Chmatákov online


Fórum – Vaše půlroční známky

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Vaše půlroční známky

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Tak co si myslíte, že dostanete na půlroční vysvědčení? :)
# 11.1.2008 20.42
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
  • Dostanu...
  • 5-tky1 hlas, 2 %2 %
  • 4-rky9 hlasů, 19 %19 %
  • 3-jky11 hlasů, 23 %23 %
  • 2-jky19 hlasů, 40 %40 %
  • 1-ičky7 hlasů, 15 %15 %
  • Celkem 47 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 5

Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
2-3 trojky, ale kdybych nebyl línej a učil se tak bych mohl mít i max 5 dvojek:-)
jinak SPŠ Loket 1 ročník obor Informatika v Ekonomice
# 12.1.2008 14.56
 
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web
No tak já sem v sedmí tř. a mám z angličtiny asi čtyřku protože naše učitelka si nás nedokáže ohlídat a pak třičtvrtě třídy dělá kraviny dopisuje si a nebo furt kecá a to je pak težký se ohlídat... a jinak tam budou 1-3. Ale nejhlavnější je chování - 1 úf :DxD v pololetí šesté třídy sem mněl z chování dvojku a to jen kůly jedný krávě ze třídy (máme tam ůplný zooxD)
# 12.1.2008 21.28
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Nemáš holky tahat za "copy" :D
# 12.1.2008 21.44
 
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Vlastně se divim že nedostanu 2. z chování nebo aspoň třídní či ředitelskou dutku.
Protože nejdřív jsem o hodině chemie prozváněl učitele a když mi to zvednul, gebil jsem se mu tam. On po hodině přišel do třídy a napsal mi poznámku. Nic neřešil:-). A potom jsem mněl dostat poznámku, také na chemii. A řekl jsem že nemám ŽK, učitel vedle v kabinetě to slišel nakráčel do třídy vysipal tažku a pochopitelně ŽK tam byla...
# 12.1.2008 21.53
 
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web

JFK:nakráčel do třídy vysipal tažku a pochopitelně ŽK tam byla...


Dmnte musíš si ji z chovat pod triko nebo mikynu nebo si jí nechat doma. A nebo sem mněl něco psát na tabuli a vedle tabule máme stolek a na něm TV a já tu žákajdu strčil k TV a pak sem na ní zapomněl a mněl sem dostat poznámku. Nemohl sem jí najít, až pak kámoš kterej má na starosti TV a PC ve třídě tak něco dělal z kabelama a našel jí, asi po týdnu...
# 12.1.2008 22.06
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
No já uz jsem mel u nej pár vroupku takze kdybych si ji schoval tak by hned volal fotrikovy.
# 12.1.2008 22.55
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
snad budou sami... a par dvojek
# 12.1.2008 23.32
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
Ja budu mit 2-čtyrky.. :-|blba chemie a pracovky xD
# 13.1.2008 8.35
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Když už sme u těch žákovskejch problémů...naše třída je na tom pomalu nejhůř na škole. Kvůli nám se upravoval řád školy aby sme nemohli házet křídama, houbou, svačnou, flaškou od vody, smadlavejma bombama a petardama ve tříde.xD
# 13.1.2008 8.58
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web

Kernoll:Když už sme u těch žákovskejch problémů...naše třída je na tom pomalu nejhůř na škole. Kvůli nám se upravoval řád školy aby sme nemohli házet křídama, houbou, svačnou, flaškou od vody, smadlavejma bombama a petardama ve tříde.xD


My nejhorší třída sme ale petardy u nás eště nelítaly, jen práskací kuličky...
# 13.1.2008 9.42
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
na mojí bejvalou základku nemáte, my tam házeli živý krysy po šatnách (ale naše třída ne)
# 13.1.2008 10.01
 
.W!Z4RD_L€V!N.
uživatel
Obrázek
Ve hře: .W!Z4RD_L€V!N.
SZ ICQ Web

Spajx:na mojí bejvalou základku nemáte, my tam házeli živý krysy po šatnách (ale naše třída ne)


Kde ste je tam vzali? :D
# 13.1.2008 12.30
POZOR!!! Končím s chmatem na dobu neurčitou... Jedno je jisté: Po wipu nebo po testu vás tu budu znova prudit:twisted::twisted:... Né, dělam si srandu, jen nebudu ve hře, na fórku občas jóóó
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
My jsme taky nejhorší třída na škole... Vždycky nějakej učitel na supl "Ahááá tak to jsou ty hokejisti ta 7.A na ty si musím dát pozor" xD
# 13.1.2008 14.18
Obrázek Obrázek Obrázek
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
.W!Z4RD_L€V!N.: tak 30 m od školy je zverimex.....
# 13.1.2008 19.17
 
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Sadysti, měl bych na tebe poslat ochránce zvířat, nebo lépe ZVÍŘECÍHO DETEKTIVA!
# 13.1.2008 19.19
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Vaše půlroční známky

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.