Chmatákov online


Fórum – Soutěže – Kazimír

Fórum » Chmazka » Soutěže - Kazimír

Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Jak už bylo zmíněno v Chmatovinách rozhodl jsem se založit toto téma a stát se menší kopírkou Stigmy.
Myslím si, že toto přeci jen trochu oživí soutěže fórum a možná i zaručí větší aktivitu v Chmatákově, když si lidé všimnou soutěží, které svou "nedostatečnou" aktivitou propásnou :-D

A zde vkládám první screen z nedělního Questu, na kterém mi asistovala Stigma a díky ní po Questu na místě mnoho lidí zůstalo pokecalo a nakonec došlo i k hromadné sázce do loterie :-) Všem zúčastněným děkuji :-)
Obrázek
# 16.5.2016 6.13
 

Stránky: 1 2

Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Dnes proběhla soutěž, obsahující několik otázek, na pódiu. Asistoval mi Vibuf a velmi mu děkuji za dohled nad bezproblémovým chodem akce :-)
Až na pár ran za chození na pódium bohužel padlo i jedno uvěznění v NP za spamování během Q a byl udělen trest 100 kamenů.
Jinak jsem si akci moc užil a doufám, že vy taky :-)
Děkuji všem za účast :-)

Obrázek
# 16.5.2016 18.19
 
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Původně tuto menší otázkovou soutěž pořádal MATTH3W a já se jen připojil, přesto myslím, že si tato akce zaslouží své místo v tomto tématu :-)
Bylo nás sice jen pár, ale o to jednoduší byl výběr otázek a domluva na kategoriích těchto otázek :-) všem moc děkuji a hlavně MATTH3Wovi, bylo to super :-)

Obrázek
# 16.5.2016 20.52
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
Mě to koplo :( :D Jinak povedena akce :)

(y)
# 16.5.2016 20.58
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
děkujeme matthew za to že udělal soutěž
# 16.5.2016 21.21
Obrázek
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Jen taková připomínka k včerejší soutěži co dělal Kazimír na podiu. Je sice fajn, že se snažíš a pak sem postuješ screeny, ale když už děláš otázky, tak by možná bylo fajn do toho investovat trochu času, případně vlastní kreativity. Protože otázky jako: "Kolik stromů tu je?" nebo "Jakou barvu má mamut co stojí přede mnou?" a pod. to je přece k smíchu. Už tak jsou to peníze prakticky zadarmo. Pak se nedivte, že soutěž trvá 10 minut a lidi jsou zklamaní, že se nic neděje. Přece není takový problém připravit si 10/15 otázek, souvisejících s Chmatákovem nebo všeobecnýma znalostma. Něco, kde lidi musí zapojit mozek, případně využít své zkušenosti ze hry. Nevím prostě např. otázka: Co je potřeba na výrobu robotického chobotníka?, určitě provětrá mozkové závity přítomných víc, než otázka jako: Kdo z přítomných má na hlavě kuchařskou čepici? A věřím, že soutěž bude zábavnější a peníze zaslouženější.

