Chmatákov online


Fórum – kronika

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » kronika

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
tady jsem stvořil kroniku jak byl stvořen chmatákov. všem přeji příjemné čtení.
(je to moje první psani tak se nedivte že je to někdy blbost)



Byl to den jako jiný. Všichni ve chmatákově si hezky žily,rybáři chytali rybky,dřevorubci sekaly dříví, horníci těžily kamínky a někteří človíčci jen seděli na lavičce a koukali co se kolem nich děje.Bylo asi 14hdin chmatákovského času ,když najednou na podium přiletěl Bůh chmatákova a svolal všechny chmatáky. Potom začal vyprávět že všichni musí být do zítřejšího rána sbaleni a čekat u rybářství. Jak šel čas tak chmatáci vyklízeli své obydlí loučily se z chmatákovem. Ráno všichni pospíchaly k rybárně se svými věcmi. Když už byly všichni na místě Přiletěl bůh a začál jím říkat co se chystá. Bůh řekl :“milý chmatáci víte že naš chmatákov má už skoro 1rok a že už je nás tu tolik že nám už ani nestačí náš chmatákov, protože už nevíme kam postavíme další obchody další domy na bydlení a další věci. že všichni ze světa chmatákov budou vystěhovaní na velký trajekt který přijede k rabárně okolo 12 hodiny chmatákovského času.“ Někteří lidi byly smutní a jiný byly veselý a těšily se na překvapení co jim tají bůh. Okolo 12hodiny přijel velký trajekt k rybárně a chmatáci pomalu nastupovaly se svými zavazadly na palubu trajektu. Když už všichni byly na palubě bůh naposled proletěl celý svět chmatákov jestli někde nezůstal nějaký chmataček. Když se vrátil trajekt zahoukal a loď vyplula a chmatáci se loučily se svým rodným světem.
Druhý den jim bůh řekl že na trajektu budou muset být 4měsíce, a lidi se ptali proč tak dlouho? Bůh řekl: nechte se překvapit, A někam odletěl.



Když bůh přiletěl na rybárnu řekl : „DELETE Chmatakov“ a po chvilce řekl „ NEW Chmatákov 15“ a po chvilce byla nová mapa pro nový chmatákov připravena,stačilo jen zasadit stromy,postavit města a do nich obchody,obydlí,cesty,a další různé věci. Udělat nové zbraně ,klobouky,zbíječky,pruty naboje a další věci do obchodů. Vypěstovat nové druhy chobotníků. A proto Bůh přivolal své pomocníky z organizace Chmatákovská s.r.o. aby se o tyto věci postaraly.

O 4 měsíce později

Nový chmatákov je připraven pro své obyvatele říkají pomocníci a Bůh letí na trajekt.
Když tam přiletí říká všem že konečně se budou vracet na pevninu a že tam bude velké překvapení. Když připlujou k pevnině všichni začaly hlasitě tleskat a těšily se až si celý chmatákov projdou. Když všichni vystoupily a trjekt odplul Bůh jim konečně řekl co se za ty 4 měsíce stalo.Když jim to vysvětlil pomalu se všichni vidali na obcházku chmatákova.

