Chmatákov online


Fórum – Více času–Chmatoviny

Fórum » Komunikace se správci » Více času-Chmatoviny

Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Zdravím všechny chmatáky, jsem si vědom, že jsem vás opustil a ve hře se dost dlouho neobjevil, ale přesto jsem se, tak nějak v myšlenkách začal vracet k chmatákovu. V poslední době mám čas a docela se mi začíná vracet chuť něco psát. Přemýšlel jsem, jestli vůbec bude zájem o chmatoviny, ale vidím, že žádný redaktor tu není a chtěl bych se zeptat na znovu přijetí do redakce.

Rád bych se vrátil a znovu psal, ale po minulých zkušenostech bych zároveň přeci jen něco vyžadoval. Mnoho lidí ví, že chmatákov nehraji aktivně a k některým věcem, které k článkům potřebuji, se prostě nedostanu. Proto bych chtěl poprosit přeci jen o nějaké výhody ve hře a to i kdyby minimální alespoň na dočasnou dobu, abyste se přesvědčili, že doopravdy nemám v plánu toho zneužít.

Kdyby adminstrátoři měli zájem prosím o kontaktování a případnou následnou domluvu.
Děkuji.
# 9.4.2016 1.37
 
  • Myslíte, že výhody redaktora jsou na místě?
  • Ano!10 hlasů, 77 %77 %
  • Možná nějaké menší.0 hlasů, 0 %0 %
  • Ne!0 hlasů, 0 %0 %
  • Redakci nepotřebujeme.3 hlasy, 23 %23 %
  • Celkem 13 odpovědí
MAK_obnova
uživatel
SZ
K cemu se napriklad nedostanes? :O
# 9.4.2016 10.50
 
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
MAK: určitě jsi chytrý hoch a proto zkus popřemýšlet k čemu se asi nedostane člověk ve hře, kde nemá možnost trávit hodně času třeba tě něco napadne.
A zkus si najít pár článků z chmatovin... možná tam uvidíš nějaké rekvizity a to včetně některých, které se tam objevili před krátkým časem. Ty nejsou většinou moc laciné a je blbost psát o něčem, co se stalo před měsícem, protože až ten den si budu moct dovolit nějaký item.
# 9.4.2016 12.11
 
Montik_obnova
uživatel
SZ
Já a můj klan Sádrokartonáři, tě zasponzorují vším co budeš chtít, když budeš pro nás pracovat.
# 9.4.2016 12.14
 
Rumble
zablokován
Obrázek
Ve hře: RumbLe
SZ Mail Web
BOTY NIKEEE SOU LEPŠÍ MUJ KLAN JE PLNEJ BOHAČU TAKY TI DAJ KAŠLI NA NAKÝ SÁDROŠE ;)
# 9.4.2016 12.17
RumBle
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
Klan plnej boháčů :D
# 9.4.2016 16.37
 
Rumble
zablokován
Obrázek
Ve hře: RumbLe
SZ Mail Web
XDD
# 9.4.2016 20.38
RumBle
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Dobrá, takže už jen očekávám vyjádření správců... vlastně proto jsem to napsal i sem do rubriky "Komunikace se správci". Rád bych alespoň jestli bych se mohl vrátit nebo prostě ne děkuji předem za odpověď ;-)
# 9.4.2016 20.45
 
Lambo tanečník
uživatel
SZ
Drahý pane bývalý šéfe, jsem rád že se chceš vrátit, protože chmatoviny chybí více lidem, ale když se na tebe správci vykašlou, tak pokud by jsi chtěl, tak by jsi mohl založit téma- Chmatoviny. Já bych se klidně přihlásil, jako jeden ze sponzorů. :)
PS: Nemohl by mi někdo skočit na obětiště? Pořád pohřešuji klobouk. xD
# 12.4.2016 12.08
//Sunaru.










¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤












Smažka, která neumí nic jiného než všude naklikat baned, banedd baneed, atd.
jsi nezaslouží být člověkem, jakým někdo takový teď je.
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Měl jsem myšlenku, že bych zaplatil doménu, prtože mám v plánu rozjet vlastní Fan stránky jedné hry, na které jsem se dlouho chystal a než bych je zprovoznil mohl bych také udělat odkaz Chmatoviny, kde by zvlášť na jiných stránkách byly ony chmatoviny. Popravdě vůbec jsem nečekal, že to vůbec někdo čte... že jsem měl fandy jsem se více méně dozvěděl, až když jsem odcházel a nyní až vidím kolik jich je :-D
Děkuji všem, co chmatoviny podporují a chtějí tuto chmatákovskou tradici udržet ;-) :-D
# 13.4.2016 0.14
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Též mi nedělalo problém to číst, a jsem rád že tě lidi chcou, ale nechápu co myslíš tím "nějaké výhody". Pokud vím, tak předtím si měl VIP ne? :D Jestli se ti nechce chodit na soutěže (časem budou o velké prachy), tak tě hodím do systému na kterém ted dělám.. v podstatě jde o to, že chmazky a chts budou mít výplaty :D
# 13.4.2016 10.43
Lambo tanečník
uživatel
SZ

Fredy_Guvnoš:Též mi nedělalo problém to číst, a jsem rád že tě lidi chcou, ale nechápu co myslíš tím "nějaké výhody". Pokud vím, tak předtím si měl VIP ne? :D Jestli se ti nechce chodit na soutěže (časem budou o velké prachy), tak tě hodím do systému na kterém ted dělám.. v podstatě jde o to, že chmazky a chts budou mít výplaty :D


A ještě jedno volné místo, by si tam neměl?:-[3-(
# 13.4.2016 10.55
//Sunaru.










¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤












Smažka, která neumí nic jiného než všude naklikat baned, banedd baneed, atd.
jsi nezaslouží být člověkem, jakým někdo takový teď je.
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
to si domluv se šéfem
# 13.4.2016 10.58
Lambo tanečník
uživatel
SZ
Slíbil jsi mi kdysi, že když budu mít z Češtiny za jedna, uděláš mě redaktorem. Stále čekám. xD
# 13.4.2016 15.05
//Sunaru.










¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤*¤












Smažka, která neumí nic jiného než všude naklikat baned, banedd baneed, atd.
jsi nezaslouží být člověkem, jakým někdo takový teď je.

Fórum » Komunikace se správci » Více času-Chmatoviny

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.