Chmatákov online


Fórum – Řemda Max_HP + pár změn

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Řemda Max_HP + pár změn

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Čau, jaký je cíl této hry? No ovšem, hlavně se pobavit :D ale krom toho jde o VIPka, narozdíl od celosvětově hraných her jako je např. WoWko, máme malou komunitu, takže tyto VIP itemy jsou opravdu jedinečné, narozdíl od wowka kde ten nejlepší item, má další tisíc lidí.

Ale ve wowku si můžete být jistí, že o ten nejlepší item co máte nepřijdete. Jak to udělat tak, aby se řemda nebál jezdit na vzácném chobotovi nebo nosit jedinečnou čepici? Hodlám řemdům nasolit 600 až 1 000 maxHP, tím MOŽNÁ vytvořím stejné podmínky, jako jsou na jiných hrách, kde o vzácné předměty nemůžete přijít.

Píšu to do jiného tématu než do svých updatů, protože mě zajímá tvůj názor. (ať už jsi hráč nebo jen čekovatel fórka) Kolik maxHP bys nastavil na mém místě, myslíš že to pomůže nebo zůstane vše při starém? Tím při starém myslím to, že semtam vytáhneš vipko, aby sis užil 5 minut slávy u kidů co ti k tomu napíšou "prodas pls dam 8k".

Další věc je o5 léčitel a pobuda, chápu, že dělat někomu supporta je nuda, a ještě hůř když k tomu musíte kupovat bomby za 50chk jedna když výstřel náboje vás výjde na 1chk :D

Jelikož jsou obvazy i miny hned ve 4tém, myslím že není problem snížit jejich cenu na 1chk, pobuda dostane stejné podmínky pro "výstřel" jako ostatní povka avšak s mnohem větší silou a bez možnosti obrany (odměna za to že si musí dát práci s nákupem a rozmístováním). Tuto cenu chci dát i obvazům, sice to muže používat každý, ale ve fightu je to nepoužitelné pro každého kdo není léčitel v invisu (s bonusHP mužete vesele healovat a i přehealovávat své spoluhráče)

Obě tyto povolání s miliardou složitějších schopností, jsou o dost použitelnější když jsou neviditelné. Tím chci říct, že shodit cenu neviditelných lektvarů na 10chk by taky nemuselo být na škodu :D

ještě se vrátím k nesmrtelným řemdům, samozřejmě, že kdybych dal řemdovi 1 000hp, zakázal bych jim střílet, i když s jejich přesností trefí jednu z deseti střel, je to nefér vůči těm podělatelným :D
# 26.1.2016 12.17
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 67 %     Hlasovalo: 3
  • Jak to s tebou je?
  • Ř-HP zvedni, ceny nech0 hlasů, 0 %0 %
  • Ř-HP nech, ceny sniž0 hlasů, 0 %0 %
  • Oboje je fajn13 hlasů, 93 %93 %
  • Ani jedno1 hlas, 7 %7 %
  • Celkem 14 odpovědí
Hockajda
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hock,ZooM
SZ Skype Web
Super nápad já osobně si myslím že zvednout HP je super jak si psal 1000hp je akorát a ceny bych také snížil né tedy na 1chk ale třeba na 10chk,. Jinak myslím že se to hráčum bude líbit. x)))

Každá změna se zkusit musí :) ,...
# 26.1.2016 12.31
FUCK IN THE POLICE
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
Ještě bych rozšířil inventář a banku :D jinak nápad je to vybornej a už aby to bylo :)
# 26.1.2016 14.00
 
Andree020,
zablokován
SZ Skype
Jo,super nápad....

ale mohl by jsi zdražit cenu BIG LEKU aspon na 2000chk :-D
# 26.1.2016 14.40
https://twitter.com/resttpowered
http://www.twitch.tv/resttpowered

Kotva xD
killtec
uživatel
Ve hře: killtec,cyrda
SZ ICQ Skype Web
A proc ? :D
# 26.1.2016 14.42
 
_Harlley_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brendy, Harlley, Sernathy
SZ ICQ Skype Web
Nápad dobrý! :-D
# 26.1.2016 14.59
Do hry momentálně nechodím
Brendy, HarlleY
Chybovat je lidské odpouštět je božské
Můj životní Guru cynická svině
Wesner_obnova
uživatel
SZ

Andree020,:Jo,super nápad....

ale mohl by jsi zdražit cenu BIG LEKU aspon na 2000chk :-D



To by pak nikdo nekupoval, a nemělo to žádné využití.

Jinak, dobrý nápad hra jde zase k lepšímu.
# 26.1.2016 15.02
 
NeroCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: John cena
SZ Skype
A co poděli :(
# 26.1.2016 15.03
Lituju uranuse :(
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
neřešte další věci... jde mi jen o snížení cen a zvýšení HP, tak mi nevnucujte nic s bigama ani rozšířením inventáře....

neroCZ: chceš mi říct že ted poděláváš řemdy? když maj vipka v bance a vytáhnou je jednou do měsíce na 5 minut?
# 26.1.2016 15.21
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
sbírá tu ještě někdo vůbec vipka? xD

je mi to fuk, takže dám pro 1k hp a pro ty miny a obvazy, bylo by to tak lepčí
# 26.1.2016 15.25
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
pletka17
uživatel
Ve hře: Enemy
SZ Mail Skype
Nechapu jak muzes srovnavat Wowko s cho. :-D Ale jinak ok.. :-D
# 26.1.2016 17.09
Facebook: Petr Pletka
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
co na tom nechápeš? v každé jiné hře máš vzácné itemy od toho abys machroval né aby ses stal terčem podělávačů když to nasadíš...

tím wowkem okecávám fakt že hodlám zvednout hp :D

jak to tak vypadá všichni až na watchna souhlasí.. tak pohoda
# 26.1.2016 17.17
lubosek
uživatel
SZ
Pletka, já zase nechapu jak můžeš bejt tak hloupej.
# 26.1.2016 17.18
jsem pixee

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » Řemda Max_HP + pár změn

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.