Chmatákov online


Fórum – AFK hlidka

Fórum » Archiv » AFK hlidka

Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Kazdy den delam AFK hlidku ci v noci nebo rano nebo naobed a vzdy se najdou lide ktery bugujou,makrujou,skillujou.Stara verze:
http://img301.imageshack.us/my.php?image=2012008103940xk8.jpg --- laufrech medituje v bugu do ktoreho nejde strilet v jeskyni.

Dalsi:HS-pwned skilluje rybareni...10 min neodpisoval pls o ban
http://img509.imageshack.us/my.php?image=201200881630jn7.jpg ---screen z 8:16
http://img339.imageshack.us/my.php?image=201200882452lw1.jpg ---screen z 8:24 furt neodpisoval ani nesbiral

Dalsi: Schukie http://img341.imageshack.us/my.php?image=201200882632vu0.jpg --- Schukie se vydava za lord dieresa...mozna je to pravda ale pochybujem...

Zatim mam jen tohle ale samovi sem vcera nahlasil dalsich 2 ...
Prosim lidi aby sem nic nepsali...je to urceno jen pro sama
# 20.1.2008 11.05
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.

Stránky: 1 2

big smoke
uživatel
SZ
Tak moment ty jsi ten Lord ? Je hezké, že tu bonzuješ, ale to že mě killujete s Vladdisem a nadáváš mi, už nevadí viď ?! 3-(
# 20.1.2008 11.09
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Smoke: nadaval sem ti jen u navnady...a to sem rekl jeen 1 nadavku... kdys te vladiss provokoval u nemocnice tak si do me nemusel zacat kosit ale neriesim...I tak sem uz vladissa killil uz snim nic nemam... a pomaly se dostavam na lepsi stranu chmatakova.
# 20.1.2008 11.24
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
jezis ty si myslís ze dostanes nejakou hodnost nebo ze pujdes nekam do organizace kdyz tady nabonzujes pár věci???
# 20.1.2008 11.28
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Ne,delam to jen tak pro sebe.. Kdys je sam zabanuje tak aspon nebude denne lagovat srv a aspon se pujde lognut vis? nemas sem co psat omg noobe.
# 20.1.2008 11.39
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
Presně..;-):-|
# 20.1.2008 11.41
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

.!...Aspire...!.:jezis ty si myslís ze dostanes nejakou hodnost nebo ze pujdes nekam do organizace kdyz tady nabonzujes pár věci???


Aspire uvědom si, že jsou i lidi kteří dělají věci pro hru i bez očekávání nějáké odměny.;-)
# 20.1.2008 11.54
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
kernoll:myslis ze ja to nedelam?!

a sem tak zlej protoze ste na me byli take zlí takze ted to vracim ;-)


me je jedno ze to dela ale proc to dava sem vzdyt rikal ze to samovi poslal dve tak at mu posle ostatni a nese*e to sem.. omg
# 20.1.2008 12.28
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
Jen aby tu nedošlo k nějakému omylu- Schukie nejsem já.. Nevim kdo ten nick vymyslel dřív, jestli já, nebo on.. Nicméně to já nejsem.. Když už, tak Shukie....f!€rc€_SHUKIE..xD
# 20.1.2008 12.32
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Potkal jsem dnes SiduSe... povídal: Mám 4 kulasy, ale na účtu SCHUKIElol
# 20.1.2008 12.50
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Aspire: Tak to je mi tě líto, že nám to vracíš, protože se chováš jako dement když už si se začínal chovat normálně.

Edit: Jen tak dál. Takhle zbavíš svět AFK :D
# 20.1.2008 12.54
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Medved: o tom taky vim.
Crawler:nerikam ze ty,ten nick je napsany spravne
Fumaster:thx za podporu.
Aspire:ked sa ti to nelibi tak se nestarej jo?
# 20.1.2008 13.05
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
Aspire:ale to je fakt od baja vec jestli chce chmat zbavit tech zkurvenych AFK dementu a ty mu do toho nemas co mluvit me se taky libi ze bajo pomaha chmatu od dementů
# 20.1.2008 13.21
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber

Bajo:Crawler:nerikam ze ty,ten nick je napsany spravne


Já neřikám že je napsanej špatně.. Já jen řikám, že to nejsem já, a že já jsem shukie..

Big Daddy:Potkal jsem dnes SiduSe... povídal: Mám 4 kulasy, ale na účtu SCHUKIElol


No tak to mě poser.. Nic proti němu nemám ale napodobovat nicky...3-(

Stejně je to v zásadě jedno.. Po wipe shukie ani schukie nebudu, a může to být kdokoliv..:-P
# 20.1.2008 13.25
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Budem rád keď sa vjadria ludia ktorích sa to tíka a to tí, ktorých Bajo spomenul na začiatku. Diki
Zatial žiadny trest, ak sa nevijadrite do 3 dni, trest bude.
# 20.1.2008 15.04
 
Gringo Bastard
uživatel
Obrázek
Ve hře: Gringo Bastard
SZ Mail ICQ
inak tie screeny nic nedokazuju , ten prvy mozno ano ale tie za tym nic , to vie kazdy urobit taku fotomontaz , mne by to trvalo asi 5 min. v obycajnom malovani , ked urobia videa , tak bude dobre ale nie screeny , to nic nedokazuje
# 20.1.2008 15.18
Chmatakov teraz nehram , raz som prestal hrat Runescape a zacal chmatakov , potom ma zacal bavit runescape a prestal som hrat chmatakov , je to super hra ale rs je podla mna este lepsia , ked ma to niekedy prestane bavit mozno zacnem zase chamatakov

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » AFK hlidka

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.