Chmatákov online


Fórum – leky na polovinu

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » leky na polovinu

kaspian
uživatel
SZ Mail
co kdyby se zlevnili leky na polovinu protoze 5000 je hodne a kdyz Sam dava penize chbi tak to sa jim to dobre bude delat poradek a kiliit

a potom by nemela ani role chbi cenu kdekoli by prisli hned by to vykiliii

vym ze se nema kiliit ale nikoho neznam koho by bavilo jenom skilovata delat traparny raci kilovat je to alespon zabava:-D:-):-)
# 29.1.2008 14.55
 

Stránky: 1 2

DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Velké lékárny jsou drahé schválně, aby se neznevýhodňoval léčitel. Tak to bude a nebude se to dál řešit.
# 29.1.2008 15.02
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

kaspian: a potom by nemela ani role chbi cenu kdekoli by prisli hned by to vykiliii


Nechce se mi to pořát opakovat ale kdyby někteří nedělali bordel tak by žádná CHBI nebyl třeba...:-|
# 29.1.2008 17.03
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Trapárny? Všechno kromě zabijení všech, co projdou okolo jsou trapárny?:-|
# 29.1.2008 17.05
 
CrawlerCZ
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber

Kernoll:

kaspian: a potom by nemela ani role chbi cenu kdekoli by prisli hned by to vykiliii


Nechce se mi to pořát opakovat ale kdyby někteří nedělali bordel tak by žádná CHBI nebyl třeba...:-|


Aspoň je sranda...xD
# 29.1.2008 17.14
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ

DJ Miky:Velké lékárny jsou drahé schválně, aby se neznevýhodňoval léčitel. Tak to bude a nebude se to dál řešit.


Přiznejme si - Kolik po chmatu běho vyskillovaných léčitelů ? :)

Big Daddy:Trapárny? Všechno kromě zabijení všech, co projdou okolo jsou trapárny?:-|


No chodit , čumet a dělat pi*u mi trapný příde...
# 29.1.2008 19.22
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Lidi,chtěli jste do hry vrátit velké lékárny? Máte je! Když byly ze hry odebrány, měli jste počítat s tím, že jestli je chcete vrátit do hry,budou drahé! Stejně lékárny bych do hry ani nezaváděl, protože je kupují stejně jen kileři. Samozřejmně, že potřebujete mít životy, ale to jde docílit i řezáním ryb,což skoro nikdo nedělá(až na mě :-D) a kdyby měl někdo plný inventář masa z ryb a šel kilovat tak by mu to stejně asi moc nepomohlo...Stejně na chmatákově trávíte hodiny času tak proč byste nemohli 1/4 toho stráveného času na chmatákově zvětšit životy nařezáním a snězením ryb! A navíc by vám to pěkně zvedlo zručnost! Toť můj názor! ;-)
# 29.1.2008 19.34
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
no ja bych je dal aspon za 2500chk protoze lecitelů je ehm ve chmatu asi...4+/-
a lečitel muze pouze ozivovat a delat to náplastema jenze kdyz ho zabijou tak co??? :(
# 29.1.2008 20.09
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
CrawlerCZ
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber

.!...Aspire...!.:no ja bych je dal aspon za 2500chk protoze lecitelů je ehm ve chmatu asi...4+/-


To si snad děláš pr*el ne?:D Co já vim, tak jedinej kdo umí na nový léčit je RF, který novou stejně moc nehraje...
# 29.1.2008 20.39
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Supre to zvládá... Ale ten taky nehraje zrovna často...
# 29.1.2008 20.45
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

.!...Aspire...!.:no ja bych je dal aspon za 2500chk protoze lecitelů je ehm ve chmatu asi...4+/-
a lečitel muze pouze ozivovat a delat to náplastema jenze kdyz ho zabijou tak co??? :(


Je to TEST. V nové se lidé budou muset přizpůsobit a dát si povolání lečitele.;-)
# 29.1.2008 20.57
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
A co takhle slevnit obvazy? Strašně špatně se skiluje léčitelství, mám s tím problémy... nejsou finance.
# 29.1.2008 21.49
 
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web

Berny:Přiznejme si - Kolik po chmatu běho vyskillovaných léčitelů ? :)


A to tě nenapadlo, že lékárny jsou drahé právě kvůli tomu, aby měl někdo o povolání léčitele zájem a hrálo se víc role-play systémem?
# 29.1.2008 22.34
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ

josi.ow:

Berny:Přiznejme si - Kolik po chmatu běho vyskillovaných léčitelů ? :)


A to tě nenapadlo, že lékárny jsou drahé právě kvůli tomu, aby měl někdo o povolání léčitele zájem a hrálo se víc role-play systémem?


A to tě nenapadlo že lidi na lečitele budou srat uplne stejne jako předtim a koupej si radsi malej lék ?
# 30.1.2008 16.38
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
Mně teda baví radši těžit, kupovat si věci, skillovat různý dovednosti než killovat a killovat a killovat a killovat a ... 3-(
# 30.1.2008 17.02
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Vyskillovanej léčitel se vyplatí víc...
# 30.1.2008 17.02
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » leky na polovinu

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.