Chmatákov online


Fórum – alkajda

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » alkajda

fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
toto je moje prvni kronika tak omluvte par chyb a mozna se vam to bude znat bez napadu no mozna na tom nepochopite něco chmataci sou obyvatelé chmatákova a lidé sou všichni ostatní

ALKAJDA
Jednou krásného sluného dne přišli do krásného malebného městečka jménem chmatákov velmi dobře ozbrojení a vypadalo to že i vycvyčení lidé všichni si mysleli že to sou killeři ale těsně před tim než utekli tak na ně ti záhadní lidé zažvali:nebojte se nás neublížíme vám nejsme killeři jsme lidé z klanu alkajda.Tak si všichni chmatáci oddychli.Lidé z klanu alkajda řikali že chodí po světě killujou všechny killery a že si chtějí odpočinout a zítra zas vyrazí.Odpoledne měli vyrazit ale hned po ránu do chmatákova přišli spousty killerů velké hordy killerů pustošili,ničili a zabíjeli.Jedinou nadějí všech chmatátů byli lidé z klanu alkajda a tak vyrazili do boje.Nevedlo se jim to zrovna dobře nejdřív padli všichni bojovnici pak všichni mistici (a ti jim daly už trochu víc zabrat) kromě jednoho a to byl šéf klanu alkajda jménem Usamabin vládin a jeho tři léčitelé.Zvolil velmi dobrou taktiku bojoval málo ale zato bránil mistiky a ti ho zas léčili.Ježe pak musel vyrazit do boje.Killeři věděli že pokud nezabijí jeho tři léčitele nikdy to nebudou moci vyhrát.Léčitelé se první 2 minuty tak tak ubránili meči.Mezi tím Usamabin vládin kosil všude blesky killnul spoustu killerů ale byl velmi zreněný.Tak ho léčitelé naposledy vyléčili a pak padly.Usamabin vládin killoval ze všech sil a nakonec vyhrál.Zbyli uš jen tři killeři jednoho zabil a poslední dva odvedli chmatáci do vězení.

tot' moje kronika doufam že se bude líbyt hlasujte co nejvic v anketě

mam vymyšlené i jiné příběhy všechny se týkají klanu alkajda tak to budu davat sem a tak prosím nelockujte to
# 17.1.2008 17.59
Obrázek
  • Hodnocení výtvoru
  • líbí
  • ano pokračuj6 hlasů, 60 %60 %
  • ne nepokračuj2 hlasy, 20 %20 %
  • ano ale nepokračuj 0 hlasů, 0 %0 %
  • ne ale pokračuj2 hlasy, 20 %20 %
  • Celkem 10 odpovědí
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Trošku víc chyb ne? lidé zažvali: nebojte se :-)



Naposledy upraveno: 17.1.2008 18.02

# 17.1.2008 18.00
Áj níd mór drags! :idea:
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
ja vim čj neni moje silná stranka ale pochopil sto ne
# 17.1.2008 18.02
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

fausters:nejdřív padli všichni bojovnici pak všichni mistici
(…)
Zvolil velmi dobrou taktiku bojoval málo ale zato bránil mistiky a ti ho zas léčili.


Snad bránil léčitele, ne? :)
# 17.1.2008 18.03
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
ja vim tuhle kroniku sem psal na sky pe us tolika lidem ze si to pletu ale chtel bych vědět že kdyby tam ty chyby nabyli tak libilo by se vam to
# 17.1.2008 18.07
Obrázek
durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
To je povedeny až na těch pár chybek;-)
# 17.1.2008 18.13
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
No ujde, ale Aspire dělá lepší...
# 17.1.2008 18.32
 
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Mno, ještě bych změnil název alkajda na alchmajdu, přece nebudeme podporovat teroristickou organizaci, ne? lol
# 17.1.2008 18.39
 
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
DYT ALCGMAJDA NEEXISTUJE NAVIC JA JI NEPODPORUJU AKORAT Z NI DĚLA DOBROU ORGANIZACI ZE KILLUJE KILLERY ALE VLASTNĚ TO MĚLO BEJT DELSI ASI O 20 VĚT ALE TO US BYLO NUDNY A NIKOHO BY TO NEZAJIMALO NAVIC ME BOLELA RUKA A MUSEL SEM JIT NA VEČEŘI

ALE UDĚLAM EŠTĚ NĚJAKY
# 17.1.2008 19.07
Obrázek
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype

nebojte se nás neublížíme vám nejsme killeři jsme lidé z klanu alkajda

Tohle mě teda dostalo. :D
# 17.1.2008 19.12
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
xment a proč jako
# 17.1.2008 19.16
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Pokud už něco píšeš tak to neukončuuj "Když musíš na večeři". Abys z tohohle dělal kvalitní příběh musel bys tomu věnovat nějáký čas a udělat tam zápletku, která nevpadá jako z reklamy...:-|
# 18.1.2008 8.11
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
no tak mi rekni nějaky ukončení třeba jen 1 nebo 2 věty vazne nevim co tam mam dat za ukonceni
# 18.1.2008 12.54
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
To by pak nebylo tvoje tvorba. ;-) Navíc se mi zdá že celej ten článek je reklama na klan a vychvalování...;-)
# 18.1.2008 13.18
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
No asi tak.... Jinak se mi to nelíbí
# 18.1.2008 13.22
Obrázek
Obrázek
fausters
uživatel
Ve hře: usamabin vládyn
SZ Web
jo a to mam naúsat mi sme killeři a killujeme jen proto že se ti nelíbí nazev nebo nevim proc
# 18.1.2008 14.37
Obrázek

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » alkajda

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.