Chmatákov online


Fórum – Posran* obrana !!!

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Posran* obrana !!!

Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Nevím čím to je ale myslím že jak Gizmo "opravil" tu obranu , tak do s dovolením celý posral...
Lognu do pustin tak po hodince hraní, přídu do hlavního a najednou Volík - Obrana , do me šlehnul blesk a kulas, cepka a inv leku sou v pici,... Tohle opravování je fakt na hovno, stejně tak Bug s políčkem, když mě někdo zabije, vypadnou ze me veci a vec z akcniho policka se dá do modrého i když sem tam mel amulet, musim relognout ( pro nekoho jen relognout ale je to fakt vopruz pořat relogavat jak debil ) ... btw : tohle sem psal Gizmovi asi 3x a to jeste jak buzik pro nej obetave necham zabit a stejne to je furt posran*...
Omlouvám se za "hrubé" výrazy ale už mám fakt nervy, jak je všechno ve hře napul udelaný, nefunkční popř. zabugovaný a přidávají se píčo**ny jako velký léky, zabijáci lamek a nové čepice
# 2.2.2008 22.29
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[

Stránky: 1 2 3

Lord_Dezmond
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lord_Dezmond
SZ ICQ
Ne asi já přišel o bílej kulas a anikdo my ho navratí :evil:
# 2.2.2008 22.57
 
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Tak já taky nepočítám s tim že mi to někdo vrátí, chci jen aby se to opravilo

btw : Nevim co řešíš ja s tvejma 500 000 bych nejakej bilej neřešil
# 2.2.2008 23.00
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Napadlo Vás niekedy to že prečo Vás zabíja obrana ?xD Keby ste nekillovali tak je to v pohode alebo sa aspoň neukazujte v miastach kde funguje, Váš problém.
# 2.2.2008 23.22
 
nO.odZik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nO.odZik
SZ Mail ICQ Web

Sam #12:Napadlo Vás niekedy to že prečo Vás zabíja obrana ?xD Keby ste nekillovali tak je to v pohode alebo sa aspoň neukazujte v miastach kde funguje, Váš problém.




OmG, dpč on tady píše o bugu a ty o hovně! Nikdo tady o killování nepsal ale o spožděné obraně, a když chceš něco napsat rozmysli si to!
# 2.2.2008 23.33
Nemám rád typky co si o sobě mysli!
(XmenT) [Ale ten je ještě malej smrad]
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Myslím že myslel to že obrana funguje aj po dlhšej dobe;-)
K tomu bugu s políčkom som sa nevyjadroval ty mudrc!
# 2.2.2008 23.42
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Nějak tak, nemáte killovat, a s tím modrým políčkem celkem souhlasím, Gizmo to určitě dodělá, až si najde čas. ;)
# 3.2.2008 10.02
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
CrawlerCZ
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
Vy ste fakt mamrdi... On tu napíše že blbě funguje obrana a vy hned..,Hm, to máte blbý nemáte killovat', ,Nemáš killit, tvůj problém' atd.... Fakt dmnce tohle..
Jinak obrana je neustále dojebaná nejen kvůli zpoždění ale i z jiné strany.. Už jsem to tu několikrát psal a nejen já.. Nějakej upír mě vysaje, já se red, tak ho rozdrtim... Pak mě vysaje další upír.. Toho taky sejmu.. No a ten první mi dá obranu.. Na píču, že?! Jasný, na vás "velký" obrana nejde tak to neřešíte, ale uvědomte si, že nejste ve hře sami..... Tohle neplatí jen u upíra..



Naposledy upraveno: 3.2.2008 12.32

# 3.2.2008 12.27
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Zpoždění u obrany možné není, holt vám jí dá někdo, koho nevidíte.

Co se políčka týče, o žádném problému nevím.
# 3.2.2008 12.32
 
Lord_Dezmond
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lord_Dezmond
SZ ICQ
Gizmo treba přiklan Kilnu Vrahounka a nedá obranu a 2 den tam sem zase a on dá obranu a funguje !
# 3.2.2008 12.43
 
Gizmo
autor hry
SZ
Obrana není časově omezená. Bude (nejdříve zítra).

Berny: Popiš jak přesně jde udělat to s tím políčkem, přesný postup tak, abych to mohl sám zkusit a opravit.
# 3.2.2008 13.06
 
Lord_Dezmond
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lord_Dezmond
SZ ICQ
ale to my býlý kulas nevratí :(
# 3.2.2008 13.21
 
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Už sem ti to popisoval asi 3x na icq, fajn tak ještě jednou - Jsem normálně ve 4. meste, mam v ruce zbran ( bleskovku, kus, kulas ) sejmou me, ta věc ze mě vypadne ale v invu se ukáže v modrém políčku ale nejde s ní nic delat, pak relognu a mám tam z5 svuj amulet...
# 3.2.2008 13.26
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Lord_Dezmond
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lord_Dezmond
SZ ICQ
Jj jasný proste mám třeba kuš v políčku a kiluju zabijou mne jdu se olečit a furt jí tam máma a aby šla sundat musím si nasadit ten samí předmnete takže kuš a nebo musím relognout
# 3.2.2008 13.39
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

CrawlerCZ:Vy ste fakt mamrdi... On tu napíše že blbě funguje obrana a vy hned..,Hm, to máte blbý nemáte killovat', ,Nemáš killit, tvůj problém' atd.... Fakt dmnce tohle..
Jinak obrana je neustále dojebaná nejen kvůli zpoždění ale i z jiné strany.. Už jsem to tu několikrát psal a nejen já.. Nějakej upír mě vysaje, já se red, tak ho rozdrtim... Pak mě vysaje další upír.. Toho taky sejmu.. No a ten první mi dá obranu.. Na píču, že?! Jasný, na vás "velký" obrana nejde tak to neřešíte, ale uvědomte si, že nejste ve hře sami..... Tohle neplatí jen u upíra..


Debile, nemôžem zato že nechápeš, viem dobre o tom že tá obrana nieje obmedzená časovo ale keby nekillujete jak blbý tak Vás to netrápi alebo sa aspoň neukazujte tam kde tá obrana funguje a s tímto ako to je úplne súhlasím!
# 3.2.2008 14.09
 
Vojcek
uživatel
Ve hře: Nehraju
SZ ICQ

CrawlerCZ:Vy ste fakt mamrdi... On tu napíše že blbě funguje obrana a vy hned..,Hm, to máte blbý nemáte killovat', ,Nemáš killit, tvůj problém' atd.... Fakt dmnce tohle..
Jinak obrana je neustále dojebaná nejen kvůli zpoždění ale i z jiné strany.. Už jsem to tu několikrát psal a nejen já.. Nějakej upír mě vysaje, já se red, tak ho rozdrtim... Pak mě vysaje další upír.. Toho taky sejmu.. No a ten první mi dá obranu.. Na píču, že?! Jasný, na vás "velký" obrana nejde tak to neřešíte, ale uvědomte si, že nejste ve hře sami..... Tohle neplatí jen u upíra..


Nějak tak jako Sam až vás půjde zase banda ko**t* killit uvědomte si že nejste ve hře sami...
# 3.2.2008 14.16
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Posran* obrana !!!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.