Chmatákov online


Fórum – Kileri

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Kileri

S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Co takhle ze by se vsude kde je obrana nedalo strilet dalo by se strilet jen kde obrana neni protoze ja si vytahnu treba oslaveneckou cepku a krvaka a hned do me jde bambule jenze ta lama neumi za sebe ale za cizi ucty do me jit (A nebo ze by bojovnik nemohl strilet po jinem povolani jenom po bojovnik lovec treba po lovci atd..Ale bral bych spis to prvni ze kde funguje obrana by neslo kilovat jinak kdyby vas nekdo kilnul na rubu pak by vysel obranu by ste normalne mohli napsat takhle by se mohlo zabranit kilerstvi ale to by zase pak chuji byly k nicemu mno ale bylo by to ucinejsi beru vsechny prispevky hezke i nadavky.ALE UZ ME TO DOCELA FAKT STVE.
# 18.7.2007 19.50
Informace o novém PSP Go.

Stránky: 1 2

tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
tjn souhlasim, s tebou .:SunForg3r:.,Tvuj napad se m libi...ale ted si v testu skousim remdu ,protoze za nej budu hrat potom...a na rubu sem rubal a oni mne porad kilili...to se fakt neda...vsude samej kill...to je nevyhoda pro remdy na rubu....jestli by neslo zaridit treba ze bi i rubaci stromi byli jinde....ale je to dobrej napad...myslis jako ze obrana by jen fungovala jen kd\yz te nekdo kiluje treba v pk,nebo na rubu atd...ze by si ji mohl dat na zacatecnickim ostrove?
# 18.7.2007 20.03
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
Podle mě je to zbytečnost když někdo do někoho začne střílet a ten beze zbraně dá obranu tak ten první má zase po zbrani já bych to nechal jak to je. A když se ti nelíbí že do tebe střílej tak nemachruj s krvákem.
# 18.7.2007 20.19
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Tohle pohlídají CH.U.J., v plné verzi budeme mít daleko větší možnosti...
# 18.7.2007 20.37
Obrázek
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Nioo a kcemu pak tam ti krvaci lamy atd jsou?Jen aby si je mel v bance a ja nemachroval ale jel sem pryc.Vzal sem to jel sem a hned po me sel bambule za jiny nick (Usa) a kiloval
# 18.7.2007 20.55
Informace o novém PSP Go.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Do 1.5 s tím, musíte dál žít. Od 1.5 se killeři přestěhují do PKměsta... v Testu jsem je vykázal do pouště...
# 18.7.2007 21.02
Obrázek
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Tak to je super .
# 18.7.2007 21.07
Informace o novém PSP Go.
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
jj mi spravny redmdove SS a SF budeme mit klid...
# 19.7.2007 15.53
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
Nioo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Neo
SZ Mail ICQ Web
bigdragon: To zase nebude žádná hra když příjde z PK killer a vrhne se na něj celá CH.U.J., i když jeden CH.U.J. bohatě stačí, když musej mít 2 000 000 Hp, to ho potom nemůže vůbec, ale vůbec nikdo nikdy zabít. Myslim že by jim stačilo bohatě 2 000 Hp, aby si taky někdy museli koupit lékárny/obvazy. Když totiž příjde 1 CH.U.J. do PK tak to tam celý vyčistí a ostatní si ani neškrtnou, kdyby měl 2 000 Hp tak by už měli alespoň taky šanci a víhod maj stajně dost.
# 19.7.2007 16.25
Obrázek
Jsem killer a jsem na to hrdej.
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Nioo to je ucel aspon bude ubivat kileru doufam aspon
# 19.7.2007 16.38
Informace o novém PSP Go.
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
Nioo: V PK městě ať se klidně všichni navzájem povraždí, od toho to také PK město je, ale ať ti killeři neotravují ostatní slušné hráče (na rubu, prvním ostrově atd.). Pro potírání tohoto jednotka vznikla.
# 19.7.2007 16.41
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
josi.ow:kdyz rikas aby nas nechali narubu proc tam teda neni obrana..(souhlasim s tebou aby nas neklilovali nas remdy...)ale dal bych tam obranu..
# 19.7.2007 17.50
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
tomas.oxi: Gizmo tam nezaváděl obranu právě jen kvůli tomu, že to byla přirozená zóna pro killery. Až se killování odtamtud přesune jinam (PK město, poušť, pustiny,...), může tam být obrana.
# 19.7.2007 19.19
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Nioo: dyť jsem psal, že budem mít asi 2k - 2,5k HP. Bez lékarek se obejdu i tak. Jinak, jak jsem psal v topicu o CHBI x CHUJ, CHUJ bude zasahovat jen v nejhorším případě=> to ž si to ten výtržník sakra posral...
# 19.7.2007 19.24
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
tak tak na ne na killery, naprosto s BD souhlasim.
# 22.7.2007 17.35
 
tomas.oxi
uživatel
SZ ICQ Jabber Skype Web
jj ale hlavne chodte casto na rubeckej ostrov bd-kileru tam pribejva
# 22.7.2007 18.22
Narodil ses jako originál, neumírej jako kopie...
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Kileri

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.