Chmatákov online


Fórum – Myška

Fórum » Diskuse mimo mísu » Myška

Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Ahojda

Rád bych si pořídil myš na fps hry, ale netuším, kam zamířit. Jde mi především o kvalitu a funkčnost, nečekaně. Spoustu uživatelů herních myší si po nějaké době začalo stěžovat na problémy s kolečkem nebo dvojkliky.
Rád bych se těmto nepříjemnostem vyhnul, a jelikož je to spoustu odborníků, co se týče všeho, hned jsem věděl, kam mám dotaz napsat.

Tak...
Určitě většina z vás má doma nějakou herní myš a určitě jste všichni hráli Csko.
Jaká je tedy nejlepší z pohledu funkčnosti i vlastností a je přímo úměrná ceně?
Za každé zapojení do diskuse budu rád.
# 7.12.2015 16.51
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Montik_obnova
uživatel
SZ
DELL z Alberta za 110kč stačí budu lepší v jakekoliv FPS jak ty i kdybys měl myš za 3 tácy, nikdy to není o myši bud seš dobrej a nebo se vymlouváš na myš :D
# 7.12.2015 18.12
 
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Hovno :-D
# 8.12.2015 9.24
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
Smazaný(ilustrátor)
zablokován
Obrázek
SZ

Monomean:Hovno :-D


Jak říká Marty.
Já osobně mám myš značky genius, už asi 5 let a pořád skvěle fakčí:D
# 8.12.2015 11.52
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Mam tuto a nemôžem si sťažovať ;) už 7mesiacov a žiaden dvojklik ani problémy s koliečkom som ešte nezažil narozdiel od predošlích :)
www.alza.sk/a4tech-bloody-v7-holeless-core-2-kovove-pojezdy-d497038.htm?kampan=pricemania.sk&IDP=1074
# 8.12.2015 11.56
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514007Z01R000T9D

Možnost nastavit rychlost pohybu, nastavitelné červené tlačítko. Pár let ji mám, spokojenost.
# 8.12.2015 17.13
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Vidím, že A4Tech je asi dobrá volba. Nebylo vás hodně, ale jasno jsem si v tom udělal.

Jdu do A4Tech tl8
# 8.12.2015 19.09
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ
napiš mi prosím tě, jak se ti s ní hraje, taky si ji planuji koupit, tak abych věděl, ale co sem četl tak je levná a celkem dobrá..


a teď tuhle: https://www.alza.cz/a4tech-bloody-v7-holeless-core-2-kovove-pojezdy-d497038.htm?o=8#recenze

nebo tuhle:https://www.alza.cz/a4tech-bloody-v7-holeless-core-3-kovove-pojezdy-d497039.htm?o=9#recenze
?
# 8.12.2015 19.39
 
VIBUF.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vibuf
SZ Skype
Nejlepší je: SteelSeries Rival Optical Mouse
nebo: zowie ec2-a
Dej na mě ;)
# 8.12.2015 21.46
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
A4tech má budúcnosť :) Môže sa pokojne rovnať Geniusu, Logtechu a ostatným velkym značkám. Ta myš skvele padne do ruky a navyše máš tam 3 nastavenia rýchlosti strelby. Zíde sa na COD alebo CSko :) Nemusíš ju programovať ani nič, nad koliečkom máš 3tlačítka a po kliknutí na tie tlačítka sa každé rozsvieti inou farbou :)
# 8.12.2015 23.25
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!
Bury
uživatel
SZ
Co se týče kvality při výběru, tak se koukej na dpi. (při nízkém dpi může být pohyb až trhaný, optimál je přes 800). Jinak doporučuji gigabyte GM 6880, ale mam poněkud větší ruce, tak nevím jestli by ti sedla.
# 9.12.2015 10.05
 
_Mr.Venty_
uživatel
Ve hře: Ve[n]ty, Venty
SZ Skype Web
První typ:
http://www.czc.cz/razer-naga-2014-expert-mmo/135679/produkt

Uznávám cena je trochu přehnaná ale stojí to za to...

Druhý typ:
http://www.czc.cz/a4tech-bloody-v7-ultra-core-2/145693/produkt

Cena je menší takže je to jen na tobě. Ale taky to chce něco kvalitního aby to nestálo za uplný ho*no...
# 9.12.2015 16.28
Užívat, vydělat balík, denně šukat jako Alík
Monomean
uživatel
Obrázek
SZ
Takže i přes neuvěřitelné složité PPLko mi myš dorazila. Koupil jsem si tedy A4T Terminator TL8 http://www.imgup.cz/image/vtT

Ačkoli se mi myš na první pohled zdála jako plastová hračka, musím říci, že je velice pěkně zhotovená. Drží se skvěle a nastavení SW je rozsáhlé, tak jak člověk potřebuje.
Avšak jsou zde přístupny jen dva "módy". A to core1 a core2. Pro 3 a 4 si musíte poměrně dost připlatit, ale myslím, že jsou naprosto dostačující první dva.

Na myši jsou kovové pojezdy, takže pro lidi jako já, kteří nemají podložku je myš na stole jak na ledě a padá doslova pod tíhou USB kabelu ze stolu, který má vzhled asi jako ten od žehličky, potažen nějakou látkou. Takže jsem si k tomu ještě objednal XL podložku i pod klávesnici, která mi občas taky sem tam ujela.

Myš mám však první den, takže doufám, že se hned něco neposere.
Budu se modlit a toť je asi vše přátelé. Pokud by k tomu měl někdo ještě nějaký dotaz nebo připomínku, sem s ní.

Jo a jestli by měl někdo řešení na pocení ruky, sem s ním. Zatím to řeší větrák :D
# 15.12.2015 22.00
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Že život je ráj, to ať ti vykládá budhistický mnich,
schovávající se před špinavým zlem celý život za zdmi klášteru.
WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ
Dík za info
# 15.12.2015 22.35
 
PHILIPS
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kratos, BazeranT
SZ Mail Skype Web
Pekne zhrnutie :) Btw je to myš, čo si čakal že bude stať na mieste? :D
# 16.12.2015 9.52
LEVA nezaujíma čo si o ňom myslia OVCE!

Fórum » Diskuse mimo mísu » Myška

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.