Neber to jako útok na tebe, jen přikládám svůj postřeh. Já osobně jsem se včera raději odlognul, protože mi to přišlo docela smutné. Každopádně je to jen můj subjektivní názor, třeba to ostatním vyhovuje. Tak dík za pozornost a čus.
# 17.5.2016 10.52
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Ahoj mě je to jasné, že by to bylo lepší, ale je tu zase dost lidí, kteří si pak stěžují slovy: "a jak to mám asi vědět?" nebo nikdo neodpoví nebo tipují... V tu chvíli nemám na výběr než dávat otázky na postřeh. A myslím si k obecnému povědomí... "kolik je 11 na druhou" nebo "kolik je odmocnina z 9" patří i toto a dost lidí není schopno odpovědět ;-)
Když někdo zase chce téma chemie a není schopen napsat značku amoniaku, tak to je taky problém.
Mám prostě trochu zkreslený pohled na obecné povědomí tím, že se prostě chemii matice a podobně docela věnuji, protože mě to vždy bavilo.... a k otázkám k Chmatu: nemůžu dávat otázky na složitější věci z chmatu když mi pak lidi řeknou jak to mám vědět, když to nehraji tak dlouho?
Ale chápu tvou připomínku a chtěl bych se o to pokusit, ale chtělo by to potom, aby mi lidi nepsali: "Co to dáváš za zas***ý otázky ? Jak to mám vědět?"
PS: jo a jinak viz příspěvek ze dne 16.5.2016 v 18.19... Můžeš si všimnout, že tam bylo více lidí a taky ty otázky vypadaly jinak... Když je málo lidí na mém Q, tak mě ten Quest ani tolik nebaví jako když je tam více lidí, berou to s humorem a je to obecně prostě zábava když se zapojí hodně lidí a jejich aktivita je hodně znát :-) Není to chyba těch lidí, co tam byli, prostě tu atmosféru dělá hodně ten počet lidí... A taky mě docela omrzí ta nálada na Q když jde vidět na těch lidech, že jim jde hlavně o ty odměny a jejich hodnotu... ani nevíte jak mě potěší vidět na mých Q lidi, kteří to dělají hlavně pro tu zábavu :-)
# 17.5.2016 11.33
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Jasný jak jsem psal jsou to jen mé postřehy. Nebylo to míněno konkrétně na tebe, věřím, že to tak dělají všichni. Jen zrovna na tvůj Q jsem po dlouhé době logl. :)
# 17.5.2016 12.05
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Chtěl bych říct, že nějaké ty otázky připravené mám... jen ty některé nemám jak si ověřit na stopro, protože sami hráči mě občas při té soutěži musí opravit ikdyž pochopí, co tím myslím :-D, ale rád bych se toho vyvaroval...
A dobrá pokusím se alespoň omezit tyto čistě postřehové otázky a pokusím se dělat více otázky stylem jak zde zmiňuješ ;)
# 17.5.2016 14.47
 
Dvoulistek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dvoulístek/(Troj)Lístek
SZ
Nevím jestli znáš, ale hodně čerpat se dá tady. Teda nevím jak moc je to aktuální, ale určitě se tam toho dá hodně najít. http://honik.wz.cz/chmat.html
# 17.5.2016 16.01
V pravdě si najdou směr a hrají fér, ve znaku mají dvakrát R.

Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Znám a právě některé věci tam tak moc aktuální nejsou.
# 17.5.2016 16.16
 
Lambo tanečník
uživatel
SZ

Kazimír666:Znám a právě některé věci tam tak moc aktuální nejsou.


Je tam aktuální skoro vše a co není to jde ověřit, neco tě napadne samo.
Kazi má pravdu v tom, že to lidi moc nezajímá a tak moc věcí nevědí.
Jednou jsem měl 200k a že to rozdám, za otázky ze hry.
Q trval 1 hodinu, bylo tam tak 40 otázek a odměna se stupňovala (1. 1k, 2. 2k, ..). Byly tam asi 4 lidi a zbylo mi asi 150k. xD
# 17.5.2016 17.18
//Sunaru.










¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤












Smažka, která neumí nic jiného než všude naklikat baned, banedd baneed, atd.
jsi nezaslouží být člověkem, jakým někdo takový teď je.
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Dnes proběhl kopák... trochu dusno možná ta atmosféra více vadila mě než ostatním hráčům, ale ve výsledku mě potěšil zájem všech účastníků :-) Všem vám děkuji za účast :-)
A ještě jsme to zakončili super skupinovou fotkou všem za ni taky děkuju :-)
Obrázek
# 18.5.2016 21.12
 
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Všichni bychom měli být vděčný Ediimu a jemu podobným hráčům :-)
Za doprovodu mé osoby a Kulhyse udělal Q na pódiu, s řadou zajímavých otázek :-)
Kulhys mi ještě poté svěřil nějaké ty chk ať to rozdám za účast a každý ikdyž nic nevyhráli přeci jen malou odměnu dostali :-)
Jediný kdo chyběl byl Sweatex a byla by tam komplet Chmazka :-D
Obrázek
zde vidíte, že i ostatním hráčům dáváme prostor pro jejich vlastní Q :-)
# 18.5.2016 21.33
 
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Srdcař mi dal dost věcí do kopáku, takže počítejte všichni s brzkým kopákem :-)
A ještě jednou srdcaři děkuji za veškeré itemy :-)
A dávám sváteční možnost sem napsat, kdy by se vám to hodilo a na tom bych nějak stavěl den a čas, kdy by se kopák pořádal :-)
# 20.5.2016 14.31
 
kalfas
uživatel
SZ
dneska kopák nejlíp :D okolo 6,7 hodiny :D
# 20.5.2016 15.55
 

Stránky: 1 2

Fórum » Chmazka » Soutěže - Kazimír

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.