Chmatákov online


Fórum – Kazimír

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Kazimír [zamknuto]

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Dnes, kolem 20:45 na rubu mi psal Empty, že mu hráč Clash zabíjí řemdu, tak jsem ho přišel zabít. S pár hp odlogl, mezi tím došel Kazimír a říkal, ať ho nezabíjíme, že mu něco potřebuje. Po chvíli logl Clash a já ho zabil, potom mě zabil Kazimír za chmazka účet a měl u toho blbé kecy a choval se povýšeně. Pak z něj vypadlo, že je Clash jeho spolužák.

Žádám od správců nějaké potrestání, není možné aby chmazka zasahovala do běhu hry takovýmto způsobem a killila ostatní hráče pokud nejednají proti pravidlům.
# 23.5.2016 21.00
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Ani nepsal ať ho nekillíme.. jen jestli tam nebyl, v tu chvíli logl a tys ho zabil :-D.. I tak bych řekl, že je to jedna a tatáž osoba. :-) Dle mého názoru asi jasný down :-D
# 23.5.2016 21.03
 
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype

Empty927:Ani nepsal ať ho nekillíme.. jen jestli tam nebyl, v tu chvíli logl a tys ho zabil :-D.. I tak bych řekl, že je to jedna a tatáž osoba. :-) Dle mého názoru asi jasný down :-D


Down za takovou ptákovinu? Nebuď směšný.. :) Ten člověk toho pro hru dělá víc než dost. Má právo na to, aby občas udělal nějakou blbost.
# 23.5.2016 21.11
Obrázek
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Stigma:

Empty927:Ani nepsal ať ho nekillíme.. jen jestli tam nebyl, v tu chvíli logl a tys ho zabil :-D.. I tak bych řekl, že je to jedna a tatáž osoba. :-) Dle mého názoru asi jasný down :-D


Down za takovou ptákovinu? Nebuď směšný.. :) Ten člověk toho pro hru dělá víc než dost. Má právo na to, aby občas udělal nějakou blbost.


Mně to moc jako ptákovina nepřijde :-)
# 23.5.2016 21.14
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

Ten člověk toho pro hru dělá víc než dost.


To, že udělá občas nějakou soutěž mu nedává právo k tomu, aby zneužíval práva :-)
# 23.5.2016 21.15
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
pokáral bych ho a nechal bych to být ahoj
# 23.5.2016 21.20
Obrázek
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
A víte vy co? Klidně i ten down xD
Jako sorry, ale vy si vážně myslíte, že já si připadám jako king když mám práva? :-D
Hele docela to začíná pro mě zavánět povinností a to další, která mi začíná každý den po škole... a jak si tu někteří představují když řeknu škola, tak nemyslím základku, na kterou můžete srát a stejně máte dobrý známky... já chodím na čtyřletý gympl a občas to je těžký skloubit to s těmi Questy pro vás ...
Aspoň jsem očekával menší respekt... aspoň trochu vděčnosti za to, že se s tím dělám a jako srát na hlavu si nenechám jen proto, že mi někdo bude vyhrožovat downem.. ;-)
# 23.5.2016 21.21
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

Hele docela to začíná pro mě zavánět povinností


To jsi měl čekat, když jsi podával přihlášku do chmazky :-) Pokud na to nemáš čas, můžeš odejít a nahradí tě někdo jiný, určitě by se někdo našel.

Aspoň jsem očekával menší respekt... aspoň trochu vděčnosti za to, že se s tím dělám a jako srát na hlavu si nenechám jen proto, že mi někdo bude vyhrožovat downem.. ;-)


Respekt jsi u mě měl, než jsi udělal takovouhle kravinu. Teď už vážně ne :-)
Ona by postačila omluva, že jsi se v tu chvíli choval jako kretén. Ne to, že se tu začneš vymlouvat na dalších x věcí. Nebo snad popíráš to, že to co jsi předvedl na tom rubu nebylo normální?
# 23.5.2016 21.26
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
Jestli chodíš na gympl tak ti může dojít, že se nebavíš s 10-ti letými idioty, kterým nedojde, že sis přišel osvobodit svůj účet :-). Je mi u prdele jestli děláš Questy, já hraju jednou za uherák a i v tuto chvíli ses mi ukázal jako úplný primitiv, možná by stačilo se přiznat, napsat sorry.. vrátit věci a udělat si v hlavě pořádek, zkus nad tím zapřemýšlet :-) šuš
# 23.5.2016 21.27
 
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Ať už to bylo nebo nebylo normální... nadávat Chmazce do mentálních kreténu není také na místě xD
A víš co... hele jestli jsem u tebe měl respekt proč jste mi po první ráně začali nadávat ? To nedává smysl :-D
Víš, co tohle je má poslední zpráva pod tento příspěvek.. mysli si dál, co chceš a hlásej si to :-)
Omlouvat se nehodlám... raději down než se ti omlouvat po téhle scéně :-D
PS: Chtěl jsem mu nacpat houby. Ikdyby to byl můj účet (vlastně co by vám do toho bylo), tak proč bych sakra zachraňoval jednu harpunu? Můžete mi to vysvětlit? xD
# 23.5.2016 21.31
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ

Ať už to bylo nebo nebylo normální... nadávat Chmazce do mentálních kreténu není také na místě xD


Pokud studuješ na gymplu, jak jsi zmínil hore, tak jistě víš, že po každé akci následuje reakce.

A víš co... hele jestli jsem u tebe měl respekt proč jste mi po první ráně začali nadávat ? To nedává smysl :-D


To jsi vážně tak zabedněný? Mysli, dojde ti to.
# 23.5.2016 21.34
 
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
To už na místě bylo, když bezdůvodně zabiješ obyčejného hráče :-)
Nevím, asi by to snížilo tvé ego, že bys umřel?
# 23.5.2016 21.37
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
nechci být hnusnej a tak to zkrátím.. vy dva nemáte o zneužívání práv co mluvit :D

zamítá se v plném rozsahu
# 23.5.2016 21.41

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Kazimír [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.