Chmatákov online


Fórum – Omezení nábojů

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Omezení nábojů [zamknuto]

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Napadlo mě, jestli by se u zbraní nemohl omezit počet nábojů.Protože někdo si koupí nějakých 5 000 nábojů,kulas,léky a jde se killovat. 3-(
# 19.1.2008 21.03
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
  • Souhlasíte?
  • Ano14 hlasů, 31 %31 %
  • Ne31 hlasů, 69 %69 %
  • Celkem 45 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
Berny: Ze způsobu komunikace se dá vypozorovat dost věcí. Např. mi je jasné, že tobě se JaAcker asi zamlouvá, protože oba mluvíte jako namachrovaná hovada, která se bez různých zákoutí lidského těla ve větě neobejdou. Jak se říká, vrána k vráně sedá.
# 30.1.2008 22.01
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
CrawlerCZ
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
1.) Nechápu proč by ti to mělo vadit..
2.) Ty tu taky "sedáš" k mnoha lidem a nikoho to nes*re..;)
# 30.1.2008 22.08
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
nO.odZik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nO.odZik
SZ Mail ICQ Web
Hele hlupačci, mě tak sere že vás neznám, tady máte plno keců o tom jak jste slušní ale o životě víte hovno, nebaví mě tady sváma vez debaty o tom kdo co je dpč, podle mě jste všichni zakomplexovany hovada co si mysli jak tady budou udržovat pořádek napřiklad XmenT co ten udží? Vždyť ještě neudrží ani sve splašene hormony děckých mravů na uzdě, podle mě všichni stojíte v realu za velké hovno, tak hrajete chmat! Hele a ještě jedna posraná urážka na někoho koho znám tak si to odserete dpč!
# 30.1.2008 23.20
Nemám rád typky co si o sobě mysli!
(XmenT) [Ale ten je ještě malej smrad]
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Pan dospělí promluvil...3-(
# 31.1.2008 6.24
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
nO.odZik: Oprvdu nechápu jak dokáže někdo kdo je na foru jen pár dní odhadnout kdo je "namacjrovanec" a podobně. Někteří lidé totiže nehrají chmat kvůli hře nebo podepírání ega ale třeba i kvůli tomu že hřer chtění nějákým způsobem pomoci. Navíc podle toho jak se po všech neustále ostře oháníš tak asi toho o životě nevíš až tolik jak se zdá.
# 31.1.2008 6.49
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
big smoke
uživatel
SZ
nO.odZik: Nejdřív si zameť před vlastním prahem. ;-)
# 31.1.2008 7.06
 
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
CrawlerCZ: Zajisté, že si „sedám“ k určitým lidem. Vy si sedejte, ke komu chcete, mně to nevadí, pouze jsem suše konstatoval, že zcela chápu vzájemnou obhajobu.

nO.odZik: A co ty o sobě můžeš říct? „Jsem chytrý slušný 17-letý student se zájmem v kulturistice s ypsilon“? Nebo něco jiného? A jen si klidně vyhrožuj, neuděláš s tím absolutně nic. Mimochodem, ty máš taky narážky (např. na XmenTa), proč my je mít nemůžeme? Myslíš si, že jsi se svými přáteli něco víc? Teď ještě malá poznámečka na konec, mě ze skupiny hráčů Chmatákova vynech.
# 31.1.2008 11.08
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
nO.odZik: Trochu klídek, nejsi o nic lepší než já, aby opravdu řekl,chmatákov nehraji kvuli zabijéní, ale kvuli tomu, že chci něco nového vyzkoušet ale zkoušel sem to marně...
Mimochodem, jestli mě považuješ za „smrada" tak by mně potom opravdu zajímalo co jsi ty...mimochodem to, že ti je víc jak mně absolutně nezajímá, mně zajímá tvůj charakter vůči mě...
# 31.1.2008 13.12
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ

josi.ow:Berny: Ze způsobu komunikace se dá vypozorovat dost věcí. Např. mi je jasné, že tobě se JaAcker asi zamlouvá, protože oba mluvíte jako namachrovaná hovada, která se bez různých zákoutí lidského těla ve větě neobejdou. Jak se říká, vrána k vráně sedá.


Fajn hlupáčku, proč se do toho sereš ty ? Nevíš NIC ot tom jací jsme NIC !! Tak drž hubu
# 31.1.2008 14.42
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
big smoke
uživatel
SZ
Nešel by tomuhle debilo*i dát BAN ?
# 31.1.2008 14.43
 


SZ
jo no to sou hzajzli a jak je mam kilovat se nedaji
# 31.1.2008 14.47
 
nO.odZik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nO.odZik
SZ Mail ICQ Web
Hele, Xment co chceš dpč s chmatem dokazát ? Hovno! Tady ani jednomu zvás chmat nic nedá! A takové kamarády jako jste vy bych si mohl nacpat do prdele ja si kamarády vybírám pečlivě a o nikom tady bych to říct nemohl to je jen kec ! Co vám dal chmat : kamarády ! BLBOST o nikom nemůžeš říct že je tvůj kamarád nebo tvůj přitel dokud ho nepoznáš osobně a nezajžiješ snim kruté chvíle! XmenT hele ty mě vůbec neoslovuj!
# 31.1.2008 15.35
Nemám rád typky co si o sobě mysli!
(XmenT) [Ale ten je ještě malej smrad]
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
nO.odZik: U KKTu jako seš ty bych byl taky pečlivějšílol
# 31.1.2008 15.47
 
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
Berny: Já vás ani lépe poznat nechci, to, co předvádíte tady, mi stačí dostatečně k přesvědčení, že je lepší se vám vyhnout. A proč se do toho, jak říkáš, „seru“? No, protože si „sedám“ ke spřátelené vráně a hájím ji, podobně, jako jsi ty hájil JaAckera.

A vůbec, končím s touhle debatou, je zcela bezúčelná, s vámi zkrátka není rozumná řeč. Navíc jsem se už nasmál dost, v nejlepším se má přestat :-D

nO.odZik: Nijak ses k tomu ještě nevyjádřil, byl jsi to ty, ten F.D., který tak náhle změnil ve staré verzi strany?
# 31.1.2008 16.40
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
josi.ow : Hele prodcti si tohle forum a zjisti si pravdu, pak suď, kdo si tu o sobě myslí moc a kdo se jen schovává za to , co neni...
# 31.1.2008 17.29
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[

Stránky: 1 2 3 4 59 10 11 12 13

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Omezení nábojů [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.