Chmatákov online


Fórum – 4Město

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » 4Město

JaAcker
zablokován
Obrázek
SZ
Začal sem zase hodně hrát a jsem docela často ve 4mněstě ale je to Velice blbe udělane "!!!! každej blbec co neumi hrat si udělá Upíra dá si přezdívku huiashd a příjde do 4 mněsta a všechny tam jen kouše a pořád a vy mu nic nemůžete udělat pouze že ho zabijete a co s toho máte zajde so oživit a pokračuje a vám se akorát ničí zbran ubíra vam HP a bere vám náboje ja bych to uělal takhle od stáří 4 můžete PK stáří 6 můžete jit do vězenskeho a od 10 do 4Mněsta :evil::evil::evil::evil::evil:
# 12.1.2008 15.30
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

  • Chcete rozdělení mněst na Stáří
  • Ano Už mně ti Upíři ser..21 hlasů, 78 %78 %
  • Je mi to celkem jedno5 hlasů, 19 %19 %
  • NE sem totiž ten Upír1 hlas, 4 %4 %
  • Celkem 27 odpovědí

Stránky: 1 2 3

JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Jsem pro vše co skrotí upíry. Ale spíš takhle. Kousat by se mohlo až od stáří 1. tím by se kkti co se regnou a košou omezily.
# 12.1.2008 15.33
 
Barsíček
zablokován
Obrázek
Ve hře: Vrahounek
SZ ICQ Web
JJ
# 12.1.2008 15.35
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Smazat upíry....
# 12.1.2008 15.54
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
To je fakt idiotskej přístup... něco se ti nelíbí, a hned bys to mazal.
Bohatě stačí, když budou moct upíři kousat od stáří 5 a výš.
# 12.1.2008 15.56
 
durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
Presne tak smazat upíry..jen koušou a ubiraji hp..:'(
# 12.1.2008 15.57
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Solgier
uživatel
Obrázek
Ve hře: Laufrech
SZ Mail ICQ
OMG musíte mít jen ty povolání co vám vyhovujou třeba někomu se upíři líbej.Stačí jak říkal Big Daddy od 5 a víš se může kousat.



Naposledy upraveno: 12.1.2008 17.46

# 12.1.2008 16.10
 
JaAcker
zablokován
Obrázek
SZ
a sice vadí mi upíří ale nejvíce mne taky sere příjde tam 5 dementu s 1 starim a kradou nnam itemy kdyz duelujem !!!!!!
:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
# 12.1.2008 16.15
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

HawkinCZe
uživatel
Ve hře: HawkinCZe
SZ Mail
Jssou otravni třebai narubu kdyuž sekám on tam příjde a už saje:evil:
# 12.1.2008 16.19
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Solgier: Ne co se mi hoděj chytráku. Musíte takže my a to já a durda: Já to řekl dřív než to daddy napsal ty.....dítě.

Daddy: A jde mi o to že kazí hrozně hru. Tohle je možné řešení ale tak budou ve hře 5 hodin a pak se začne dít to samé.



Naposledy upraveno: 12.1.2008 16.20

# 12.1.2008 16.19
 
wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web

durda72:Presne tak smazat upíry..jen koušou a ubiraji hp..:'(



takze za 1. sem upír a nekoušu "pořád" ....jen kdyz mn nekdo fakt s**e a nebo kdyz potrebuju lif..(ale to jen REDy)
za 2. proc je mazat ? presne jak rikal big daddy
a za 3. kousu taky REDy jako lukas7, iglu a durda72 ktery si myslej ze jakmyle nekoho zabijou ze sou to BigBossove....ale jsou nenazrani a tak porad killuji ale kdyz uz je to prestane bavit tak stejne killujou protoze uz se toho nejde zbavit (stalo se to součástí jejich života) a bouhužel se to stalo součástí života asi tak 99% kluků ve věku (reálněm věku, né ve hře) 12-15......jediný "v pohodě" lidi jsou zacatecnici "ktery to nehrajou pro prdel králikum" ale proto že si chtěj zahrát (podle mého a doufám že i podle vašeho názoru - suprovou hru) ale když je skoro každej odsuzuje a killuje tak jsou z toho špatní a taky začnou killovat protože si asi myslej že se to v této hře má.....no nic proti ale všechny killery bych zabannoval....(po kom to asi ty newbici maj?)....konec mojí "eseje" .... xD :D
# 12.1.2008 16.19
ObrázekObrázek
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
Jo prič s upírama jsou otravni
# 12.1.2008 16.47
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!
wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web
říkáš ty....
# 12.1.2008 16.54
ObrázekObrázek
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Mě např. štvou lidé, kteří si vytvoří nick např asdasdasdads a pak chodí po chmatákově, a žebrají. Takovým lidem by měl být omezen přístup na chmat.
# 12.1.2008 17.00
 
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber

wertman:takze za 1. sem upír a nekoušu "pořád" ....jen kdyz mn nekdo fakt s**e a nebo kdyz potrebuju lif..(ale to jen REDy)
za 2. proc je mazat ? presne jak rikal big daddy
a za 3. kousu taky REDy jako lukas7, iglu a durda72 ktery si myslej ze jakmyle nekoho zabijou ze sou to BigBossove....ale jsou nenazrani a tak porad killuji ale kdyz uz je to prestane bavit tak stejne killujou protoze uz se toho nejde zbavit (stalo se to součástí jejich života) a bouhužel se to stalo součástí života asi tak 99% kluků ve věku (reálněm věku, né ve hře) 12-15......jediný "v pohodě" lidi jsou zacatecnici "ktery to nehrajou pro prdel králikum" ale proto že si chtěj zahrát (podle mého a doufám že i podle vašeho názoru - suprovou hru) ale když je skoro každej odsuzuje a killuje tak jsou z toho špatní a taky začnou killovat protože si asi myslej že se to v této hře má.....no nic proti ale všechny killery bych zabannoval....(po kom to asi ty newbici maj?)....konec mojí "eseje" .... xD :D


Když jsi tak chytrej, povyprávěj nám, o čem Chmat je a co v něm máme dělat, když ne killit, hm?!

Jinak Jackerův nápad s tím, že by do 4. města mohl být přístup omezen věkem, je geniální..;)
# 12.1.2008 17.10
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mystics
uživatel
Obrázek
Ve hře: BaJ[i]ReK
SZ Mail ICQ
dobry napad



Naposledy upraveno: 17.1.2008 19.49

# 12.1.2008 17.16
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » 4Město

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.