Chmatákov online


Fórum – Hlídači

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Hlídači

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Možná by do nové verze neuškodilo vybrat pár lidí třeba z CH.B.I,nebo i normálních hráčů,aby hlídali u pece na těžbě,na rybárně a třeba na rubu,protože to tam teď s řemeslníkama začíná být fakt těžký.Oni chtěj vylepšovat skill výroby,a na to potřebujou rudu.Jenže za každou rudu vykopaj asi 5-10 ostatních krystalů,který tam nechávaj a server pak laguje jako nikdy.Měl jsem v ruce kopí,sundal jsem ho a ono mi zůstalo v ruce,nebo třeba nejde chodit.Nebo by se mohla dát rychleji opakovaná vychřice,to je na adminech...
# 9.8.2007 13.21
 

Stránky: 1 2

hunti
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scati
SZ Mail ICQ Web
S tím souhlasím že tam je bordel :) Ale komu se chce tam pořáád stát? :)
# 9.8.2007 13.36
Pro všechny, kdo hrajou hokejbal a nejen pro ně. :wink:
Obrázek
Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
zapomněl jsem se zmínit,že by to nebylo zadarmo i když je otázka,kdo by to platil:-)
# 9.8.2007 14.13
 
hunti
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scati
SZ Mail ICQ Web
No to je dobrá otázka no:) No ale kdyby se někomu chtělo, tak proč ne?:)
# 9.8.2007 14.25
Pro všechny, kdo hrajou hokejbal a nejen pro ně. :wink:
Obrázek
Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života.
Aceone_CZ
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Jo ty vichrice klidny by mohli bejt casteji ale zase by se tam muselo nastavi taby to neodfouklo treba veci nad 1000.Protoze myslim ze by si nekdo na chvili tu nejakou cennou vec odlozil a zrovny by byla vichrice a odfouklo by mu to no tak to teda nechtel bych videt jeho reakci.
Jednou jeden typek byl uplne nasrany ze mu to odfouklo ryby 1-5 cena :D
Kvuli stupidnim rybam :)
# 9.8.2007 15.54
Typos Ace One
Jinak jsem fanda Battlefield 2.Kdo si se mnou bude chtit zahrat at mi napise na ICQ
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Aceonce je to jen hra a kdyz chces neco polozit tak musis risknout no a pokud nechces riskovat zajdi do bane a predelej si inventar jak chces a pokud mas plnou banku tak ti zbima moznost 1.To by pak bylo onicem kdyby to bralo jen obyc veci a jeste by to bylo urcite tezke na provedeni
# 9.8.2007 17.57
Informace o novém PSP Go.
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Já když jsme bejval u CHBI byl jsem tam často... a lidi toho nechávali. a uklízeli..
# 9.8.2007 18.10
 
Martir
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Myslim ze by stacilo zmensit intervaly mezi vichricema. Ale udelat to neak aby lidi vedeli kdy pride (Nedavno sem takhle prisel o veci za 5k+), vzdy to napise ze se vichr. blizi, ale kdy to sfoukne se neda odhadnout ;) :evil: ).
# 9.8.2007 18.19
Obrázek
1350 Hours played & Deleted 8-)
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
mohlo by to platit CH.B.I. a ja by som kludne siel
# 9.8.2007 21.28
Firen
uživatel
Obrázek
Ve hře: FirenAS
SZ
Ja by som navrhoval to že ak by bolo na serveru povedzme 30 vecí na zemi tak by sa dalo upozornenie že príde víchrica a ak by bolo 37 tak za 10 sekúnd by bola výchrica. Ale mám pocit že tu rozmýšľame zbytočne lebo Gizmo podľa mňa ani toto fórum (Návrhy a pripomienky) nečíta.
# 11.8.2007 15.10
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
firen ma pravdu gizmo to necita na to je miky a bigdragon ked najdu niakey napad ktory by sa mohol realizovat tak to povedia Gizmovi a on uvazi ci bude alebo nebude
# 11.8.2007 19.46
Firen
uživatel
Obrázek
Ve hře: FirenAS
SZ
Aha.
# 12.8.2007 10.03
 
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Nešlo by udělat aby vychřice chodila podle zatížení serveru? A kdyby byl server zatíženej, tak by přišla vychřice po 10 sekundách....
# 12.8.2007 16.53
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
ANONIM
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jsem přece ANONIM né?
SZ
co treba kdyby byla vychrice kazdejch 10 min a kdyz by to hlasilo ze vychrice prijde reklo by ze do ni zbyva treba 15s
# 12.8.2007 18.14
Obrázek
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
ja bych dal vychricu po 15 minutach: 1) 14 minut, Blýží se pravidelná vychřice seberte si své věci ze země!! 2) za 20 fteřin příjde vychřice a vse co je na zemi odfoukne!! 3) Už je po vychrici není se čeho bát server pročištěn!!
# 31.8.2007 18.58
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Já bych to udělal ještě jinak – interval vichřice by byl častý, třeba každých 5 minut, a zkontrolovalo by se, kolik je na zemi věcí. Pokud by bylo na zemi třeba více jak 50 věcí, zahlásila by se vichřice a třeba po půl minutě by proběhla. Pak by se nestávalo, že někdo AFK klikerem totálně zaseká server několika sty předměty, jelikož by byla vichřice častější. A když by toho na zemi moc nebylo, tak by vichřice nebyla vůbec třeba 2 hodiny.
# 31.8.2007 19.08
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Hlídači

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.