Chmatákov online


Fórum – Chmatákov na Android ?

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Chmatákov na Android ?

RapKiller
uživatel
SZ
Mám zájem vytvořit verzi chmatákova pro android, šel by do toho někdo semnou? Myslím , že chmatákov se dost hodí na dotykové telefony protože má jednoduchý ovládání který je založený jen na klikání a chatu a to by na dotykáči nebyl problém. Vím, že to nebude jen tak ale jsem si jistej že by se chmatákov trochu proslavil, rozšířil a taky by začal i něco vydělávat protože v dnešní době má smartphone každý a chmatákov má potenciál.
# 20.1.2016 13.07
 

Stránky: 1 2

Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Rozhodně souhlas, pokud si nějak obeznámen s programováním na androidu tak rozhodně jakkoliv popdořím
# 20.1.2016 13.53
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
android verzi myslíš i s novým serverem? nebo jen singleplayer? nebo android klient napojený na oficiální server? :D
# 20.1.2016 14.08
RapKiller
uživatel
SZ
Myslím android klient napojený na ofiko server, myslím si že by to bylo možné.
# 20.1.2016 14.26
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Docela určitě by k tomu měl dát souhlas autor.

RapKiller: Myšlenka pěkná, jsem zvědav, jak dlouho tě bude držet ;-)
# 20.1.2016 15.26
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
RapKiler
uživatel
SZ Mail

Maly John:Docela určitě by k tomu měl dát souhlas autor.

RapKiller: Myšlenka pěkná, jsem zvědav, jak dlouho tě bude držet ;-)


To je samozřejmost, taky bych na tom nechtěl nic vydělat nebo cokoliv. Napadlo mě ale že a touhle hrou jsem si prožil dětství a že má potenciál, taky je to hra co se na smartphone hodí víc než jakákoliv jiná protože má tak jednoduché ovládání založeno na klikání. :-)
# 20.1.2016 15.52
 
Gizmo
autor hry
SZ
Nemám problém...tedy hodně štěstí..
# 21.1.2016 10.25
 
MAK_obnova
uživatel
SZ
A ty znas komunikaci ofiko serveru? Vis jaky je API (pokud existuje)? :D Nemas kod, pochybuju ze je nekde dokumentace, jak to chces zjistit? :D Umis vytvaret packety abys je serveru mohl posilat? Jen takove zakladni otazky, na ktere si musis odpovedet nez bys neco takoveho zacal delat. Hlavne asi ten format zprav bych rekl, ze muze byt nejvetsi problem... mnohem jednodussi udelat vlastni server podle me.
# 21.1.2016 10.27
 
RapKiller
uživatel
SZ
No, byl to jen takový nápad a nevím jestli bych byl sám schopen ho zrealizovat, sice studuji IT školu ale tolik zkušeností zatím nemám a na tomhle projektu bych nějaké chtěl získat. Myslím že by to s chmatákovem hodně hnulo a už by to nebyla jen hra která sem jednou za čas vyvine a hraje ji pár desítek lidí s téměř nulovým výdělkem ale byla by to hra kterou by lidi rádi hráli, myslím tím třeba i stovky lidí z celého světa a to že by ji mohli hrát kdekoliv by je táhlo ještě víc. Věřím že tahle hra má potenciál protože sem ji sám hrál velkou část svého dětství (5-6 let) a když ji vidím teď tak si myslím že je to hra která by se na smartphonech proslavila.
# 21.1.2016 11.23
 
MAK_obnova
uživatel
SZ
Jasny no, ale doporucuju spis zacit od znova se svym napadem, i kdyz by byl inspirovan chmatem. Minimalne se nebudes potykat s copy rightem, kterej Gizmo ti na 100% neda. (Kdyz jsem s nim o tom mluvil, tak mi naznacil, ze Chmat neda ale ani ho nejak nerozvine at si udelame neco sveho)



Naposledy upraveno: 23.1.2016 13.40

# 21.1.2016 15.02
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Klient by bol omnoho jednoduhší ako server. Server rieši VŠETKO (mal by) a klient má slúžiť len ako prostredie na interakciu - zobrazuje, čo posiela server a posiela vlastné požiadavky. Nič viac.

Štruktúra packetov CH je veľmi jednoduchá, stačí si len k tomu sadnúť a dať si všetko na papier.

Nápad je to dobrý, otázne je či to má význam :)
# 21.1.2016 15.31
 
RapKiller
uživatel
SZ
On i ten klient by asi stačil, třeba jen na zkoušku jaké by to bylo, třeba by se to uchytilo :) Ale zas tak uplně nevím jak se to dělá :/
# 21.1.2016 15.58
 
MAK_obnova
uživatel
SZ
Hmm? I kdybych si pakety odchytaval nejakym programem jako Wireshark treba, neni to tam nahodou jen binarne? Nebo se pletu? Jako je mozne, ze odchytim vsechny vrstvy krom aplikacni (a Wireshark mi je i prelozi), ale co ta aplikacni? Server ocekava nejaky format, jak ziskam ten format?

RapKiller: Nevis jak se dela appka na android nebo co nevis jak se dela? Umis Javu?
# 21.1.2016 19.55
 
Montik_obnova
uživatel
SZ
Snad se to povede hodně štěstí. Já o programování nevím nic, ale at se daří. :D
# 21.1.2016 19.59
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
mak: šak i ve WPE máš přesnej packet :D přesně s takovýma pokud vím pracuje sam, a jestli-že musí každou funkci hry programovat do serveru, myslím že udělat druhej klient kterej podle packetu udělá animaci nebude o moc těžší :D
# 21.1.2016 20.12
RapKiller
uživatel
SZ

MAK:Hmm? I kdybych si pakety odchytaval nejakym programem jako Wireshark treba, neni to tam nahodou jen binarne? Nebo se pletu? Jako je mozne, ze odchytim vsechny vrstvy krom aplikacni (a Wireshark mi je i prelozi), ale co ta aplikacni? Server ocekava nejaky format, jak ziskam ten format?

RapKiller: Nevis jak se dela appka na android nebo co nevis jak se dela? Umis Javu?


No ono jediný co trochu umim je C++ a C++ Builder a to je mi jaksi k ničemu :D
# 21.1.2016 20.18
 

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Chmatákov na Android ?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.