Chmatákov online


Fórum – Byl jsem okraden

Fórum » Chmazka » Byl jsem okraden

P.Kulhánek
uživatel
Obrázek
Ve hře: roory258
SZ Skype
Ahoj, dnes v noci jsem logl a nechal jsem omylem zaplej chmatákov a kiler je nej. a hovis mě hitovali, des jsem mrknul na chmatákov a měl jsem 1700hp, to znamená že mě nezabili. Ale nějaký pobuda mě vykradl měl jsem tam buben, a kulas černej, zbytek nechci. Byl bych rád kdyby jste mi napsali pod toto téma kdo ty věci má. Děkuji :)
# 5.6.2016 13.43
 

Stránky: 1 2 3

DaweGonzor_obnova
uživatel
SZ

P.Kulhánek:Ahoj, dnes v noci jsem logl a nechal jsem omylem zaplej chmatákov a kiler je nej. a hovis mě hitovali, des jsem mrknul na chmatákov a měl jsem 1700hp, to znamená že mě nezabili. Ale nějaký pobuda mě vykradl měl jsem tam buben, a kulas černej, zbytek nechci. Byl bych rád kdyby jste mi napsali pod toto téma kdo ty věci má. Děkuji :)



1. Jak někdo může omylem nechat zapnutej chmat
2. Wow ukradl ti černej kulas asi fakt vzácné
3. Nikdo ti sem nenapíše kdo to má.
4. nikoho tu nezajímá že tě okradly nemáš si nechávat "omylem" zapnutej chmat
# 5.6.2016 13.49
 
P.Kulhánek
uživatel
Obrázek
Ve hře: roory258
SZ Skype
oooo rozkošné, za 1. Jsem chmazka, nejsem tak od toho aby mi kradli věci, takže bude potrestán.
za 2. Šel jsem si pro pití a lehl do postele a zapoměl jsem na chmat.
za 3. Jo ten kulas je vzácnej.
# 5.6.2016 13.52
 
DaweGonzor_obnova
uživatel
SZ

P.Kulhánek:oooo rozkošné, za 1. Jsem chmazka, nejsem tak od toho aby mi kradli věci, takže bude potrestán.
za 2. Šel jsem si pro pití a lehl do postele a zapoměl jsem na chmat.
za 3. Jo ten kulas je vzácnej.



1. Nehraju to asi 2 měsíce nevím co je změněného na kulasu
2. Proč si zapínáš v noci chmat holky tam takhlen nenajdeš
3.to Jsem chmazka, nejsem tak od toho aby mi kradli věci,takže bude potrestán
hele i kdyby si byl GM asi je to všém u "piče" a je docela super že si tu hraješ na boha když ti ukradnou bubíneček kterej ti hraje sinfonii večerníčku :D
4. je to jenom hra a buben v té hře nic nezmění
# 5.6.2016 14.01
 
Sebastian
zablokován
Obrázek
SZ
Davide pšššt prosím, je ti 12 tak zas klid ju? :)

Kulhanku ty ho nemáš nechavat zapnutej :D
# 5.6.2016 14.23
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
se divím že tě někdo vykradl když ve hře skoro nikdy nejsi a všichni na tebe už dávno zapomněli



Naposledy upraveno: 5.6.2016 16.16

# 5.6.2016 14.48
Obrázek
DaweGonzor_obnova
uživatel
SZ

Sebastian:Davide pšššt prosím, je ti 12 tak zas klid ju? :)

Kulhanku ty ho nemáš nechavat zapnutej :D



Ach ta závist na věk sedím naprdeli u kompu a s tvých urážek mam jen uplnou prdel :D tím že mi budeš psát [Davide pšššt prosím, je ti 12 tak zas klid ju? :)]
Tak díky této větě jednou z tebe bude asi prezident Spojených Států či nějak tak
# 5.6.2016 15.24
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Byl jsi afk celou noc, zabil jsem te a veci si vzal. To, ze jsi chmazka (navic k nicemu- ve hre jsi minimalne a kdyz uz, tak udelas soutez o 10K) te neopravnuje k tomu, ze muzes afkovat bez nasledku- to, ze te nekdo zabije.

