Chmatákov online


Fórum – Soukromé ostrovy

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Soukromé ostrovy

Gizmo
autor hry
SZ
Nevím kdo chtěl ty soukromé ostrovy u nového města a ten opevněný s lebkami..protože se stále nikdo neozval, dávám je k dispozici ostatním, kteří měli zájem. Případně napište na ICQ.
# 24.12.2007 0.07
 
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ja bych chtěl...přispěl jsem 450 před půl rokem na VIP=150 kč a na skin=300 kč a mám zatím jen VIP.
# 24.12.2007 0.17
Áj níd mór drags! :idea:
koz€Ł
zablokován
Obrázek
Ve hře: iglu(chmazka)
SZ Mail ICQ
ja jsem prospěl 500 a chci osrov
# 24.12.2007 12.23
 
Al_Bunda
uživatel
SZ Mail
Pokud já vím, tak mě gizmo řekl že na ostrovy se přispívá přímo na ně, takže nejde říct já sem už přispěl před rokem 1000¨a teď chci ostrov. A řekl¨mi to i ten co má ten ostrov dole, že poslal peníze přímo na něj. Jinak by ho chtěl každej.

A GIZMO MÁM VÁŽNÝ ZÁJEM O TEN VELKEJ OSTROV U TĚŽBY V MĚSTĚ POD LEDOVÝM. Pošlu 800 hned po svátkách.
# 24.12.2007 12.30
 
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ
Takže, byl jsem teď delší dobu neaktivní... před časem jsem ti Gizmo psal že bych chtěl soukromý ostrov (přispívám pravidelně) :-)... Jestli je ještě ten opevněný u těžby volný mohl bych ho prosím dostat?

EDIT:
Al Bunda ... sry nedočetl jsem tvůj příspěvek... ale o ten opevněný mám taky vážný zájem.

EDIT 2:
Jo a protože jsem tu dlouho nebyl, tímto bych ještě chtěl celé Chmatákovské komunitě popřát veselé Vánoce a štastný nový rok.
# 24.12.2007 12.33
Obrázek

## under development ##
pan Losos
uživatel
Obrázek
SZ Mail
No jo ,ale i tak bych ten skin chtěl už mít...Spid3rovi jsem uz poslal obrazek a podle nej by ten skin mel být...Takže nechci ostrov.
# 24.12.2007 15.31
Áj níd mór drags! :idea:
Gizmo
autor hry
SZ
Ano, ostrovy lze získat jen tak, že přispějete přímo na ně, není tedy možné na ně uplatňovat sčítání jako v případě skinů.
# 24.12.2007 17.04
 
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ

Gizmo:Ano, ostrovy lze získat jen tak, že přispějete přímo na ně, není tedy možné na ně uplatňovat sčítání jako v případě skinů.



Gizmo, mohl bych tedy dostat ten opevněný ostrov u těžby? Psal jsem ti o ostrůvek asi před měsícem řekl jsi že ano... byl bych velice poctěn :-)
# 24.12.2007 18.22
Obrázek

## under development ##
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
kolik by mne stál ten malý ostývek u portu na základním ostrově do zakládního města?
# 26.12.2007 18.54
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Soukromé ostrovy

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.