Chmatákov online


Fórum – Yetiho Kronika

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Yetiho Kronika [zamknuto]

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Takže jsem udělal další kroniku...tentokrát Yetiho...
Nevim jestli to dneska stihnu ale možná dnes udělam jeste Chmatákova :)
Tady je Yetiho---

Yetiho kronika
Bylo kolem 11 hodiny když bůh vstal z postele aby se podíval co se děje v městečku zvané Chmatákov.“A sakra zase řádí ti hnusní killeři…Musím s tim něco udělat”
Když pominulo chladnokrevné killování ve chmatu,tak se obyvatelé sešli v baru , aby zjistili škody…Bylo to drsné killování jedno z největších..Lidé už nevěděli jak dál a tak se chtě přesídlit do jiného městečka zvané Chtekoblín, ale najednou se ozvalo „Obyvatelé města Chmatákov posílám vám skupinu Hrdinů , kteří vám pomohou v bitvě proti killerům a ukonči tyto zlé časy!“Lidé byli zvědaví co se asi bude dál dít…trvalo to několik hodin než se najednou rozzářila obloha a z nebe sestoupilo několik Bojovníků…Lidé hned zjistily že to jsou ti bojovníci kteří mají zachránit Chmatákov a tak je zavedli do baru kde si natočili pivo a povídali si o těch zlích časech…Když najednou se ozvalo z venku“Áááááááá!“.Hrdinové neváhali a vtrhli za sebou ven z baru a stoupli si v lajně vedle sebe..Jelikož Yeti byl obdarován sílou mluvit se zvířaty tak přivolal svého věrného Chmatopíra , aby prozkoumal situaci…Po několika sekundách z pouště vyletěl chmatopír bez jednoho křídla a nechutně od krve…Byl to Yetiho nejlepší pomocník a tak neváhal a vběhl do pouště…Chvíli čekal na poušti než dorazí jeho věrní společníci , aby mu pomohli..Když přiběhli ostatní bojovníci z klanu Blood Ravens tak uviděli něco tak hnusného co nikdy dřív neviděli…Upír si klekl k ženě která řvala a kvůli které vyběhli z baru..začali pomalu vypíjet krev z její bledé kůže..
Yeti nečekal a pustil se do upíra…Yeti byl tak rychlí že upír nestihl říct Au!Jelikož killeři cítili mezi sebou bolest tak hned přijeli a vytasili zbraně a připravili se k boji…Strhla se veliká Bitva…Po několika zásazích byla osudná chvilka…Yeti pozabíjel hodně těch hnusných killerů a myslel si že jsou na něj slabí a tak zamířil přímo k Veliteli Bargosovi!“Hej ty bezedný červe pojď na mě ty srabe!zabíjíš děti a ženy!Ted zemřeš“Vykřikl Yeti a vytáhl druhý meč…
Mezi nimi se strhla neuvěřitelná bitka…Chvilku to bylo nerozhodně ale pak ten hnusný velitel killerů použil kouzlo na vyvolání dvou ocasého červa!Yeti se ihned do červa pustil.Červ se nechtěl dát ale na Yetiho nestačil tak ho skoušel zakousnout.Yeti první ráně uhýbá ale hned na to byl zasažen do levé nohy a tak spadl a jeden meč mu odletěl a zabodl se do země.Červ už se napřahoval že ho sežere a yeti jen koukal co se sním stane ale najednou do červa přesně do krku vletěl šíp od Jazze…A další šíp,který červa dodělal.Yeti neváhal a chytil pevně svůj poslední meč a dobelhával se k Bargosovi!Velitel sestoupil z chobota a chopil se svého meče.Yeti na nic nečekal a pustil se do něj…Po chvíli velitel Yetiho odhodil,ale yeti se nevzdával a rozeběhl se a vyskočil.Letě vzduchem jako Chmorel a mířil přímo na Bargosu.
Bargosa pevně uchopil svůj meč a rozmáchl se a Yetiho přesekl u břicha.“Blacku!Pomoc!“
Black přiběhl k Yetimu pevně ho uchopil , ale bylo pozdě a Yeti zemřel…
„Kde to sem?!”říkal si v duchu Yeti , protože kolem sebe vyděl tmu.
Z dálky k němu přicházela nějaká postava.“Ahoj Yeti.Jsem Anna a chci ti oznámit že jsi zemřel ale ty jsi ten z klanu Blood Ravens že?”
„Ano jsem!Co se mnou uděláš?”řekl Yeti a ohlídl se kolem sebe…
„Vzhledem tomu že jsi byl poslán bohem tak ti daruji život a pustím tě na zem.”
Řekla Anna a řekla nějaké slůvka….Yeti se probral na poušti a kus od něj ležel 159…Rychle k němu přiběhl a dal mu nápoj který neustále nosil u sebe kdyby se někomu něco stalo…
159 se hned probral a říkal „Ahoj…Kde jsou ostatní?pamatuji si jen to že jsme utíkali a něco mě popadlo a dál si nic nepamatuji…”Yeti se rozhlídl a vyděl stopy u přechodu a popadl 159 a běžel s nim k městu..Zanedlouho doběhli k městu kde stál zbytek Klanu Blood Ravnes a obyvatelé.“Oni to přežili!Joooooo.”zařval Jazz a popadl je…po čase k nim přiběhl i Black a Atac…Bojovníci v městě Chmatákov žijí až do ted a Chrání obyvatele!
# 3.1.2008 20.31
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
  • Líbí se vám i tato kronika?
  • Ano13 hlasů, 81 %81 %
  • Jo ujde0 hlasů, 0 %0 %
  • Udělej mi tak0 hlasů, 0 %0 %
  • Nelíbí3 hlasy, 19 %19 %
  • Celkem 16 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Třeba vše co nikam nepatří a týká se chmatakova
# 4.1.2008 19.36
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
diskuse o chmatákově, nebo někam,ale ne sem.
# 4.1.2008 19.57
 
Carry
uživatel
SZ Mail ICQ
nebo by se mohla udelat new mistost kroniky :D
# 4.1.2008 20.18

Obrázek
Obrázek
Retro
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dlouho sem nehrál(Nechci)
SZ ICQ
blacku uz skonci s tema kronikama je videt ze to umis ;-)
# 4.1.2008 21.05
Obrázek
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
ta prní se mi docela líbila, ale todle je (skoro) kopie. (killeři ohrožujou město a tak hodný bůh pošle hrdiny aby ho zachránily)
# 5.1.2008 19.08
 
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
LOCK tohle neni NÁPAD,NÁVRH ČI PŘIPOMÍNKA
# 5.1.2008 19.15
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
A hlavně už je na to jiný topic, kde je to aspoň sjednocený.
# 5.1.2008 19.21
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Yetiho Kronika [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.