Chmatákov online


Fórum – Jak se dostat k cizímu účtu?

Fórum » Diskuse mimo mísu » Jak se dostat k cizímu účtu?

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Zdravím, když jsem se nedávno rýpal v nose a přemýšlel co budu dělat, oběvila se mi nad hlavou svatozář a vnesla do mé hlavy skvělou myšlenku o kterou se teď s vámi podělím.

Určitě jste si už někdy říkali, že by bylo fajn se někomu podívat na fb, či ukrást nějaký účet v nějaké hře, či kdekoliv jinde. Jak ale do psí díry na to?
Za určitých podmínek to jde jednoduše. Pokud znáte mail dotyčného.
Zná to skoro každý, založím si jeden mail účet, který mi bude sloužit na registrace ke všemu možnému a pak už na něj nechodím. Jenže je tu jedna věc, maily se po nějaké době ruší. Nezjišťoval jsem všechny poskytovatele schránek, ale například u centrumu to je po 9ti měsících neaktivity, obdobné to bude i jinde.
Poté si stačí založit mail se stejným jménem a nechat si na fb či dotyčné stránce nechat zaslat přihlašovací údaje skrze mail a úkon je hotov :-)

Třeba to někomu pomůže :-)
# 11.1.2016 0.26
 
Montik_obnova
uživatel
SZ
Jo určitě mám email na centrumu už 8let, chodím na něj 1x za 2 roky a furt funguje. :)
Zbytečnej bezcenej návod.
# 11.1.2016 8.56
 
kubaa
uživatel
SZ

Skip Muck:Jo určitě mám email na centrumu už 8let, chodím na něj 1x za 2 roky a furt funguje. :)
Zbytečnej bezcenej návod.


fungovat muže. V tom návodu je napsáno že se ti zruší ale jakmile se na něj přihlásíš tak se ti obnoví. Zruší se natvrdo jen když si někdo udělá stejný nick
# 11.1.2016 16.38
 
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Úžasné, snad se mi to jednou bude hodit, ale na mém sídlišti je bazén, bývala tam krysa... ale dostal jsem ji!!!
# 11.1.2016 21.07
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
a chutnala?
# 11.1.2016 21.32
 

Fórum » Diskuse mimo mísu » Jak se dostat k cizímu účtu?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.