Chmatákov online


Fórum – kapuca

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » kapuca

diger
uživatel
Ve hře: diger a crest
SZ
1. omluvte muj pravopis
2.nevim jestli to tu uz bylo

Napadlo me ze by byla kapuca a pod ni by nebylo videt jakou ma kdo karmu. byla by to vihoda pro red karmy.

A jeste napad novacci by mohli davat obranu cca do 3 stari a zabilo by to toho kdo je kil i na ostrovech kde obrana neni.

Mohlo by byt vpo spusteni chmatu znazorneno male okynko ve kterem by byl napsan pocet pripojenych hracu lomeno pocet hracu kteri se jeste mohou pripojit.
# 27.1.2008 16.06
 
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
very good alene nejlepší je to tak 90% protože si někdo založi novačka koupi mu par malejch lekaren a chodí snim po ostrovech kde nefakčí obrana a dost si tak vyděla protože 3 lekarny stojej rozhodně min než neř ta nejlepnější rbran což je broka a 3 lekarny rozhodně nestojej 900
# 27.1.2008 16.58
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Mohlo by byt vpo spusteni chmatu znazorneno male okynko ve kterem by byl napsan pocet pripojenych hracu lomeno pocet hracu kteri se jeste mohou pripojit.


S tímhle souhlasím - to bych bral...Ostatní je kravina ;-)
# 27.1.2008 17.17
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
1.Kapuce: To by šlo ale karma by se mohla zjišťovat skillem všímavosti (Stejně jako náboje aa pod.)

2. Obrana: Ale v místech kde obrana platí te´d by ale platila pro všechny do neomezeného věku.;-)

3.Počet hráčů: No, mám pocit že se o tom uvažovalo ale Gizmo nevykoumal nějákej spešl druh připojení k serveru nebo co.
# 27.1.2008 18.13
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Kapucu jsem již navrhoval v podobě Kápě. Ale jinak GooD až na tu obranu.
# 27.1.2008 18.20
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Počet hráčů na serveru se bude zobrazovat na webu, až Gizmo vykoumá přenos toho čísla na web.
# 27.1.2008 19.09
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Mr.Kill€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: MrKiller
SZ ICQ Web
Myslíš jako roucho ? :-P
# 1.2.2008 10.18
To co vidíte na levo je potkan nikoli krysa ... 3-(
Obrázek
Mnoho dobré práce přijde na zmar kvůli drobnému nedostatku.
Killbiler
uživatel
Ve hře: killbiler
SZ Mail ICQ
no az na tu obranu je to good ale pak zas kdo by mel kapucu tak by bylo jasne ze je red :D:D
# 2.2.2008 19.06
Mé účty s vipem:
Killbiler (bojovnik)
Don Travian (remda)

Chm@t P@art je hnuj
diger
uživatel
Ve hře: diger a crest
SZ
nemusi to byt jasne to je ten chytak na kilery
# 2.2.2008 20.30
 

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » kapuca

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.