Chmatákov online


Fórum – Chmatákovník

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatákovník

!ZeuY!
uživatel
Obrázek
SZ
Na starém fóru jsem se díval jestli to už někde nebylo a narazil sem jen na to, že u Chmatákovníku by mohla meditace jít rychleji.Jenže mě napadlo něco lepšího, že by Chmatákovník mohl dodávat sílu(energii) prostě když u něj budete stát bude vám po pár hp přidávat zdraví.. např:1min=2hp..
# 20.1.2008 16.43
Obrázek
durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
Jo to je good ale to by tam byl cely chmat...;-)
# 20.1.2008 16.45
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Good;-)
# 20.1.2008 16.45
 
!ZeuY!
uživatel
Obrázek
SZ
Njn, možná by tam bylo i pár AFK, ale pokud by byl někdo afk u strmu CH.B.I. by ho mohla normálně zabít i když by neskiloval, ale doplňoval by si hp takže to se taky nesmí..
# 20.1.2008 16.47
Obrázek
Onkuty
uživatel
Obrázek
SZ
Myslíte že nějaký nápad který navrhnete vám vezmou ? lol kušujte stím !
# 20.1.2008 16.47
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Současně meditace funguje každých 5% 1HP navíc tak vy to mohlo jít třeba 1,5HP navíc.;-)
# 20.1.2008 16.48
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
!ZeuY!
uživatel
Obrázek
SZ
Njn Kernolle to mě vůbec nenapadlo, že by někdo mohl stát u Chmatákovníku a ještě meditovat a, že s eoléčí rychlejí xD
# 20.1.2008 17.01
Obrázek
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
JJ to se mi líbí :) koncentrovaná síla ;)

Si ještě vzpomínám jak jsem ho navrhoval to jelo rychle :D. Další den byl ve hře. ( nebo 2-3 dny? nejsem si uplně jistej :D)
# 20.1.2008 17.10
 
Mystics
uživatel
Obrázek
Ve hře: BaJ[i]ReK
SZ Mail ICQ
Naco je pak vehře Meditka
# 20.1.2008 19.19
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
!ZeuY!
uživatel
Obrázek
SZ
Mystics: OMG zase děláš chytrého to samé můžu říct o lékách na co tam jsou, když je meditka 3-( . Jinak né každý má na lék nebo meditku po tom, když je nějaký killer zabije.. a tam by se mohl oléčit po nějaké době.
# 21.1.2008 10.51
Obrázek
Mystics
uživatel
Obrázek
Ve hře: BaJ[i]ReK
SZ Mail ICQ
!ZeuY!:ale meditk adoplnuje zhruba stejne jako to piše tady na foru možn arychlejc ale novačci by tam chodili furt a nekupovali by si lekarny a ve meste de obrana to by tam aspon nemusela jit obrana u toho stromu
# 21.1.2008 14.49
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
HonzaaaBiker
uživatel
Obrázek
Ve hře: D[r]iver,_CrAfT_
SZ ICQ
Hele nebo by se tam ještě dalo no prostě seš kill postavíš se ke chmatákovníku a von tě třeba za 3min oživí:-D
# 24.1.2008 15.28
Moc mě neprovokujte!!! Jinak řečeno: Když se naseru budu zlej!!!
Killbiler
uživatel
Ve hře: killbiler
SZ Mail ICQ
me to pride jako blbost rto je pak vyhoda jen pro newbiky co si vytvorej upira a pak jen kousou a kradou kousou a kradou kousou a kradou atd.:twisted:
# 24.1.2008 15.31
Mé účty s vipem:
Killbiler (bojovnik)
Don Travian (remda)

Chm@t P@art je hnuj

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Chmatákovník

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.