Chmatákov online


Fórum – Questy obziveni Chmatu!

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Questy obziveni Chmatu!

Mr.Robben
zablokován
Ve hře: Mr.Vladdis Android Pietro
SZ Mail Web
Cus.Mam docela good napad.Hraju prevazne old verzi Chmatu(Mr.Vladdis Android Malyjonh Pekisak Mercredi Bengloss TOMA Stastik) a myslim ze kdyz hrajete old tak neni smysl ji hrat kdyz tam vlastne vydelas si za zabijes par lidi utratis money a vydelavas znova!Myslim ze hodne lidi nejenom ja chce abyse questy delali pravidelne!Myslim ze je tim poverena Chmazka ale ta v old ani neexistuje .Navrhuju proto aby po domluve ze SAMEM aby vybral par lidi a udelal klan ktery by sponzoroval a ten klan by mel na starost delat cca kazdy 3 dny quest.Ja vim ze SAM se o to snazi jenze kdyz mu 50 lidi denne pise na icq atd...(Samodrejme ze taky.)tak to pak stoji za prd.Potom by se treba udelal web ja uz byl akorat by se museli najit lidi ktery by do toho sli a ktery by byli schopny venovat hodne casu a napadu... Myslim ze i pro SAMA jako GM old verze by to byl good napad usetril by si ti hodne casu a jako normalni hrac by si mohl zkusit jak na quest:D Tak co lidi co vy na to ?lol

My na to: Jeden otazník značí otázku, 4 a více otazníku demenci. Změněno na 1 (RockFire)
# 24.1.2008 11.53
Obrázek
ObrázekObrázekObrázek
Obrázek

Stránky: 1 2

DJking
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJking
SZ Mail ICQ
nn to je blby napad
# 27.1.2008 14.55
Nová verze Chmatákova je nejlepšííí 8-)
STOP tělíčkům!!!:evil:
diger
uživatel
Ve hře: diger a crest
SZ
ja taky hraju OLD verzy a mam dost casu(nekdy) a je třo good napad
# 27.1.2008 15.58
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
suhlasim s kernollem ale robbenovi bych nesveril ani tu tycku an lízátko
# 27.1.2008 15.58
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
A sobě jo?
# 27.1.2008 16.30
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Questy obziveni Chmatu!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.