Chmatákov online


Fórum – nejde se pripoj

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » nejde se pripoj [zamknuto]

cartman
uživatel
SZ Mail ICQ
zapnu hru prihlasim se a cekam... v pravo nahore nabehne pripojuji (nebo neco take) a pak se me to vypne :( nevite co stim ?
# 6.8.2007 19.28
muhaha nevim

Stránky: 1 2 3

RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Jen je nech, když to chtěli bez cezury :-D
# 10.8.2007 8.31
 
cartman
uživatel
SZ Mail ICQ
jasne reklo se kurva bez cenzury no ne ?? a asi me jiz nikdo neporadi jak to ze to nejde a co stim ze ? :( zkousel sem vse a porad to nefunguje no jo gm
# 10.8.2007 11.55
muhaha nevim
Bajo:D
uživatel
SZ ICQ Web
omg bud ti lagne net nebo si fakt kkt a neumis si prihlasit.Zaplat si vip pak ti to pude urcite!
# 10.8.2007 12.37
 
cartman
uživatel
SZ Mail ICQ
net je dobry , ty si kokot , a nezalezi na tom jestli budu mit vip nebo ne ty tomu nerozumis ja taky ne tak mlc
# 10.8.2007 16.26
muhaha nevim
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Buď slabé řipojení nebo slabý PC, nejspíš ochrana proti speedhacku
# 10.8.2007 17.37
 
cartman
uživatel
SZ Mail ICQ
ani slabe pripojeni ani slaby pc
# 10.8.2007 20.14
muhaha nevim
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Ale zato silná mluva.Tak napiš co máš za PC.
Edit: Ještě mě napadl spyware a adware znám pár lidí co tím měli tak zaplácaný počítač, že jim nejelo to co před tím jelo v pohodě.
# 10.8.2007 20.34
 
Bajo:D
uživatel
SZ ICQ Web
Ty se nevytahuj ze sem kkt! napsal sem par duvodu kvuli cemu to muze byt! kdyby si mel vip(ale nejsi ochotnej poslat 150cz) tak by si se urco pripojil kdyby mel speed hack tak to by mu neostalo pripojuji
# 10.8.2007 21.00
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Možnosti:

1) Si mentálně postiženej člověk ( nejspíš) a nedokážeš zadat správně heslo a tady lžeš
2) Si debil a vymýšlíš si
3) Tvuj komp je sračka nerozjede to
Ted neco co si myslím já:
4) Nějakej program ( př: FireWall) ti blokuje jakékoliv spojení ( např: Já jdu hrát hru a jak se Xfire připojuje k síti okamžitě ho komp z důvodu bezpečnosti odpojí..)
5)Ochrana Proti speed hacku, která se ti nedohodne s nějakým programem a vypne ti celej chmat
6) si vulgární malý děcko
7) Nenadávej
8) Nějaká chyba ve chmatu např vir co ti ho stahuje nebo já nwm...
# 10.8.2007 21.02
 
Bajo:D
uživatel
SZ ICQ Web
Suhlasim :D nandals mu to :D
# 10.8.2007 21.15
 
cartman
uživatel
SZ Mail ICQ
vezna - PC ?? no tak jo sirokouhla obrazovka acer bedna LG mys logitech :D a tet vazne pentium 4 .. 512mb ram 200 giga disku graficka karta nevim ale zadna hra se me neseka takze asi dobra no a odezva 0.3 mlsekund doufam ze sem na nic nezapomel
MAK- ty si mentalne postizene prase
nevymyslim si nejsem MAK
muj komp je mozna horsi nez tvuj ale neni sracka
ty si vulgarni maly decko s nazvem MAK
kdo me zabrani v nadavani je to moje vec co si rikam ty si to necti kdyz se ti to zda vulgarni
# 10.8.2007 21.19
muhaha nevim
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web

cartman:kdo me zabrani v nadavani je to moje vec co si rikam ty si to necti kdyz se ti to zda vulgarni


Nejdřív si laskavě přečti pravidla, se kterými jsi souhlasil při registraci a pak si tady vyskakuj. Pro jistotu ti dám i odkaz, pochybuju, že by jsi se k němu nějak dostal:

www.chmatakov.cz/uzivatele/podminky
# 10.8.2007 21.54
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
To cartman: to nadávaní a sprostá slova si odpusť
To ostatní: když mu nedokážete (nechcete) normálně poradit tak se o to radši ani nepokoušejte...tim mam na mysli treba rady typu "MAK 1-3 a 6" ...
To bajo: VIP tenhle problém nevyřeší
# 10.8.2007 22.10
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Cartman: Napadá mě.
1)Máš moc spuštěných procesů=není místo na ramce (i když to by ti asi crashoval systém do BSOD , takže nic)
2)Zaplácaný komp adware a spyware.
3)Něco ti blokuje chmat(Skusit v procesech shazovat jeden po druhém procesy(kromě těch životně důležitých) a vždycky zkusit jestli to po tom nepůjde).
A doporučuju fakt nenadávat, když to není nutné, jestli si nechceš vysloužit ban.
# 10.8.2007 22.58
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Cartman: Shut The Fuck Up!!!! Klidni hormony malí dítě nejsi tady sám nikdo není zvědavej na tvoje nadávky...
# 11.8.2007 9.19
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » nejde se pripoj [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.