Chmatákov online


Fórum – BabyAdventure

Fórum » Chmazka » BabyAdventure

Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Zdravím všechny Chmatáky a Chmatačky,
27.5. se uskuteční netypický Q, který jsem vymýšlela celkem dlouho a doufám, že se vám bude líbit. Nepromyslela jsem ale moc postup hry, jelikož mi můj nápad přijde pro některé z vás složitý (a pro mě ještě víc :D ), tak jsem to zjednodušila.. o co tedy půjde?

Budete mít za úkol sbírat "Bodové obálky", až jich budete mít 5, vyhráli jste VIP - Miminko. S tím souvisí bonus.. Pokud budete mít skin Miminka, dostanete 1. bodovou obálku bez práce. Další 4 budete hledat po mapě s pomocí nápověd v jiných obálkách (indiciích), které budou jako odměny v kopácích a otázkových Q od doby, kdy oficiálně Q začne.
Kdy?: v 20:00 + Jak jsem již zmiňovala výše - 27.5.2016 (pátek)
Kde?: Kdo se bude chtít zúčastnit této na pohled složité ale zábavné soutěže, přijde na Pódium v Chobotově, kde vysvětlím Quest ještě jedenkrát a pochopitelněji a kde se zároveň odehraje otázkové Q o 1. Indicii.
Co s sebou?: Krumpáč, chobota a dobrou náladu ;)

Pokud vám termín nevyhovuje, pište pod toto téma, kdy by se vám to hodilo, ať na BabyAdventure nepřijde zbytečně málo lidí. A prosím, dohodněte se zde nějak bez hádání pokud možno, díky.



Naposledy upraveno: 27.5.2016 11.39

# 21.5.2016 22.41
Obrázek
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
OBNOVUJI TÉMA
Takže dnes kolem 20:00 vás očekávám na Chmatu! Ve hře napíšu k večeru systém, aby jste věděli co a jak ;)
(Quest byl z posledního termínu v popisku odložen, informace byly upraveny do aktuální podoby)
# 27.5.2016 11.36
Obrázek
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
20 hodina no klidně bych to dal na 19 - 19:30. Touto dobou tu bývá dost hráčů (kolem 20)

Jinak budu se snažit přijit :)

Dobrý nápad.
# 27.5.2016 14.56
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
KÓD DO OTÁZKOVÉHO Q O 5. INDICII
56164DE
# 27.5.2016 20.59
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
5 bodů, winner :-)
1. bod- skin miminka
2. bod- 1. disciplína- otázky
3. bod- úkol donést 2 bobule a modrou rudu
4. bod- opsat kód z webu
5. bod- chytnutí obálky (Pořadatel jí hodil pod sebe)
# 27.5.2016 21.21
 
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Takže.. děkuji všem zúčastněným a gratuluji výherci. Celý Quest trval přibližně hodinu a půl, což je podle mě dosti slušný čas. Někteří ke konci byli už otrávení a tak se dohadovali, kdo vlastně je lepší a kdo horší, kdo má víc a kdo méně obálek. A samozřejmě, že mě to naštvalo, ale to nechme stranou. :) Jsem ráda za to, kolik vás přišlo.. celkem se tato soutěž skládala z dalších asi 20ti menších Q (Měla jsem 3x plný inventář obálek, ale menší část byly indicie). Snad vás tento podivný Quest bavil a ještě jedenkrát děkuji všem.
Obrázek
# 27.5.2016 21.45
Obrázek

Fórum » Chmazka » BabyAdventure

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.