Chmatákov online


Fórum – Pobuda – kradení

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pobuda - kradení

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Napadlo mně, že hodně lidí si tu stěžuje, že pobudové jsou znevíhodnováni že by měli pytel na kradení, a třeba od skillu 60 kradení by mohli krást i peníze či náboje co vy na to?
# 27.12.2007 9.08
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek

Stránky: 1 2

wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web
neni špatné :)
# 27.12.2007 9.15
ObrázekObrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Jo, pobudové na tom sou podle mě blbě. ;-)


Drobná reklama:
http://forum.chmatakov.cz/tema/1273-skill-utajeneho-predmetu
lol
# 27.12.2007 9.48
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
o to zas nejde. Ale mě nejvíc štve, že na kradení jde obrana. I když mas kradení 100 tak musis
nejmin 5x klikat a jestli něco ukradneš tak napise obrana a je z tebe duch. :evil: Podle mě by na kradení by nemělo pusobit obrana. Stejne je tezke udelat kradení 100 a pri tom mít karmu modrou.

ale xment ten tvuj nápad bych to bral.

A podle mě by mělo upravit plížení. Když más plizení 100 tak bys měl být vzdycky neviditelný, pokud mas mizitko neteleportuješ. Jinak plizení ted je na nic.

Gizmo už sice vymyslel neco pro pobudy, ale vsimavost je na nic. Neobjevuje se tam bylinky a chlupy. Podle mě by mohlo od 90% vsimavost by mohlo zjistit co ma jinej hrac v inventari.
# 27.12.2007 9.57
Obrázek
Libor
uživatel
Obrázek
Ve hře: borek-durda72
SZ Mail ICQ
hmm to neni špatný nápad ale nechci aby mi ty prachi brali :D
# 27.12.2007 10.00
Obrázek
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

Libor:hmm to neni špatný nápad ale nechci aby mi ty prachi brali :D



tak musis utikat jako když te nekdo picha jehlou. Taky utikas a nestojis na 1 miste a čekas az te nekdo otravi.
# 27.12.2007 10.02
Obrázek
koz€Ł
zablokován
Obrázek
Ve hře: iglu(chmazka)
SZ Mail ICQ
nn to nechci
# 27.12.2007 10.11
 
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

koz€Ł:nn to nechci



Ty voe. Ty to nechceš protože jseš mystik. Zkus myslet že bys byl pobudou, co bys tomu řekl. Tady jde o toho, že pobudové jsou v chmatákově na nic. Chápeš to.:evil:
# 27.12.2007 10.13
Obrázek
jaz
uživatel
Obrázek
Ve hře: JaZZ
SZ Mail Skype
dobrej napad stim souhlasim
# 27.12.2007 10.31
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Já bych to s tím kradením udělal jinak, a to takhle. Když má nyní pobuda skill kradení 100%, tak musí nějméně 5x kliknout na hráče, aby mu něco ukradl. Takhle by stačilo pouze 2x či 3x kliknout na hráče, aby jste mu něco ukradli, protože když teď běháte pochmnatu s pytlem, a snažíte se mu něco ukrást, tak ot za 1. trvá strašně dlouho a za 2. si za tu dobu už chmaták stačí předepsat obranu.
# 27.12.2007 10.42
 
Fumaster
zablokován
Obrázek
SZ ICQ Web
opravdu super nápad.
# 27.12.2007 13.54
 
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

Smacker:Já bych to s tím kradením udělal jinak, a to takhle. Když má nyní pobuda skill kradení 100%, tak musí nějméně 5x kliknout na hráče, aby mu něco ukradl. Takhle by stačilo pouze 2x či 3x kliknout na hráče, aby jste mu něco ukradli, protože když teď běháte pochmnatu s pytlem, a snažíte se mu něco ukrást, tak ot za 1. trvá strašně dlouho a za 2. si za tu dobu už chmaták stačí předepsat obranu.



O to zas nejde. Ale jde o obranu. Neco ukradneš a on napise obrana. Chápes to
# 27.12.2007 14.45
Obrázek
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
No ale právě, že on to stačí napsat, než ho okradeš, takhle byj si k němu pišel, vytáhl pytel, 2x na něj klik, ukrad věc, a odlog... on by tam rychle nestačil napsat obrana
# 27.12.2007 14.47
 
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

Smacker:No ale právě, že on to stačí napsat, než ho okradeš, takhle byj si k němu pišel, vytáhl pytel, 2x na něj klik, ukrad věc, a odlog... on by tam rychle nestačil napsat obrana



To je na prd. Podle mě by na kradení by neměla pusobit obrana.
# 27.12.2007 15.04
Obrázek
durda72
uživatel
Obrázek
Ve hře: durda72
SZ Mail ICQ Web
To beru ale z prachama ne!by mě ukradl třeba za 5minut afk 15ochk...NE!3-(:-P
# 27.12.2007 15.06
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
nemáš být Afk. Penize by pak mohlo dat do banky.
# 27.12.2007 15.31
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Pobuda - kradení

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.