Chmatákov online


Fórum – když nikoho nevidíš

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » když nikoho nevidíš

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
no tak pořet se tu pise o tom že ses dostal na nějaky misto kde nejdou vidět žádný lidi těžko de přejit z mapi na mapu a místo obchodníků tam sou růžoví tečky tak ja tu vysvětlim jak se odtamtud dostat na staré verzi nevim jak ale na nové je to takhle:

pujdete k tomu druhymu vchodu na poušt u čínský restaurace dete k to mu teleportu a tam je vydět takovej kus toho skalnatýho ostrova na něj klikněte nejdřiv vam to mozna nepujde tak porat klikejte a aš konečně se tam objevi ten zelenej flek že tam dete tak aš se přesunete na ten ostrov přes kterej tam dete pro blbi to poznate tak že tam je trava a tam se zastavite a dete na ten teleport aš vas to teleportne na druhou stranu ste s toho venku

ps:prosim kohokoli kdo muže lockovat tema at to lockne aby sem zbitecne lidi nepsali ale nemažte to pls jen lockněte
# 27.1.2008 17.31
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Onkuty
uživatel
Obrázek
SZ
Další co objevil muj bug :D
# 27.1.2008 17.50
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Yeah

lampasák discovred Onkuty`s bug
# 27.1.2008 17.59
 
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail

Fumaster:Yeah

lampasák discovred Onkuty`s bug



tady nejsi v anglický sekci tak mluv česky
# 27.1.2008 18.09
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
derbo:hm inteligentní odpoved
onkuty:tvuj bug to neni pokud na nej nemas autorská práva3-(
# 28.1.2008 16.46
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Rabbit
uživatel
Obrázek
Ve hře: Rabbit
SZ ICQ
To si chcete patentovat bugy? :-D
# 28.1.2008 16.59
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
No je pravda ze bugu na spusob " onkutyho " bugu xD je hafo ja sam vim o 4 ...
# 28.1.2008 17.03
 
Onkuty
uživatel
Obrázek
SZ
Přivlastnil jsem si tento bug protože jsem první kdo o něm sjistil že exsistuje jak chmatákov začínal nemyslím test ! Už sem ten bug tady na fórum kdysi přidával ale byl okamžitě smazán aby :D se oněm moc lidí nedovvědělo a nebugovalo v něm :D
# 28.1.2008 17.07
 
derbo
uživatel
Obrázek
Ve hře: derbo,...
SZ Mail Jabber Skype Web
hej !?! kde je moje ''HAM'' !?! :'(:evil:
# 28.1.2008 17.15
Obrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ

Onkuty:Přivlastnil jsem si tento bug protože jsem první kdo o něm sjistil že exsistuje jak chmatákov začínal nemyslím test ! Už sem ten bug tady na fórum kdysi přidával ale byl okamžitě smazán aby :D se oněm moc lidí nedovvědělo a nebugovalo v něm :D


My (já) nasly sme dalši asi 3 vstupy :)
# 28.1.2008 17.18
 
Onkuty
uživatel
Obrázek
SZ
Ne !!!! Ty vstupy dohromady jich je 8 !!!!!!! :)

Kousek u rybárny. Na rubu. Na poušti. V PK. Na Ovocném sadu. V jeskyni na kulasy. V jeskyni na skillovky. A Na sněžném ostrově tam všude jsou vchody do bugu ! vydíš ružové npc ! na mém poítači jdou vydět i playeři a já je můžu kilit a oni se divý kdo je kiluje a ze všech sou spíše nejhorší odstupy :) . Nejlepší je vybýrat truhly Guildám a na ostrovech našel jsem tam už hodně sapiků :) !
# 28.1.2008 17.22
 
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
a nebo na soukromich xD
a u tezby :)
# 28.1.2008 17.24
 

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » když nikoho nevidíš

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.