Chmatákov online


Fórum – Nové nápady...

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Nové nápady...

juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Tak mě zase něco napadlo...(to bude zase kravina) :-D



1. Umělec - nové povolání... k novému povolání by samozřejmně pro umělce vznikly nové řemesla... a to... Nejdřív by se musel zakoupit ,,štětec" a ,,paleta s barvami"... paleta by se přetáhla na štětec a už by v něm zůstala...Byla by tabule s čistými papíry - k ní se by se přišlo, nasadil štětec a u inventáře by byla pod inventářem klikací ruka jako např. u těžby,dřevorubectví... A pod dotyčnou osobou by se objevovaly papíry různé barvy které by se prodávaly... Jen umělci by mohli dosáhnout nejvyšší úrovně...Dále by si museli zakoupit hudební nástroj a jednoduše na něj hrát a pod dotyčnou osobou by se objevovaly papíry s noty, které by se prodávaly... Dále by to bylo sochařství - k němu by se muselo zakoupit kladivo, natěžit rudu, narubat dřevo...Ruda by se s dřevem smíchala a vznikla by jakási hmota pro sochání...poté by se na ně přetáhlo kladivo a socha by vznikla...poté by se musela přetáhnout do pece kde by se vám upekla a vrátila zpátky do inventáře...Za toto namáhavé řemeslo by bylo dost CHK....



2. Krejčovství - nové řemeslo! U obchodu s čepicemi by byly na zemi položena velké plátna...Musela by se zakoupit speciální jehla...Přišlo by se na látku nasadila se jehla a už by se šilo... Pod dotyč. os. by se objevovaly barevné odstřižky látky které by se prodaly do obchodu s čepicemi...Velmi dobří krejčí nebo švadleny (od 90%) by často vyšili celé čepice (za nižší ceny než které čepice se normálně prodávají ) které by si buď nechali nebo prodali... Nejvyšší úrovně by mohli dosáhnout pouze řemeslníci!


3.Vzduchovka - nová zbraň! Tato zbraň by byla levná! Měla by rychlé nabíjení ale neubírala by moc HP... Tato zbraň by byla hlavně pro trénování přesnosti!



4.Samopal - nová zbraň! Tato zbraň by byla podstatně dost drahá ale účinná... Jedna střela by ubrala cca 5 HP ale zato by na jedno kliknutí vystřelila 10x rychle za sebou...




5. Prak - nová zbraň! Tato zbraň by byla určená hlavně pro začátečníky kteří ještě nemají dost peněz na drahé zbraně! Tato zbraň by byla levná skoro zdarma(cca 50 CHK). Ubírala by samozřejmně málo HP... Náboje do praku by byly kamínky které by se získaly takto: Natěžila by se ruda a minerály které by se přetáhly na prak... Z natěžených minerálů a rudy by bylo tolik nábojů kolik mají peněžní hodnotu...např.: železná ruda - 10 CHK=10 nábojů(kamínků) atd...
# 8.1.2008 16.31
 

Stránky: 1 2

JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
3. Good nápad
5. Good dápad
jinak nic moc
# 8.1.2008 16.43
 
durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
Mě se libí 2 a 5 ;-)
# 8.1.2008 17.00
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
K té 5 - já bych to udělal tak, že třeba u vody nebo na pláži - až bude, tak by na kraji byly kamínky, které by jste mohli sebrat, a ty pak použít do praku ....
# 8.1.2008 17.27
 
SharkS
uživatel
Obrázek
SZ
Mě se teda nelíbí moc ani 1 neni to kničemu ? Zbraní už je dost a krejčovství a atd se mi zdá zbytečné
# 8.1.2008 17.41
Obrázek
Každý znás má v sobě něco špatného.
Obrázek
Smrt jed'ince je tragédie . Smrt milionu je statistika.
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
akorát krejčovřství se mi líbí
OT: Smacker z jaké hry máš ten avatar (jestli neni z hry tak sori)
# 8.1.2008 18.51
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Avatar je z hry Assassins Creed
# 8.1.2008 18.58
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Jó už si vzpomínám, tu sem viděl jednou v časáku (asi před rokem)
BTW: už aby vyšla, četl sem prewiew a vypadá docela dobře
# 8.1.2008 19.01
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
smacker tu hru mám v mobile ;-)
a mě se líbí 2 a 5
# 8.1.2008 19.02
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Dost mi pripomíná Prince of Persia. A také ji mam v mobilu.
# 8.1.2008 19.03
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
sem četl že to bude mix gta, hitmena a středověku:-)
JFK: to bude tim že udělali prvního prince (sands of time)
sakra ot...



Naposledy upraveno: 8.1.2008 19.06

# 8.1.2008 19.04
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
je to skoro to samé jako princ of persia ale je to graficky lepší.
# 8.1.2008 19.06
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
No, pokud de o tu verzi na mobil tak PoP Clasik má lepsí grafiku.
# 8.1.2008 19.07
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
PoP?tak to máš nějakou jinou hru protože Assassins Creed má lepší grafiku nez PoP tak 100x
# 8.1.2008 19.09
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
on myslí na mobilu
# 8.1.2008 19.11
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
No dyt!
# 8.1.2008 19.12
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Nové nápady...

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.