené třeba na body nejdřív otázky pak závody(!!bez chobotů a jiných jezdítek!!)a pak killení(pouze pod dozorem Imuních lidí pokud se nenajde tak nebude killení)všicni budou mít kůl nebo malou broku aby nevyhrál Pietroo a BajoOo bude to 1vs1 a kdo vyhraje postupuje!!

Více až déle TAK ČUS!
# 26.2.2008 18.52
 
Afro1
zablokován
Obrázek
Ve hře: De...55=no
SZ ICQ
!!POZOR ZMĚNA!!
Aby jsme sem nemuseli psát ze 3účtů který to pořádají udělali jsme účet Pořadač který zde bude vše korigovat


znovu prosím Gizma o přidělení VIP už sem poslal peníze před týdnem a mám problém s E-mailem a tak prosím aby mi retro men a Killbiler potvrdily že jsem to poslal a jestli ti to nestačí prosím abych ti mohl účtenku poslat po icq.

Více k soutěži:bude se soutěžit
1.disciplína: Otázky(po 1bodu)
2.disciplína: Závod(!!bez chobotů!!,aby nebylo 50závodníků najednou budou kategorie!)
3.disciplína: Hledání osoby(nejspíš Chlapeček nebo Every men)
4.disciplína: Duely(bude to nejspíš 3vs3 !každý! bude mít pouze kůl a bude to bez léků u koho se zjistí lék(doping)bude diskvalifikovám popřípadě pújde do nápraváku,týmy se rozliší čepicemi)
5.disciplína: Hledání věcí(třeba ryby atd.)

Edit by XmenT: Zobrazovalo ti to smajly. ;-)
# 27.2.2008 15.19
 
Afro1
zablokován
Obrázek
Ve hře: De...55=no
SZ ICQ
Takže kdo se chce zaregistrovat tak ať napíše soukromou zprávu na hlavního organizéra za kterého píšeme mi (Já,Retro men a Killbiler) hlavní organizér je Pořadač tomu vše pište a více se dozvíte déle zatím scháníme sponzory"pokud něco dáte do soutěže budeme vám vděční (časem se udělá klan a možná vás potom vezmeme (to není jisté))
TYTO CENY SE BUDOU RÚZNĚ UPRAVOVAT!!
1.cena:1xRotační kulomet,1xbloud a 2k.
2.cena:1xlovecká puška(nebo Pumpovací brokovnice),1xkosťák a 1k.
3.cena:1xMalá Brokovnice,Čepice atd.,Lávový chobotník a 500chk.

PS:špatná zpráva pro killeri naše soutěž je pouze od15stáří do 150stáří.

Ceny bude rozdávat můj účet "něco jako Pořadač nebo Quest men"něco takového..

POKUD MÁTE NĚJAKÉ ČEPICE A CHCETE SOUTĚŽIT TAK N8M JE PROSÍM NA SOUTĚŽ PUČTE PŘI DUELECH (3vs3)SE BUDETE ROZDĚLOVAT PODLE ČEPICÍ!!

Do přihlášek zadejte jméno účtu,stáří a počet zabití!!
Pokud blbě vyplníte Přihlášku máte smůlu(soutěžit můžete pouze s jedním účtem)

ZÁPISNÉ=300chk.

Chci poprosit třeba D!ereSe aby nám dal sponzoring třeba jen 5k. a nějaký věci(choboty atd.)

Gizmo prosím o to VIP na účet de...55 prosím poslal sem 150kč. a potřeboval bych VIP ale nejde mi posílat soubory přes e-mail a tak ti to pošlu buďto po icq nebo po nějakým jiným uživateli.

Nevím proč mi to nejde poslat pokaždé to píše "Při odesílání souboru došlu k chybám"a odpojí mi to net.a tak by jsem to potřeboval do Soboty protože s tím questem to myslíme dost vážně protže Chmazka už nedělá skoro žádné questy a ty děláš pouze na killení a to nemůže vyhrát newbík a to je škoda!:'(
# 27.2.2008 20.31
 
Retro
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dlouho sem nehrál(Nechci)
SZ ICQ
JJ stáří je až moc velké dal bych od 10 do 100 zapisne taky moc staci 2oo chk :D a tech 150Kč posílal z domova si vzal jen 150Kč a zapoměl na poštovné a scháněl to po různých lidech na poště :D
# 27.2.2008 20.44
Obrázek
KLAVESA-9
uživatel
Obrázek
Ve hře: Klavesa 9
SZ
HUSTYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!xDxD
# 27.2.2008 20.47
 
Killbiler
uživatel
Ve hře: killbiler
SZ Mail ICQ
:twisted:Opravdu poslal 150Kč a já sem nový sponzor a také pomáhám s přípravami a se soutěžema :D :D ale VIP už nechce prý to dá na chk na klan Graffitce:twisted:
# 28.2.2008 17.23
Mé účty s vipem:
Killbiler (bojovnik)
Don Travian (remda)

Chm@t P@art je hnuj
Afro1
zablokován
Obrázek
Ve hře: De...55=no
SZ ICQ
takže je pravda co píše killbiler dávám to na chk pro klan a bude se hledat buďto Every men nebo Killbiler
# 28.2.2008 17.27
 
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
Blbost dávat zbraně jako ceny podporuje to killování...
# 28.2.2008 18.28
wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web
OMG a co bys tam asi chtěl dávat :D ? čapky ? xD to fakt ne
# 28.2.2008 19.13
ObrázekObrázek
Pořadatel
uživatel
SZ
kdo sse chce zaregistrovat at napise me osobni spravu
# 29.2.2008 14.14
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Děláme quest

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.