Chmatákov online


Fórum – Moje historie

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Moje historie

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Takže chtěl bych vás seznámit s mou historií života. :)

UPOZORNĚNÍ!
Pokud se vám se ty věty nechce číst nevyjadřujte se.;)

Narodil jsem se v malém městečku Žatec.Jednoho dne sem šel ven a viděl jsem napravo prvního kamaráda,šel sem k němu zeptal se ho „Ahoj jak se jmenuješ?“ on odpověděl „Tomáš a ty?“ já odpověděl „Filip" tak sme si hráli hráli a potom sem šel domů.Roky běželi a běželi chodil sem do školy a pamatuju si že se mi tam nikdy nechtělo spát a že sem chtěl jít domů.Ale oběd mi tam chutnal :P.Roky beželi a běželi a potom přišla škola,pamatuju si že sem se tam těšil ale udělal sem chybu.Měl jsem odklad takže jsem šl o rok později.První úkol sem dostal z matematiky něco s náklaďáky nějaký to počítání a pamatuju si že jsem ten první úkol neměl .Takže mi tam někde poznačila "Neměl D.Ú.!".:D.Z roku na rok jsem měl stále horší a horší známky nikoliv 3!Stejně
nikdo nemůže mít 1 věčně. :)Například se mi přidali 2 dvojky atd.znáte to.:)Též sem v tý škole chodil na obědy mohli sme si vybrat ze dvou jídel což bylo dobře zavedeno.A taky z dvou pitý např.ledový čaj a cola.A asi v 10 letech jsem poznal počítač,nejdříve jsem tam měl takové ty trapně hry omalovánky,počítání atd.Potom přišli už ty akční,rpg atd.Potom přišel ke mně kamarád Tom a ukázal mi chmatákov,tak mi jí doporučil tak jsem se tam zaregistroval hrál sem hrál a překvapí mně hláška „SERVER JE PLNÝ" tak jsem se zeptal kamaráda co to je za hlášku?On že „To si musíš zaplatit stojí to asi 150 Kč" já jsem odpověděl „Hm,tak na to se vykašlu" tak sem se na to vykašlal ale potom jsem se regnul na fóru ještě na tom starým a začal sem psát příspěvky a pamatuju si,že jsem ze začátku spamoval a napomenul mě myslím Sam a potom jsem se ptal že co to je spam?On že to je prý bezpředmětný příspěvek,tak jsem o to i furt začínal zajímat ale už sem nespamoval.Jednou ve škole v hale nějakej chlapík hledal talenty na házenou tak jsem se přihlásil hráli sme proti Ustí nad Labem potom proti Mostu atd.A jednou sme šli ze zápasu a šel sem s kamarádem já jsem práskl sáček s bambůrkami a napravo byli nějací cikáni a lidé si stěžovali na ně že proč to práskli, no tak přišel ke mně a začala bitka já jsem ho podkosil a on řekl „Tak to sis posral hajzle" tak mi udělal monokla protože tam ten cikán měl kamarády tzn.kdybych ho zbil tak bych dostal od jeho kamarádů.Pak sem se stějně odhlásil už mně to opravdu nebavilo.Roky šli a šli a šli a asi v 10 nebo v 11 letech mi řekl tatínek „Stěhujeme se..." já odpovědel „Jsi děláš srandu ne?:D" on že ne „Nedělám,stěhujeme se z rodinných důvodů" odpovědel upřímně já sem se rozbulel jak něco no poslední den sem se loučil s kamarády ze třídy tak jsem taky brečel.A přišel poslední den v Česku tam jsem taky bulel.a když sme jeli tak sem říkal „Sbohem hospodo,sbohem potraviny..." Tak jsme přišli se nastěhovat k babičce.Potom přišel první den na Slovesnku ve Slovesnké škole všichni se do mně zamilovali já sem se jen divil ale potom je to přešlo,teď mně dokonce nenavidí.A musím se tu uspokojit na Slovensku,ale stejně plánuji v 18 letech tady odtuď vypadnout protože tady se to opravdu nedá vydržet jak každý den ti říkají „Česi prehráli hahaha!" kdybyste to zažili vy!Tak by ste z toho měli opravdu velký zážitek...

© XmenT 2008

Prosím aby jste se mi nesmáli,může se vám to vrátit.

Děkuji za pochopení.
# 6.1.2008 12.44
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
  • Libí se vám tento příběh?
  • Ano19 hlasů, 76 %76 %
  • Ne6 hlasů, 24 %24 %
  • Celkem 25 odpovědí

Stránky: 1 2

SiduS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ
jeto pěkny jen se mě to zdá jako zbytečne udelany xD
# 6.1.2008 12.55
 
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Hezke ;-)
# 6.1.2008 12.55
 
honza44
uživatel
Obrázek
Ve hře: Už nehraju..
SZ ICQ Skype
První příběh, který jsem si přečet a líbí se mi :)
# 6.1.2008 12.57
Obrázek Obrázek Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
V anketě to chce netrální odpověď.:-I
# 6.1.2008 13.12
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
netrální opověď?:-DA jinak je to v poho:-),ale proč to se píšeš?
# 6.1.2008 21.46
Áj níd mór drags! :idea:
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
no mě se to líbí i nelíbí.
ale co mě dostalo"Počítač jsem poznal v deseti"jsi napsal a asi o 10 řádků dole píšeš"Roky šli a šli a šli až mi bylo 10 nebo 11"to mě fakt jako dostalo :D
ale neim porč nám to sem píšeš ale to je small detail
# 6.1.2008 22.24
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
pan Losos: Z nudy. :P

.!...Aspire...!.: Všechno se musí. ;)
# 6.1.2008 22.51
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
xeroxx
uživatel
SZ Mail ICQ
Tak přemejšlím co je to za člověka kterej píše na foorum chmatákova svuj životopis.....:idea:

EDIT: ne neni to zajímavý je to slátanina (ale co..)



Naposledy upraveno: 7.1.2008 0.44

# 7.1.2008 0.21
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
xeroxx: Neva,aspoň je to zajímavý. :)
# 7.1.2008 0.31
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

pan Losos:netrální opověď?:-DA jinak je to v poho:-),ale proč to se píšeš?


Jo. Protože přecijen je to blbost...(Jako by někdo zaspal u slohu)...ale zase co by ste od něho chtěli.;-) Proto neutrální odpověď...:-)
# 7.1.2008 6.44
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
hunti
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scati
SZ Mail ICQ Web
Moc dojemné :'( Nejlepší je, jak pořád píšeš, že rokdy šli šli a šli :-) Ale tak jo, pěkné ;-)
# 7.1.2008 20.00
Pro všechny, kdo hrajou hokejbal a nejen pro ně. :wink:
Obrázek
Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života.
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
hunti: Nějak tak, mně jde i o tu češtinu protože za rok nebo dva to příjde samo a začnu psát slovensky, a do toho se mi moc nechce...

V podstatě mi dochazí česká slovní zásoba.
# 8.1.2008 21.56
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
Moc pekny..fakt se mi to libilo...
# 9.1.2008 7.01
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Pánové. Čtete vy na  internetu i povídky z povídkových serverů? TO sou povídky....A psát sem životopis...lol
# 9.1.2008 7.07
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Onkuty
uživatel
Obrázek
SZ
Pořád nechápu proč sto sem přidal ?

Vás zajímají životopisy jiných lidí ?
# 9.1.2008 8.56
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Moje historie

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.