Chmatákov online


Fórum – Ůdolí chobotů

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Ůdolí chobotů

Mr.Kill€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: MrKiller
SZ ICQ Web
co takhle udělat místo kde by bylo hodně chobotníků ? a každý by v sobě měl neco (náký orgán nebo kost nebo tak neco...) a to by šlo prodávat tak za 25 chk u specializovaneho prodejce ktery by prodaval nake sipky s jedem na chobotniky , klece apod.



Naposledy upraveno: 20.1.2008 10.52

# 20.1.2008 10.49
To co vidíte na levo je potkan nikoli krysa ... 3-(
Obrázek
Mnoho dobré práce přijde na zmar kvůli drobnému nedostatku.
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Místo kde sou chobotníci: Ne. Každý chobotník je zvyklý na jiné prostředí.
Itemy z chobotníků: Ano. Z každé nestvůry by něco mohlo vypadávat...
# 20.1.2008 10.52
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
HawkinCZe
uživatel
Ve hře: HawkinCZe
SZ Mail
mě se to líbi. Jsem pro:-D
# 20.1.2008 10.53
 
Mr.Kill€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: MrKiller
SZ ICQ Web
pak se mi ješte nelíbí že chobotníci jsou pořád na jednom samém místě mohli by se více procházet ... a navíc jsem nikdy nevidel 2 chobotníky ( živé ) vedle sebe ... jsou pořád sami ... vím každy chobotník je zvyklý na jiné prostředí tak bych tech mist s chobotníky udelal víc ...mohla by jít nastražit past ... a pak by se mohli třeba lávovy a modrý chobotník mlátit jako ze jsou nepratele ...někdy by třeba modrý chobotník zabloudil k lávovým a ti by ho sezrali ... ale to uz je moc slozite ...
# 20.1.2008 10.54
To co vidíte na levo je potkan nikoli krysa ... 3-(
Obrázek
Mnoho dobré práce přijde na zmar kvůli drobnému nedostatku.
Mystics
uživatel
Obrázek
Ve hře: BaJ[i]ReK
SZ Mail ICQ
no jeto takove divne nedaval bych to do hry
# 21.1.2008 15.11
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mr.Kill€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: MrKiller
SZ ICQ Web
Je to uplně stejné jako lovení ryb ... Akorát se choboti nedají tak snadno chytit jako ryba...Bud' by z nich vypadálo maso ( +/- 15 HP) nebo nějaká část těla která by se dala prodávat ... Samozřejmě by to nemohla být práce pro newbiky ... Jen kdyby mezi těma chobotama byly i mlád'ata...3-( Samozřejmě by se na mlád'atech nedalo jezdit ... :-D
# 21.1.2008 23.05
To co vidíte na levo je potkan nikoli krysa ... 3-(
Obrázek
Mnoho dobré práce přijde na zmar kvůli drobnému nedostatku.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
ja s tim souhalsim :)
# 21.1.2008 23.15
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
JJ dal bych je do stáda a i s mláďaty které byste taky mohly vít ale trvalo by třeba 3 stáří než by dorostly do dospělé výžky. A nebo by se daly prodat za dvojnásobnou cenu, nebo prostě dráž...
# 22.1.2008 6.22
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
A napadlo někoho že takovejch 80 chobotů ve stádě může být celkem náročný pro server?lol
# 22.1.2008 6.45
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
NN stačilo by ve stádě 2 a jedno mládě...
# 22.1.2008 7.07
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Tak to by nebylo špatný...a kdyby někdo stříel po mláděti tak by po něm ti velcí šli...lol
# 22.1.2008 7.12
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Mr.Kill€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: MrKiller
SZ ICQ Web
Taky bych udělal jako samečka většího a silnejšího a samičku jako menší a slabší ... Místo s chobotníky by bylo kousek od města a ve městě by byl obchod specializovaný na chobotníky a kde by šlo prodávat to co z toho chobotníka vypadne ... (Např.: ucho , část lebky (extra tvrdá) )
# 22.1.2008 13.04
To co vidíte na levo je potkan nikoli krysa ... 3-(
Obrázek
Mnoho dobré práce přijde na zmar kvůli drobnému nedostatku.
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Jestli furt říkáš o místě kde budou všici chobotníci tak to je blbost. Z chobotníků by se třeba přetažením dala vypreparovat kůže.;-)
# 22.1.2008 13.22
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
No ale občas by se mohly oběvit i samotáři ale misto s chobotníky je blbost. Jo a samička by mohla být stejně velká ale míň by ubírala. Samec víc a měl by navíc třeba rohy;-).
A mládě by nemělo nic a jestly je to sameček nebo samička by se ukázalo až by vyrostlo...
Ale po zabytí by bylo good kdyby zustala mrtvola a vy byste s vyceučelovým nožem mohly stáhnut z kuže. Maso sníst a kuži prodat...
# 22.1.2008 13.33
 
Mr.Kill€r
uživatel
Obrázek
Ve hře: MrKiller
SZ ICQ Web
hm tohle je o moc lepší ... A tam tím jsem nemyslel že tam budou všichni chobotníci ale že to bude obchod s potřebami na lovení ...Chobotů ve stádě by bylo max. 5 a min. 3 to by bylo různé...Kůže z chobotníků by se tedy mohla prodávat v čapkárně... Ale nevím jak by se ti mrtví chobotníci oživovali ... 3-( To je zase problém to udělat realisticky ... Přece se nemůžou snést z nebe ... :-|
# 22.1.2008 13.39
To co vidíte na levo je potkan nikoli krysa ... 3-(
Obrázek
Mnoho dobré práce přijde na zmar kvůli drobnému nedostatku.
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
no třeba by vyplavaly z moře...
...ale 3 ve stádě bohatě stačí
# 22.1.2008 13.45
 

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Ůdolí chobotů

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.