Chmatákov online


Fórum – Byl jsem okraden

Fórum » Chmazka » Byl jsem okraden

P.Kulhánek
uživatel
Obrázek
Ve hře: roory258
SZ Skype
Ahoj, dnes v noci jsem logl a nechal jsem omylem zaplej chmatákov a kiler je nej. a hovis mě hitovali, des jsem mrknul na chmatákov a měl jsem 1700hp, to znamená že mě nezabili. Ale nějaký pobuda mě vykradl měl jsem tam buben, a kulas černej, zbytek nechci. Byl bych rád kdyby jste mi napsali pod toto téma kdo ty věci má. Děkuji :)
# 5.6.2016 13.43
 

Stránky: 1 2 3

Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ

VIBUF.:Bio:
Chmazka sice dostane přesnost 100%, ale ne na to, aby si dávala pvp s hráči, ale na to, aby si hlídala soutěž když není chts ve hře.



vidíš, tak má obranu
mohl se z této situace jakkoliv dostat

jediný trest co může hráč za tady toto stejně dostat je: Zákaz zabijení CHTS/Chmazky/GM =Zabití + 300 kamenů.
# 5.6.2016 18.29
Obrázek
VIBUF.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Skype

bio je lepsi nez ostatni:

VIBUF.:Bio:
Chmazka sice dostane přesnost 100%, ale ne na to, aby si dávala pvp s hráči, ale na to, aby si hlídala soutěž když není chts ve hře.



vidíš, tak má obranu
mohl se z této situace jakkoliv dostat

jediný trest co může hráč za tady toto stejně dostat je: Zákaz zabijení CHTS/Chmazky/GM =Zabití + 300 kamenů.



To je pravda.
# 5.6.2016 18.38
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Pochopil jsem z této konverzace správně to, že Chmazka teda vlastně nemusí vůbec odlogávat a může tam být týde v kuse a nikdo na ni nemůže ani sáhnout? :-D

Že se chmazka nemá zabíjet chápu (při chození, při akcích a podobně), ale pokud je někdo několik hodin neaktivní tak bych se ho zrovna nějak moc nezastával. :-D
# 5.6.2016 19.18
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
P.Kulhánek
uživatel
Obrázek
Ve hře: roory258
SZ Skype
Ne to ne, zapomněl jsem vypnout chmat a to neznamená že když tam nejsem že mě můžete kilnout, sice jsem neaktivní ale když přijdu a vidím u sebe k tu soutěž udělám, a když ty k nemám tak jí nemůžu udělat. Pokouším se hrát ale nemůžu, musím se poslední dobou učit, za chvíli je konec školy takže to napravím. Všem se moc omlouvám že nejsem tak aktivní jako ostatní!
# 5.6.2016 19.38
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

Ne to ne, zapomněl jsem vypnout chmat a to neznamená že když tam nejsem že mě můžete kilnout


To, že jsi zapomněl vypnout není naše chyba, ale tvá. Přiznávám, stát se to může.
Ale ano, znamená to, že když tam nejsi, tak tě zabít můžeme. Samozřejmě pod trestem 300 kamenů za zabíjení chmazky jak je psáno v pravidlech :-)
# 5.6.2016 19.40
 
P.Kulhánek
uživatel
Obrázek
Ve hře: roory258
SZ Skype
A věci na Qest mi jen tak vezmete a to je v pořádku.
# 5.6.2016 19.50
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Věci na quest? V inventáři jsi měl buben, černý kulomet, zevloň, vlajku chmazky a blouda. To je vážně super lol
Další výmluva? :-)
# 5.6.2016 19.54
 
P.Kulhánek
uživatel
Obrázek
Ve hře: roory258
SZ Skype
oooo ale to nikoho nezajímá ale prostě bylo na acc chmazky a je to na Qest, kdyby to byl můj hrací acc: Kulhánek nebo roory258. Nic neřeknu
# 5.6.2016 19.57
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
stejně věci dostáváte tak wtf, jde ti jenom o ten buben který by se v Q asi nikdy neobjevil

nemá cenu se na nic vymlouvat, udělal si chybu a byl si střelen do nohy, smiř se s tím
# 5.6.2016 20.57
Obrázek
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Bio: do které? Podle me mu vystřelil oko z dulku.
# 5.6.2016 21.34
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
krom příběhu kulhánka jsem dál nic moc nečetl, letmo jsem přečetl pár příspěvků, například perse (u kterého ten buben byl)

pravděpodobně chcete řešit sračky a tvrdit že za to může kulhánek... ano může za to kulhánek... a je mi to fuk

