Chmatákov online


Fórum – Tazky zivot v ulickach chmatakova(komix)

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Tazky zivot v ulickach chmatakova(komix)

Gringo Bastard
uživatel
Obrázek
Ve hře: Gringo Bastard
SZ Mail ICQ
je to moj prvy komix , ale na to ze je prvy je super , oznamkujte ho v ankete a sice je tam to pismo male , lebo je to len 800x600 , daval som 1240x760 ale aj tak sa dalo len 800x600 , ale ked sa dobre pozriete tak je to tam videt , tu je odkaz - http://img295.imageshack.us/my.php?image=komixfx3.png
# 28.12.2007 13.26
Chmatakov teraz nehram , raz som prestal hrat Runescape a zacal chmatakov , potom ma zacal bavit runescape a prestal som hrat chmatakov , je to super hra ale rs je podla mna este lepsia , ked ma to niekedy prestane bavit mozno zacnem zase chamatakov
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 100 %     Hlasovalo: 1

Stránky: 1 2 3

vojtik100
uživatel
Obrázek
SZ
hruza
# 2.1.2008 9.49
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
4, aby mu to nebylo líto, ale ti smajlíci.. no to mě poser na holý záda kámo ... kolik ti je? 5 ?
# 2.1.2008 12.14
 
Gringo Bastard
uživatel
Obrázek
Ve hře: Gringo Bastard
SZ Mail ICQ
keby si cital komentare pred tymto tak by si vedel ze 13
# 2.1.2008 12.33
Chmatakov teraz nehram , raz som prestal hrat Runescape a zacal chmatakov , potom ma zacal bavit runescape a prestal som hrat chmatakov , je to super hra ale rs je podla mna este lepsia , ked ma to niekedy prestane bavit mozno zacnem zase chamatakov
Mikythhhhhhhh
uživatel
Obrázek
Ve hře: Mumodeanel
SZ Mail Web
Já jsem profesionální čtenář komiksů, a viděl jsem i horší :-) 2- A to je něco
# 18.1.2008 17.13
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hnus to snad neni ani mozny to ryci lockněte
# 31.1.2008 16.04
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
HonzaaaBiker
uživatel
Obrázek
Ve hře: D[r]iver,_CrAfT_
SZ ICQ
Mě to nejde zobrazit:(
# 1.2.2008 15.51
Moc mě neprovokujte!!! Jinak řečeno: Když se naseru budu zlej!!!
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Honzaaa:Buď rád:-D
# 1.2.2008 15.53
HonzaaaBiker
uživatel
Obrázek
Ve hře: D[r]iver,_CrAfT_
SZ ICQ
jj už to de ku**a co to je??Ne dělam si prdel kolikatej je to tvuj komix? jestli 1nebo2 tak ti davam 1- aspon za snahu ja bych tohle nenakreslil:D :D :D a kdyby někdy jo tak se rači ani nekoukejte:D jo a vubec to nejde precist co tam je napsanyho ani to na zvěcovani tam neni ale jinak good davam ti opravenou znamku 1>1- nevim jakou dat
# 9.2.2008 8.16
Moc mě neprovokujte!!! Jinak řečeno: Když se naseru budu zlej!!!

Stránky: 1 2 3

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Tazky zivot v ulickach chmatakova(komix)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.