Chmatákov online


Fórum – Hesla

Fórum » Archiv » Hesla

Palanda...
zablokován
Obrázek
Ve hře: Palanda (Keep_Smilling:)
SZ Mail ICQ Jabber

Bigdragon:Jelikož se hromadí krádeže účtů a zapomínání hesel, je potřeba si stanovit jistá pravidla, protože například o účet Sergey se hlásí asi 4 hráči.

1.řešíme POUZE V.I.P. účty, pokud V.I.P. nemáte, heslo k účtu vám nebude změněno
2. Pokud jse přispěli na V.I.P. musíte to dokázat- v úvahu připadá jen a pouze nascanovaná/ofocená faktura - lístek z banky - útržek složenky.

Odůvodnění, že vám dal Gizmo VIP zadarmo atp se nepočítají.

NA ZÁVĚR UPOZORŇUJI, DÁVEJTE SI SILNÁ HESLA TYPU Si5mLp8



Co třeba např. když tata přispěl cca 1000,- a jelikož bydlím jinde tak tu fakturu nemám a tata pochybuju, že jí doma skladuje...3-(
Jak natom sem pak?
# 9.1.2008 21.56
Obrázek

Stránky: 1 2

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Úplně stejně jako ostatní

Má táta tu fakturu skladovat, tvůj tata to má na učet John1 v poho, ty na Pal{a}nda taky, ty dva si pamatuju, na zbytek máte hold smůlu...


Máte si uchovat alepoň elektronickou podobu složenky. Nebudu dělat výjimky
# 9.1.2008 22.06
Obrázek
crawler
zablokován
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ Jabber
Hele kámo, tenhle způsob je vůbec celej dojebanej..lol Já jsem třeba poslal 300 Kč na Chiefa, ale to bigdragon nemůže vědět.. Klidně bych mu moh teď poslat ofocenou Chiefovu fakturu, a říct že sem Sergey.. A účet by byl můj.. Nevidim důvod proč by to tak nešlo, kdo moje tvrzení vyvrátí??
# 9.1.2008 22.06
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
No to je ovšem trochu blbé ne když jsem platil asi před půl rokem...tehdy my nic takového neříkal.
# 9.1.2008 22.07
Áj níd mór drags! :idea:
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
To já mám složenku jen z jednoho vipu,ale ten druhý sem posílal už dávno ještě na mborna a to jsou asi ještě dve nebo ejdna verze z5 posilal sme to elektronicky pres ucet od mamky a nwm kde to tam najdu a jestli to tam vubec bude protoze ja se v tom nevyznam a nechci tam nic podelat....
# 9.1.2008 22.25
Simulátory všech kategorií.

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
craweler: já to samozřejmě ještě prověřím u gizma, pokud si nejsem jist, ale už mám přibližnej přehled.

POKUD nemáte složenu a máte silné heslo, nemáte se čeho bát jsme s gizmem domluvenej, že pro V.I.P. bude k dispozici vždy pin v případ ztráty hesla (v přípdě ztráty hesla a pinu hold smůla).

A SLOŽENKY SI MÁTE SCHOVÁVAT ODJAKŽIVA, TO GIZMO ŘÍKAL
# 9.1.2008 22.42
Obrázek
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Bigdragon? omg posilal sem to pred 2 rokmi a mam si uschovavat 2 roky posranou slozenku? dmncia troska
# 10.1.2008 7.16
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Rabbit
uživatel
Obrázek
Ve hře: Rabbit
SZ ICQ
Může si udělat nějaký šanon a do toho dávat důležité věci, tam to vydrží dlouho a nic se s tím nestane. Já to tak taky mám.
# 10.1.2008 12.19
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
rabbit ale ja sem posilal pred 2 rokmi jak sem mel vedet po 2 rocech ze po me budou zadat o slozenku?troska dmncia keby povedali ze si to mam odlozit hned ale teraz???
# 10.1.2008 13.29
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Jestli si to poslal pred 2 rokama, tak by jsi mel byt napsan na webu, takze nevidim problem :)
# 10.1.2008 13.34
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
ciby ale tak cca rok a nesom tam
# 10.1.2008 13.41
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Vodvik
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vodvik
SZ Mail ICQ Web
Já tam jsem, takže pohoda :-)

Jó, to byly časy, kdy se prachy posílaly partyzánsky v obálce xD
# 10.1.2008 14.51
Obrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Ma slova xD Penize nenapadne vlozene v prelozenem papire v obalce.. To byly casy :'(
# 10.1.2008 15.00
 
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

bigdragon:craweler: já to samozřejmě ještě prověřím u gizma, pokud si nejsem jist, ale už mám přibližnej přehled.

POKUD nemáte složenu a máte silné heslo, nemáte se čeho bát jsme s gizmem domluvenej, že pro V.I.P. bude k dispozici vždy pin v případ ztráty hesla (v přípdě ztráty hesla a pinu hold smůla).

A SLOŽENKY SI MÁTE SCHOVÁVAT ODJAKŽIVA, TO GIZMO ŘÍKAL



Podle mě, zabývejte něčemu důležitějšímu. Kdyby měli všichni heslo jako např. Si5mLp8 a nikomu to neřekli, tak by nic nestalo.
# 10.1.2008 15.17
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Vlnas: bohužel nemají.

Bajo: myslím, že ty staré lidi si gizmo pamatuje a já o nich vím, takže nevím, proč to zrovna ty řešíš...
# 10.1.2008 16.35
Obrázek
Blacky12
uživatel
Obrázek
Ve hře: Blacky12
SZ ICQ
bajo tvoje mama musi skladovat napr tvuj a svoj rodny list a to je vic nez 2 roky
# 10.1.2008 17.05
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Hesla

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.