Chmatákov online


Fórum – destruktivní svitek

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » destruktivní svitek

fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
co takhle dat do chmatu destruktyvní svitek neubiral by zivoty prostě at byste měli kolik životů chcete (rači bych to udělal že to ubere 240 životů aby to někdo nepouzil na nějakeho spravce nebo admina) stejně by vas to zabylo šla by na to obrana a stalo by to 20 000 na lavovim ostrově a šlo by to pouzivat as od 70 mistiky se 100 mistikou by se nemohlo stat že kouzlo selže dal by se použit jen 2x asi si rykate že by si pak jery a ostatní chmatáci se sto mistikou a mrtě prachama koupil vzali se s sebou lečitelsky hole a porat by killili a lečili se ale tim bych zabranil že jeden učet muže použit pouze 1x svitek za 50 minut
# 23.1.2008 16.58
Obrázek
  • berete
  • ano 5 hlasů, 38 %38 %
  • ne8 hlasů, 62 %62 %
  • Celkem 13 odpovědí
durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
Pěkná blbostxD;-)
# 23.1.2008 17.05
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
ty wadso dejte mu uz nekdo treba 50 warning tohle je uz opravdu demence akorát tema dementníma vecma kazí forum a kvuli takovýmhle lidem Xment odesel!
# 23.1.2008 17.06
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
A ty by si ho měl následovat, mě se ten nápad líbí....
# 23.1.2008 17.07
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
dobra řekni duvod a odejdu taky klidně mi dejte ban na forumu ale teprve aš řeknete duvod uš mě fakt serete kdys ja vidim nějakou vymaštěnost tak se k tomu alespon nevyjadřuju teda pokud to neni uplna vymaštěnost např zrušit v chmatu obranu nebo aby odesla chbi a co mě opravdu dostalo bylo to jak se někdo pta na napadech a připomínkach
# 23.1.2008 17.10
Obrázek
kozel009
zablokován
Ve hře: iglu
SZ Mail ICQ
Lock
# 23.1.2008 17.13
Obrázek

POZOR!!nejsem IGLU jsem {jerry} vyměnil jsem si ucty
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
berny :hele to ej snad moje vec co si myslim tak drz hubu!
fausters :duvod sjem rekl mas dementní napady a osklive kreslis a dávas to sem ikdyz ti rekli at to sme nedávas!to ej nekolik duvodu a ted musis odejeit rekl jsem duvod takze cau :)
# 23.1.2008 17.18
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Svitek, kterej hned zabije... Blbost.
# 23.1.2008 17.28
 
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Za prve je to hovadina za druhe nevim proc si me tam uvedl jako killera kdys nejsem a za treti mystika uz nemam3-(3-(
# 23.1.2008 18.25
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Blbost, už vím, jak by to dopadalo.
# 23.1.2008 18.43
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
A nechěl bys svitek co ti přidá k penězům jednu nulu navíc?:-|
# 23.1.2008 19.00
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
dj quiksilver
zablokován
Obrázek
Ve hře: dj quiksilver
SZ Mail ICQ Jabber
jj dobry aspon pro mne
# 23.1.2008 20.03
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
no jo us sem nenapisu ani jedinous pravu tohle je poslední a tim chci ryct že když sem podle vas kkt vymaštěně kreslim sem idiot debil zas------- ču--- tak us sem teda nenapisu anispravicku ale nemyslete si že přestanu hrat chmat odejdu jen s fora
jery tebe sem uvedl jako killera protože si předemnou killnul uš asi 6 lidi a mě bys taky killnul kdybych neutekl pamatujes eště jak sem ti řikal že od hraču co me killujou nic nekupuju menoval sem se chmat-bobo

a mimochodem chcete ryct koho tady ze vsech lidi na celim foru posilam s prominutím do prdele sou to asipre.durda 72,ciby,FUmaster a nejvic me štve Kernol

BTW:ja vam taky neurazim vase komixi ja uznavam že všechno tady na foru je lepší než bych dokazal ja ale mohli byste jednou pochopit že sem teprva začatečník a mohlo by mi to nakonec jit i líp nebejt nějakej lidi na foru ktery misto toho řekli hnus ale na začatečnika aspon trochu ujde nebo fuuuuuuj ale jestli ses začátečnik tak to ujde ale misto toho řekete fuj hnus jezisi to je hozny di stim někam tohle bych udělal za 10 sekund eště hezčí a tim chi ryct v tom prypadě koncim s malovanim a s chmatákovskym forem a ted us se budu věnovat jen remixu a ten bych sem taky daval jenže tu sou takovi kkti ktery nedokažou ocenit ani že sem se trochu snazil takze děte všichni kromě par vyjímek do pr---- hlavní vyjimka je milanmichal ten mi aspon napise soukromou spravu a tim mi řekne že sem se snažil a pomaha mi hledat programi na remixování a vubec me to nesere dalsi vyjimka je JFK a ostatních par lidi ty us jmenovat nebudu
# 23.1.2008 20.13
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Kernola neznám.:-|
Navíc nevím co ti vadí. Ano, připomínky mívám ale vždy je opodstatním. Navíc hlavní důvod toho, že říkám ke každýmu tvýmu komixu, že je blbost je to, že když už námět nestojí za prd tak je tu pořád provedení. Navíc kdy sem říkal že bych udělal lepší?
# 23.1.2008 20.29
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
dobrý mě neposlal do prdele ja jsem aspire a neeee asipre :D

a my za to nemuzem ze kreslis osklivě za to můzes ty ale to me nesere me sere to ze dkyz ti vsici*skoro vsici napisi ze je to hnus tak kreslís dal ty nejses normální...a za deset sekund nikdo nerikal ze by to udelali rikal 30 sekund tak nelzi ;-)

a je mi jedno co si ted o me budete myslet ja rekl svoje
ps: me nevadí ze odcházis aspon o jednoho kkt min

uz vidim jak sem vsici napisi abych odesel taky ;-) :D
# 23.1.2008 20.39
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » destruktivní svitek

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.