Chmatákov online


Fórum – Svobko nadávky

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Svobko nadávky [zamknuto]

FrapS°
zablokován
SZ
čs lidi

Podávám stížnost na hráče jménem: Svobko
Nadáva,nadáva a jenom nadáva.. to svět neviděl co je to dneska za fracky

Důkaz:
http://jpeg.cz/images/2016/01/19/oitre.png
http://jpeg.cz/images/2016/01/19/VNOFo.png


By potřeboval na zadek harant
# 19.1.2016 18.03
 

Stránky: 1 2

Montik_obnova
uživatel
SZ
DRŽTE HUBU STÍŽNOSTI SOU STÍŽNOSTI JEN PROTOŽE LIONESS NĚCO NAPSALA NEZNAMENÁ ŽE SE PODLE TOHO BUDE ŘÍDIT. LIONESS JE POUZE CHTS POUZE A JEJI POVNOST JE ČÍST STÍŽNOSTI (COŽ DĚLA JEN KDYŽ CHCE) A PSAT TRESTY DO TAMTOHO TEMATU

JE TO SPRAVNE TAK NESERTE
# 21.1.2016 16.21
 
vlkopes
zablokován
SZ
montiku proč jsi ještě tak nevyzrály ? :) Kdo je nad tebou musíš jeho příkaz dodržet stejně jako v práci když nedodržíš pápá můžeš jít žebrat na ulici což vlastně ty děláš .. :) neumíš unést prohru nad tím že je někdo výš než ty :D ale musíš to uznat ty koní hlavo :)
amen more ještě se tu snaž zvýšit si ego capslockem jaknejvětšíkoninahaha :)
# 21.1.2016 16.32
 
Montik_obnova
uživatel
SZ
Jsem byl naštvanej a psal rychle ve vzteku.
Takže za 1. Ona neřídí web ale hru = mám pravdu
2. Ty asi budeš dobrej zaměstnanec, když děláš poskoka co si nechá sr*t na hlavu. Naštěstí já práci mám a každým dnem sem lepší.
# 21.1.2016 16.58
 
vlkopes
zablokován
SZ
to pořád nevysvětluje proč pišeš jak dement ... :)
1. Barvičku má i na webu :) papa :)
2. nenechavám si srát na hlavu ale má to svojí miru "zaměstnavatel ti dá práci ty se sebereš a jdeš do hospody" co udělá on ? Vyhazov do hodiny :)
V tvojí práci to musí vypadat :) každý koninka ale je pravda že v práci v které děláš nepotřebuješ žádnou disciplinu :) Na Opavskou hotelovku stebou tam tě naučí se chovat :D ale tipuji že by jsi měl do 2 dnu vyhazov :D
# 21.1.2016 17.30
 
Montik_obnova
uživatel
SZ
Sorry, že nejsem jen zaměstnavatel co dělá jen to co řekne šéf, ale mám i vlastní iniciativu a nápady jak to udělat líp. :)

Hotelovka dnes = 90% lidi co ten obor nechcou dělat
# 21.1.2016 17.35
 
vlkopes
zablokován
SZ
ano já ji nedělám jen vím co tam je za pravidla :D ano to nemusíš ale stale platí to že když ti něco řekne půjdeš podle tebe podle toho jak se chováš tady do hospody :)
# 21.1.2016 18.02
 
Montik_obnova
uživatel
SZ
Protože mám pravdu. Lioness je jen CHTS navíc s 0% respektem. Takže nemá co rozkazovat. DJ Miky se tu dělal s forem a pak se to nebude využívat jen kvůli lenosti CHTS. Když je líná tak at de od CHTS.
Dál se o tom bavit nebudu pokud to nehodláš pochopit nezájem.
# 21.1.2016 18.05
 
lubosek
uživatel
SZ
lol
# 21.1.2016 18.26
jsem pixee
vlkopes
zablokován
SZ
ano tady jde o to že forum už neni tak aktivní a že je docela problém furt jen dohledavat temata protože se tu spamujou stižnosti které jsou absolutně o ničem každá stižnost jedna nadavka ... jste jak vyjetí stežujete si i když někdo napiše "pi*o" :) Ano lio je chts s nulovým respektem ? :) dobře určitě si to bude pamatovat :) počitej stím že jedna nadavka a lio u toho bude a hned si u tebe respekt udělá ale ty jsi tvrdy kluk že ty jen budeš dal nadavat ji :D jako jsi to vždy doted dělal :Dcsmějsekrasně
# 21.1.2016 18.36
 
Montik_obnova
uživatel
SZ
Já Lioness náhodou miluju je moje holka.
# 21.1.2016 18.41
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
téma o ničem..
# 21.1.2016 20.18

Stránky: 1 2

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Svobko nadávky [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.