Chmatákov online


Fórum – penize

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » penize

cim
uživatel
Obrázek
SZ
vidim ze nejsou penize na hru tak mam napad jak to udrzet ! zaridte si sponzora at vam udela reklamu a kazdy na ni parkrat za den kliknem co vi na to ?
# 6.8.2007 19.23
 

Stránky: 1 2

DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
josi.ow: Multikliknutí jsou ošetřené snížením ceny prokliku toho uživatele. Pokud kliknete např. 10× za sebou, nepřičte to už (skoro) nic.
# 17.8.2007 15.22
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Pepis
uživatel
SZ ICQ
A co system adbux? (adbux.org) vydelal by chmatakov i hrač
# 23.8.2007 14.36
 
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
Pepis: Nejdřív mi řekni, jak by přes Adbux vydělal Chmatákov…
# 23.8.2007 16.50
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
Vezna
uživatel
Obrázek
Ve hře: Není
SZ ICQ
Já bych to nekomplikoval a zůstal bych u cybermoney
# 23.8.2007 17.21
 
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Je to jednoduche chmatakovby založil svuj učet a nic by nedelal. přes jeho odkaz by se regli ostatni a vydělavali by oni i chmatakov.

Jestli si dobře če tak to funguje že klikaš na reklamni bannery a přičtou se ti penize (mnou ozkoušeno funguje) a když naverbuješ nekoho přes svuj odkaz ktery ti adbux přideli takže když klikne ten ktereho si naverboval budou se přičitat penize chmatakov i pro toho kdo se regnul přes ten odkaz a ten ktery se regnul přes ten odkaz nebude nijak stratny a chmatakov vydela hrač taky.
# 24.8.2007 11.04
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Pepis: Zatím jsem neviděl takovýto systém, který by opravdu bez nějakých háčků fungoval a hlavně platil. Všechno zatím byly nějakým způsobem podvody.

Stačí, když by každý klikal každý den na reklamu dole. To by určitě vydělalo víc než adbux.
# 24.8.2007 11.20
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Dj mikdy:neodsuzuj vše než to vyzkoušiš co kdybys to na 1 měsic zkusil? za vyzkoušeni nic nedaš!!

A ješte neco hrač poleti spiš na to z čeho by mel zisk i on než jenom kliknout na reklamu.
# 24.8.2007 11.26
 
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
Pepis: Už chápu. Já myslel, že by byl Chmatákov jako inzerent, takhle mi to nedošlo.
# 24.8.2007 11.38
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
Pepis
uživatel
SZ ICQ
nn :-D
opravdu mohu doporučit pls a pomozte mi přesvetčit mikyho aby totu aspon na mesic dal pro skoušku klidne mu pomohu
# 24.8.2007 11.43
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » penize

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.