nejkvalitnější příspěvek byl tento, zbytek jsou hovna

yoyOBEY.:dal bych si prdel mnam pičo

# 5.6.2016 22.08
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

Fredy_Guvnoš:krom příběhu kulhánka jsem dál nic moc nečetl, letmo jsem přečetl pár příspěvků, například perse (u kterého ten buben byl)

pravděpodobně chcete řešit sračky a tvrdit že za to může kulhánek... ano může za to kulhánek... a je mi to fuk

nejkvalitnější příspěvek byl tento, zbytek jsou hovna

yoyOBEY.:dal bych si prdel mnam pičo



Pak se není divit, proč skončilo tolik lidí a chmat jde do kytek, když to tu z 90% "vedeš" Ty.
Bany a NP za nic, nesmyslná a nespavedlivá rozhodnutí jako je tato, ten buben mu vrátit. + Nesmyslně nastavené klany u některých hráčů.
Jednou jsi mi ve hře řekl, že ta hra by bez tvých updatů už dávno byla mrtvá. Ne, naopak. Kdyby nestál A. team za prd- (CHOVÁNÍ) tak by tu hru možná ještě někdo hrál.
Je mi jasný, že mi teď napíšeš že jsem kokod a v takovém stavu byla hra furt. Zkusil jsi se taky někdy zeptat těch lidí co skončili, proč taky skončili? Většinou ti odpoví, že kvůli A. Teamu.
S tímto příspěvkem se s vámi loučím jak tu tak ve hře. Pokud ta hra není spravedlivá a správci si dělají co chtějí a nemají žádné hranice, tak to nikam nevede.
# 5.6.2016 22.31
 
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
E



Naposledy upraveno: 8.6.2016 10.36

# 5.6.2016 22.45
 
Sebastian
zablokován
Obrázek
SZ

killtec:fredy ty čuráku ! muzes me rict proc si me dal dalsi bezduvodnej ban ? kurva stojíš za hovno a jeste delas s tej hry sracku nejdrív me dás ban ze ti brečí daneček kozáku a mozná i líže čuráčka pod stolem to nevím a ted chci lognout hovise a koukám chybný heslo proč ty debile ! tak kurva se seber a táhni do hajzlu ty teplej buzerante ! stejne ty tvoje teplý update stojem za milou piču ! myslíš si že ses king a pritom ses jen debilní krypl co si myslí že má vse a pritom má jen gm práva se ktejema si delá vše klidne me dejte varn na 110002432% je me to u prdele to samí s tím ostrovem 2 mesice ti rikam ze chci ostrov a ty pak reknes ze si prodal nejaky ostrovy proc ,? myslím že to co sem tu napsal si myslí hodne lidí a myslím si ze by te tom (pix) mel poslat do prdele protoze ses uplne totání vylízanej curák vsech čuráků :)))¨pokud vím gm má delat Q a lidem pomáhat a takovy ne kazdymu davat bany jako krypl ne jak to delas ty ses ve hre hodiny afk a kdyz uz ses ve hre tak je to líbej mě a takový roste jak teplej buzerant skurvenej !



NN FREDY JE BŮH



PS: ja sem větší bůh :)
# 6.6.2016 10.48
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
killtec: četl jsem jen první větu, mám pocit že jsi naštvaný, ban na hovis si dostal za to že jsi přibližně 160x za sebou poslal packet portu na ostrov... mimochodem bylo roztomilé jak si psal ostatním hráčům že ban nedostaneš a když jo tak si zařídíš unban.. good luck

prs: jediné bany co jsem snad za poslední pul rok dal, jsou účty co jsou v mém bug-logu.. np co jsem rozdal si nijak nepamatuju, už proto že jsem nikdy nenastavoval počet kamenů :D a jestli řešíš to jak empty "nespravedlivě" dostal np za to že ruší quest a myslí si, že je každý zvědavý na sračky co píše sotva přileze... a nikdy jsem neříkal že by hra bez mých updatů byla mrtvá, ty updaty dělám abych hru zjednodušil, ulehčil práci teamu, dal hráčům větší výběr (at už mezi zbraněma nebo povkama)

oba: bugovat a pak si na forku hrát na chudinky je pro ubohotiny, vím to bo jsem to dělal ve 14ti :-[, ale vy dva jste na to už moc staří, uvědomte se

obecně: chmatákov upadá od doby, co to gizmovi znechutili hráči 3-( server bude vypadat tak jak chce pixee, smiřte se s tím nebo odejděte, nám je vážně fuk jestli to hraje tonda (9 let) nebo pers (s plnou hubou keců jak by to udělal líp ale činy nikde, tím pádem je jeho názor všem u prdele, sežen gizma nebo zavři ****, bez něj se hra nehne)
# 6.6.2016 17.37

Stránky: 1 2 3

Fórum » Chmazka » Byl jsem okraden

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.