A takhle se zrodil nový chmatákov.
# 2.1.2008 15.48
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
  • jak se vám líbí
  • je super13 hlasů, 57 %57 %
  • dobrá7 hlasů, 30 %30 %
  • blbá3 hlasy, 13 %13 %
  • Celkem 23 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
nojo když ja něco napíšu hrozný to je u tebe normální, ty to děláš všude jen aby si mne naštval že?
# 2.1.2008 21.33
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Můžu taky něco napsat? Snad to Nationstovi nebude vadit, že se mu cpu do topicu... xD
Běsnící příšera ve městě
Byl poklidný den, něco kolem oběda, a chmatáci seděli u svých stoů, a chystali se obědvat. Když tu najednou se pod jejich okny rozezněly houkačky strážníků z CH.B.I..
Chmatáci vyběhli ze svých domů, a uviděli něco strašného! Obrovský chmatopýr létá nad městem, a míří si to přímo k bance. Policie se za ním rozjela na svých chobotech, a chmatáci běželi za nimi se podívat, co se bude dít.
Když CH.B.I. přijela na místo, policisté se rozmístili okolo chmatopýra, a začali do něj pálit kulomety. Obrovský chmatopýr začal řvát, a vrhal se po policistech, kteří jen tak tak uskakovali jeho zubům. Chmatopýr donutil policisty se stáhnout, a povolat CHUJe.
Odvážní hoši z CHUJ se připravili k útoku za doprovodu CH.B.I. a rozutíkali se proti běsnící příšeře. Začali po něm pálit všemi možnými zbraněmi. Chmatopýr opět začal žvát, a rozlétl se proti útočníkům. Za dorpovodění šustění křídel srazil chmatopýr 5 členů CHUJ, kteří padli k zemi, a strážníci jejich těla odvlekli za nejblišší dům.
Chmatáci nevěděli, co dělat. Ovšem jeden z lovců si vzpoměl, že chmatopýři mají rádi mrkev, tak nsedl na svého chobota, a rozjel se do sousedního města za zdejším zahrádkářem, který byl známý jeho úrodou, která dosahovala obrvských rozměrů. Tak vytrhli ze země největší mrkev, kterou našli, a spolu se zahrádkářem ji odvezli zpět do města. Tam mrkev ukryli nedaleko baru, ve kterém měl sídlo jeden gang mystiků.
Jakmile chmatopýr ucítil vúní čerstvě utržené mrkve, rozlétl se po vůni, až dorazil k baru, před kterým ležela mrkev. ZAčal tutot mrkev žrát, a jeho malskot vyrušil mystiky, v baru, kteří vyšli ven, a když uviděli obrovského chmatopýra, vytáhli své bleskové hole, a začali na něj sesílat blesky, ovšem ani toto nepomohlo, tak jejich vůdce usoudil, že bude dobré se na nějakou dobu stáhnout.
Po dlouhé debatě a po dohodě s vedením CHUJ a CH.B.I. bylo dovoleno, aby se o chmatopýra postarali mystici. Dva mystici vyběhli z baru zadem, a utíkali se ukrýt ke střelnici, v ruce s holema, které dokázaly paralizovat nepřitele. Zbytek , asi šest mystioků si vypůjčilo choboty od CH.B.I. a vyrazilo z baru předními dveřmi. Jakmile je chmatopýr uviděl, rozletěl se za nimi. Mystici uháněli až ke střelnici, kde na ně čekali kamarádi s paralízama.
Velký klid provázel čekání na chmatopýra. NIkde se nepohl ani lístek, a chmatáci vykukovali z okének svých domů.
Naráz chmatopýr vylétl z boční uličky. Mystici na něj seslali paralizující kouzlou, a chmatpýr zůstal viset ve vzduchu. CHvíli se na něj mystici dívali, a v tu naráz se chmatopýr začal opět hýbat. Mystici na něj sesílali praralizující kouzla, ale chmatopýr vzdoroval, mohutně mával křídly, a pomalu se přibližoval k ostaním mystikům. Vtu mystici vytáhnli hole, a začali pálit chamtopýra. Chmatopýr začal hořet, a v bolesti se začal válet po zemi. Najednou se chmatopýr rozplynul, a z oblohy se snášem mohutný řev - " Vidím, že mám opravdu odvážné obyvatele svého města. Budiž jim odměnou klid v jejich městě, dokud nepovstane můj bratr - Ďábel. Poté nastanou krutě časy."
Chmatáci se radovali, a oslavovali, že uspěli v tomto těžkém úkolu. Ovšem co naši stateční strážníci CHUJ? Po prohlídce doktora se ukázalo, že jsou pouze omráčení, a že za týden by měli být v pořádku.
# 2.1.2008 21.38
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
četl jsem kousek nations to má roztomilé ty to taky nemáš nehorší. ( upozornění četl jsem jen začátek )
# 2.1.2008 21.40
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
nic rpo ti tobě smacker ale vy pořád píšete kroniky že ho zabíjeli a tak co vy na to kdyby ten chmatopýr mohl ptom pomáhat lidem?
# 2.1.2008 21.44
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Všetky sú dobré
# 2.1.2008 21.44
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Nationsi, ty tu jsi od pomáhání, já od zabíjení :D
# 2.1.2008 21.46
 
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
Proč CHUJ nevytáhnou rotacakk nebo bílý sniper?xD
# 3.1.2008 8.23
Obrázek
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
nations:Tvoja kronika sa mi tak zapáčila že som spravil pár ilustráci zatiaľ mám 2 obrázky ešte spravím
# 3.1.2008 21.07
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
víte co je divné že od te doby co sjem ja napsal kroniku ta se black opičí a píše taky
# 4.1.2008 20.56
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Retro
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dlouho sem nehrál(Nechci)
SZ ICQ
výborné;-) tak kronika je super ;-)
# 4.1.2008 21.06
Obrázek
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

nations:víte co je divné že od te doby co sjem ja napsal kroniku ta se black opičí a píše taky



třeba tvuj pribeh v něm vzbudil chtivost po psaní.;-)
Nations nemuzeš tahle říct. To je něco jako kdyby Kosmas napsal. Začal jsem jako 1. Čech psat kroniky a ted všichni po mě opičí.
# 4.1.2008 21.12
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
nati:uz jednou sem ti rekl(pres icq) ze se opicim ale ne po tobe!ale po chmatmaterovi!a ty se po nich taky opicis tak se sklidni...a na icq jsi mi napsal ze ti nevadi ze se opicim a ja ti napsal ze se neopicim po tobe ale po chmatmasterovi jen ze v tvem me napadlo ze bych to mel skusit a ty jsi rekl ze ti to je ejdno a ted to tady pises to si snad delas srandu?takova lez jako vez 3-(
# 4.1.2008 21.20
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
víš co necháme to být ja bud psát kroniky pro chmatákov o chmatákově a tak a ty svoje pro uživatele. ok a sory za předchozí přispěvěk:-D
# 4.1.2008 21.27
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
dobre.ty mas chmatákov a ja uzivatele ;-)
ted aby byli vsichni spokojeni...
# 4.1.2008 21.28
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Kroniky by měly být něčím zvláštní a ojedinělé, a ne 15ti minutový výplod vaší fantazie(nic proti)...
# 4.1.2008 23.09
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » kronika

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.