Pár citací z pravidel-

Zákaz zabijení CHTS/Chmazky/GM =Zabití + 300 kamenů.


- Tohoto přestupku vůči pravidlům jsem se zúčastnil a jsem ochoten nést trest, 300 kamenů- účet 911ka.

Pro členy týmu: Neafkovat, máte jít příkladem a tím, že budete někde jen "nahrávat" hodiny, moc příkladem nejdete.



Okraden jsi nebyl, byl jsi normalne podelan a jeste si tu na to stezujes, kdyz jsi afkoval. Tva chyba.
# 5.6.2016 15.55
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
proč jsi idiot a na hovno chmazka?
to si chceš přes noc nahrát hodiny aby to vypadalo že něco děláš, jsi horší než energy.
# 5.6.2016 16.17
Obrázek
DaweGonzor_obnova
uživatel
SZ
Kolik je vůbec roorymu ?
# 5.6.2016 16.27
 
yoyOBEY.
uživatel
Obrázek
SZ Mail
dal bych si prdel mnam pičo
# 5.6.2016 16.52
ses sexi zencka zvute ke me na ubitounu sem pardubic prijet napis mi to jo nebo ne diki
Obrázek
VIBUF.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Skype
Nechápu co řešíte. Prostě chmazka se nebude zabíjet ani okrádat. Kulhánek napsal, že zapomněl vypnout chmat, tak prostě zapomněl. Když už ho má někdo potrestat, tak někdo kdo má práva a né aby ho hráč zabil a vzal mu věci. 3-(
# 5.6.2016 17.13
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

VIBUF.:Nechápu co řešíte. Prostě chmazka se nebude zabíjet ani okrádat. Kulhánek napsal, že zapomněl vypnout chmat, tak prostě zapomněl. Když už ho má někdo potrestat, tak někdo kdo má práva a né aby ho hráč zabil a vzal mu věci. 3-(


Řeším to, že Kulhys je jako chmazka k ničemu, jediné na co je dobrý tak na to, že si z něj může každý vzít špatný příklad a to, jak se to dělat nemá.
Má nahráno 20 hodin a to 90% z doby, kdy začínal server- od té doby přišel do hry jednou týdně a to přeháním. Jeho aktivita v organizaci, jak už jsem psal je jedna soutěž týdně o cca 10k.
Hráč by se měl spoléhat ve hře sám na sebe a ne podat stížnost na fórum, že ho někdo okradnul. Neznamená, že když je v organizaci, tak může afkovat. Nebo snad ano? :-)
Tak to bylo vždy, že když jsi afkoval, tak tě někdo mohl zabít. Je jedno, jestli se ti to stalo omylem, nebo ne...
# 5.6.2016 17.53
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
chmazka má přece dost hp a skilly na to aby se bránila, bohužel se neubránil, protože u pc nebyl :(

chyba kulhánka, nikoho jiného

jeho práce je aby dělal soutěže, což nedělá a když se má v noci odlognout tak ani to neudělá, neužitečný
# 5.6.2016 18.15
Obrázek
Sebastian
zablokován
Obrázek
SZ
Prej Sweatex má ban ju? :d
# 5.6.2016 18.19
 
VIBUF.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Skype
Jaspre:
Sice není tak aktivní jako ostatní chmazky, ale furt je to někdo, koho nesmíš zabít. Možná máš super výmluvy, ale ty ti moc nepomůžou.

Bio:
Chmazka sice dostane přesnost 100%, ale ne na to, aby si dávala pvp s hráči, ale na to, aby si hlídala soutěž když není chts ve hře.
# 5.6.2016 18.23
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Chmazka » Byl jsem okraden

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.