Chmatákov online


Fórum – Pobudík

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Pobudík

patrikk
uživatel
SZ Mail
img524.imageshack.us/img524/2973/56003600yi2.png
hrac Pobudík mi dneska vulgane nadaval a vyhrozoval... jako dukaz dokladam screen...
# 9.2.2008 20.05
 

Stránky: 1 2

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Njn, co by se dalo čekat od takovým malích dmntu 3-( . Pokud vím v pravidlech je, že se nesmí vulgárně nadávat a ve Chmatákovu se nadává dost často a dost vulgárně a nic se stím nedělám prostě bych dal přísnější pravidla..Komu se furt chce dívat na to jak tam malí haranti nadávají, kilují atd.. a kazí tím pověst hry atd..
# 9.2.2008 20.28
Simulátory všech kategorií.

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
navrhuji zjistit jeho vsechny ucty a dat jim BAN nebo rovnou BAN ip :) ale chtel bych vedet kdo ej to..
# 9.2.2008 20.31
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Tam píše, že je trava... Že by DJ trava?
# 9.2.2008 20.32
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Taky si myslím, že to bude on.. taky má myslím účet Dj.Chmatákov nwm jistě..
# 9.2.2008 20.33
Simulátory všech kategorií.

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
jj tobude on DJ Tr@va
# 9.2.2008 20.34
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
patrikk
uživatel
SZ Mail
jj presne tak je to DJ tr@va nebo nejak tak...a s mikeem soulasim proto jse se rozhodl s tim uz neco delat...
# 9.2.2008 20.35
 
patrikk
uživatel
SZ Mail
tak co navrhujete za trest?
# 9.2.2008 21.54
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Lidi co příliš vulgárně mluví do zadnice střílím já...
# 9.2.2008 21.59
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
No za vulgaritu bych teda fakt nějak trestal, když to je protoi pravidlům a jsou i třeba někdy i případy, že jsem jednou šel a nějaký newbik na mě z ničeho nic ani jsme an něj nepromluvil nic a začal nadávat ty pič* poď sem atd.. nebo nejprve, aby zasáhla chbi a když to udělá podruhé tak nějaký trest( nápravák, pak i ban )
# 9.2.2008 22.03
Simulátory všech kategorií.

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Dopis KSČM je starej jako já nevím co. A ikdyž se mluví všude vulgárně, tak slušnou mluvu autoři hry od hráčů vyžadují. Jako jednu z mála věcí...:-|
# 9.2.2008 22.10
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
Lol ted sme v 21. století sprostě a vulgárně se mluví všude to bych neřek že to je dobrý jako nadávka no ale když se to jako myslí třeba jako ty p*čo to bylo fakt hustý ale netrestal bych kdyby k tomu měl důvod ale pokud to je nákej newbik a hned jen příde a nadavado všeho možnýho to sem někde byl na náký hře myslim na atlasu na hrách tak prohrával a hned že mě zabije až mě najde a že m pozabíjí rodinu ale todle je problem všude na celim světě prostě lidi neuměj přiznat že jsou budto v něčem hořší nebo že neuměj prohrávat. :-|
# 9.2.2008 22.17
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Kernoll:Dopis KSČM je starej jako já nevím co. A ikdyž se mluví všude vulgárně, tak slušnou mluvu autoři hry od hráčů vyžadují. Jako jednu z mála věcí...:-|




Edit:Reakce na Příspěvek pod tímto příspěvkem.
# 9.2.2008 22.19
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
patrikk
uživatel
SZ Mail
prave ze je tenhle problem skoro vsude tak bych ho pomalu zacal resit chapete pomalu ale jiste neco jak rikal mikey.... prvna zasah chbi pokud by nepomohlo tak treba napravak mozna i ban....
# 9.2.2008 22.36
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Klidně by se mohla udělat na Centrále cekce, kam by členové psali nick Nadávatele a screen. Pro lepší propojení sytému.;-)
# 9.2.2008 22.40
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
patrikk
uživatel
SZ Mail
jo urcite dobrej napad...
# 9.2.2008 22.42
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Pobudík

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.