Chmatákov online


Fórum – Chmatakov Mini hry

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Chmatakov Mini hry

Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
Tak jak sem říkal budu sem uploadovat moje výtvory v game makeru jsou to takové malé blbosti hry co dělam z nudy pro pobavení takže nečekejte něco uplně suuuuuppppeeeerrr jsou to jen takove mini gamesky tady je prvni:www.mernik.wz.cz/ChmatMINI.exe v této mini hře střílíte hlavy jednoho chmatáka čím víc tím líp skore sem mužete napsat kdo dá větší RADA:jako důkaz mužete použít screen :-)



Naposledy upraveno: 13.1.2008 12.26

# 13.1.2008 12.01
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
  • Chcete více mini her?
  • Ano63 hlasů, 72 %72 %
  • ano,ale moc mě to nebaví1 hlas, 1 %1 %
  • ano,ale nebudu je hrát3 hlasy, 3 %3 %
  • ano,je to zábava1 hlas, 1 %1 %
  • ne5 hlasů, 6 %6 %
  • ne,je to naprostá nuda1 hlas, 1 %1 %
  • ne,kravina1 hlas, 1 %1 %
  • ne,kdo by to hrál1 hlas, 1 %1 %
  • nee,nikdy ses lama12 hlasů, 14 %14 %
  • Celkem 88 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Mernik:Mne tiež dávnejišie napadlo že by som mohol spraviť pár mini hier pre Chmatákov keď dorobím Skin Creator.Mohol by som ti pomôcť s programáciou pár minihier a s robením webu kde budú minihry
# 13.1.2008 12.05
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
To je fakt blbost...lol
Ale tek snaha byla...;-)
# 13.1.2008 12.07
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
ok Maniak10 domluvíme se na ICQ web to ani problem není stačí nějakej lehkej třeba na wbs.cz nebo tak forum taky není problém jestli je třeba a s těma hrama mi pomoc i příjde vhod sice s Game makerem umím ale radši sem grafik.3-(
# 13.1.2008 12.12
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
http://stareforum.chmatakov.cz/viewtopic.php?t=3058
# 13.1.2008 12.12
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
Mě se zdá že oni ty hlavy po čase nemizí ale objevují se furt znova
# 13.1.2008 12.23
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
vsak se objevují znova je to jakoby nekonecna hra
# 13.1.2008 12.27
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
:D tak to nemá účel ta hra
# 13.1.2008 12.28
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
milanmichal
uživatel
SZ Mail
Chtělo by to ještě nějqaký jiný chmaty za více bodu a třeba více kol kde by právě byli ty jiné hlavy a věčírichlost jinak god mohlo by sr to dát do chmatu třeba do kasína :D
# 13.1.2008 12.30
 
Palanda...
zablokován
Obrázek
Ve hře: Palanda (Keep_Smilling:)
SZ Mail ICQ Jabber
co treba jinny lvl bylo byto rychlejisi jinny hlavicky... hral sem asi 5 min. a prestalo meto bavit.. se score nad 1K
http://img413.imageshack.us/my.php?image=scorehb5.jpg
# 13.1.2008 12.34
Obrázek
milanmichal
uživatel
SZ Mail
taky místo skcore by molo být CHK :D a vy ste jako kileři co po nich střílíte ale fakt s těma levelama a jinýma hlavama by to byl olepší !
# 13.1.2008 12.37
 
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
jj to sem delal davno jinak tedka s Maniakem pracujeme na plošinovce tak se nechte překvapit a na teto hře ještě zapracuju a jestli by to šlo do kasína na to se musíme ještě domluvit s gizmem :-).SharkS:Ma učel zabavit :-)
# 13.1.2008 13.10
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Ne, do kasína by to nešlo. Nelze do aplikace v MMF/C++ vložit externí zcela jinou aplikaci v Game Makeru. A upřímně řečeno bych nechtěl, aby klient zabíral o megabajt víc kvůli nějaké blbůstce v kasínu.
# 13.1.2008 13.16
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
pravda DJ Miky taky me to napadlo
# 13.1.2008 13.30
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
maniak10: nie ze by som proti tebe nieco mal ale pripada mi ze sa stale niekomu vtieras a pride mi to uz dost otravne chapem ze chces pomoct ale skus to niekedy riesit aj inak ale inak mier :-D
# 13.1.2008 13.58
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
martyks:Keď môžem pomôcť rád pomôžem
# 13.1.2008 14.02

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Fórum » Archiv » Poslední novinky » Chmatakov Mini hry

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.