Chmatákov online


Fórum – Památník

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Památník

Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Tak jako má gizmo svůj chmatákovník co takhle udělat památník mikymu? za tu práci...
# 1.1.2008 20.00
 

Stránky: 1 2 3 4

HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Fumaster : Danke... :-)
# 2.1.2008 10.06
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
FUMSTR: o tom taky nikdo nepochybuje a oba jsme se Samem řekli, že o nějaký památník nestojíme. Už tímhle webem miky udělal něco, co nemůžem překonat.

Mi jde o ty kecy, že nic nedělám. Asi budu hodně velkej pisálek, když za včera mám 50 PM a všechny jsme úspěšně vyřídil (krom sm!se, ale to snad ani vyřídit nejde, pár lidí u kterých čekám na ověření platby a těch, kteří mi nenapsali jménoúčtu)

Potom několik mailu- taky vyřízeno vše až na odblokaci N95, na kterou jsem už v jedenáct večer neměl čas, pač jsem dělal mapu CHO
# 2.1.2008 10.22
Obrázek
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Bigu: To jsem já neřekl.... že děláš hovno vůbec nemám pomětí co všechno děláš.

A myslím že ostatní taky ne takže ty kecy se ti nedivím...
# 2.1.2008 11.54
 
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
// OT : Draku, prosím toho trolla mi pošli na mail, nebo přes PM pošli link... :-)
# 2.1.2008 11.59
 
Mystics
uživatel
Obrázek
Ve hře: BaJ[i]ReK
SZ Mail ICQ
njn ale proč dit bude hrat furt
# 2.1.2008 12.07
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
OT : Bigu voni řikaj že dělaš hovno proto, že když si ve hře si afk, když tě někdo potřebuje ve hře si nedostupny a když už si ve hře aktivni střiliš po každym kdo jen vytahne zbran bez ohledu na to kdo to vyprovokoval nebo kdo si začal......To že dělaš věci "mimo" hru je nezajímá...
# 2.1.2008 13.36
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
Pokud dělá tohle tak....
# 2.1.2008 13.57
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Berny: po každým ne. Nikdy jsem nepotrestal nikoho, kdo killoval v PK (a to jsem rposím stál rovnou uprostřed těch killerů), ale jak vidím, že někdo prostě 4fun killne někoho, kdo má 4 stáří, 0 killů asotva si vyěla na základní výbavu (zbija, malá broka) a atac ho hned na rubu killne, tak mut o dám pěkně vyžrat.


Konkrétně atac mu ty věci musel várti zaplatit 3500 chk odkodné (a každou minutu se to o 100 chk navyšovalo)



Já nejsem afkt, věčinou měním nějaká hesla nebo tak a prostě na vás nereaguju. Jinak řečeno, nepiště mi, nechtějte měnit hesla, doblokovávat účty já pak budu normálně hrát, zajdu s váma pokecat atd...
# 2.1.2008 14.04
Obrázek
blejz
uživatel
Obrázek
Ve hře: jak dem
SZ Mail ICQ
Bigdragone ty toho děláš hodně oni tě chtěj jen vitočit
# 2.1.2008 14.06
 
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Dit jo bigu tak se ale podle toho řid a budem v pohodě....:-D
# 2.1.2008 14.58
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Památník

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.