Chmatákov online


Fórum – Sběratelé kostí Aneb Q o Kosťáka

Fórum » Chmazka » Sběratelé kostí Aneb Q o Kosťáka [zamknuto]

Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Přeji pěkný den,
po delší době jsem pro vás naplánovala další Quest o VIP - kosťáka. Není jednoduché vymyslet něco originálního nebo něco, co by vás bavilo a nedalo se u toho podvádět, ale tak.. pokusila jsem se.
O co tedy půjde?
V daný čas (info níže) se sejdeme na daném místě (je jedno, jaké povko). Počítejte s tím, že než Q začne, vás zabiju a u sebe budete mít jen krumpáč -> ve tmavém políčku a následně se oživíte. V určitém sektoru zakopu kosti a obálky s otázkami týkající se anatomie..
4 kosti = 1 obálka ode mě
Tři hráči s největším počtem obálek postoupí do druhého kola, kde budou zodpovídat otázky v obálkách napsané.. dám vám časový limit na to, abyste si případně pár odpovědí našli na webu. Na zodpovězení vám dám jeden pokus a opět časový limit.. ten, kdo zodpoví nejvíc otázek správně, vyhrál.
Kdy?: 13.6. - dnes; kolem 19:00 (budu psát ve hře systémovky s informacemi)
Kde?: Nemocnice u NP
S sebou?: Krumpáč
Máte nápady, co by se dalo/mělo změnit? Nebo nejste s takovým Q spokojení? - Pište do komentářů.
# 13.6.2016 10.29
Obrázek
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
Palec hore aspoň někdo tu něco udělá :)
# 13.6.2016 10.39
 
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Děkuji všem, kteří došli! :) Až na pár dementních jedinců, kteří nejsou schopní ani na milionté-prvé vysvětlení pochopit, co se po nich chce, byl Quest super.
Doufám, že se s vámi uvidím i na dalších svých soutěžích.
Kosťáka vyhrál hráč H3rd o jeden jediný bod! Gratuluji
+ děkuji Kazimírovi, že mi pomohl hlídat.
# 13.6.2016 19.51
Obrázek

Fórum » Chmazka » Sběratelé kostí Aneb Q o Kosťáka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.