Chmatákov online


Fórum – CH

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » CH

lubosek
uživatel
SZ
Jak jste si všimli, Fredy snížil skilly na 1:20 ale to podle mě nestačí, takže se vás ptám.

Chcete itemy za pár chk, questy plný zbraní, ještě snížit skilly na 1:10 a vrátit chmazky, který budou dělat plno soutěží a budou dostávat itemy od správců?
# 29.11.2015 11.19
jsem pixee
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 60 %     Hlasovalo: 13
  • Chcete total fun?
  • Ano17 hlasů, 65 %65 %
  • Ne9 hlasů, 35 %35 %
  • Celkem 26 odpovědí

Stránky: 1 2

Wesner_obnova
uživatel
SZ
Fun bych nedával po dvou dnech by to všechny omrzelo a bylo by to jako to vypadá ve hře ted.
Chmazkám bych věci nějaké dával, ale nesmělo by se to zas přehánět jako před wipe.
Soutěže by byli například 2 do týdne nebo 3.
Rozhodně bych dal do hry zbraně ve hře by bylo opět ten nějaký killing (snad).

Skilly bych dal na těch 1:10 protože jsem viděl pár lidí kteří si stěžovali že to jde dost pomalu.
# 29.11.2015 11.27
 
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
Podla mna na 1:10 je to až moc :-) 1:20 bolo aj predtým a hralo to dosť ludí :-)
A čo sa týka tých vecí pre chmazky určite by som niake dávala.A nech je niaky ten Q 1-2 za den ale niak extra prehánať s tými vecami asi nie aj potom keby všetci mali všetko tak by ich to aj tak omrzelo a nehral to zas nik :-).Mohlo by sa síce toho dať do hry viac trocha ale už len po včerajšom zrýchlení skillov vidno v hre viac hráčov :-)
Ak tak možno to na 1:10 ak tak na dnes a zajtra by sa to aj mohlo dať a potom zas na 1:20 nech si to vyskillia rýchlejšie :D
# 29.11.2015 11.27
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
lubosek
uživatel
SZ

WesneR.:Fun bych nedával po dvou dnech by to všechny omrzelo a bylo by to jako to vypadá ve hře ted.



Co si to napsal? :-O Teď nehraje nikdo, při funu bude hrát aspoň někdo..
Jde o to, že se někdo vyskillí, pak se chová jak dement, dostane ban a už se skillit znovu nechce a taky radši nebude hrát (kvůli svojí debilitě). Dám ty skilly na 1:15, co s chmazkama pořešim s Fredym a začnu asi sypat do hry plno zbraní jako dřív ale počkám si ještě na lidi, jak budou hlasovat.
# 29.11.2015 11.35
jsem pixee
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
fun
# 29.11.2015 11.42
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
Ked bude fun bude to ako pred wipe nik nehral lebo mal každý vše.A čo sa urobili Q tak tam nik neprišiel.Myslím že sa to riešilo niekde aj na forku
# 29.11.2015 11.44
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
nebylo tu náhodou před wipe naopak dost lidí? jak lidi měli +100 síly a tak
# 29.11.2015 11.47
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Uplně total FUN ne.
Ale něco na ten styl určitě,já třeba začnu zas hrát když aspon bude s kým.
Btw. Dej mě Questerem a já to pořešim
:D
# 29.11.2015 11.48
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
Pred wipe hralo 2x vice hracu nez ted. Tak co to placas Lioness. Smilemu se jen nelibi ze on ma nahrano(naafkovano) 400 hodin(nwm klk presne sry) a bylo by to vuci nemu nefer no, to je skoda. Ja jsem pro fun, ale ty veci chmazkam bych v zadnym pripade nedaval, zase budou machrovat a predvadet se s vipkama. Jen chk
# 29.11.2015 11.52
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD
Montik_obnova
uživatel
SZ
Ted je hra v celkové rovnováze, prej kvůli svojí demenci, stejně je každej GM posranej dat někomu BAN IP aby nahodou nebylo o 1 hrače min. Přitom skončilo daleko víc hraču kvuli demenci pravě tehdle nezabanovaných dementů.

Fun je na prd, možná přilakáš děcka, jo budeš tady mět lidi... první dva týdny, možná.

Není to o tom, jestli je fun nebo ne, je to o komunitě, hra je o lidech, pač je to založený z chatu a né jako klasická hra.

Jak řekl Gizmo: Chmat je hra která má dobré i špatné časy. Jeden čas hraje dost hraču a pak zas ne. A přesně tak to je.

Nehledě na to, furt to měníte jak pitomci FUN, NORMAL, FUN, NORMAL.. pořad dokola. Tak prostě něco nastavte a vylepšujte to, samozřejmě co řeknou hrači. Nehledě na to, proč si Chmat nezpropaguješ? Maš nulovej marketing a propagaci. Za naký love ti sem klidně dovalím lidi a poradím jak na tom udělat zpětnej obrat, ale zadarmo nic.
# 29.11.2015 11.52
 
WasteFuL
uživatel
Ve hře: Snaker, Snakeris
SZ
fun, víc killlení, něco vymyslet s tema klanama...
# 29.11.2015 11.52
 
lubosek
uživatel
SZ
prej ''stejně je každej GM posranej dat někomu BAN IP aby nahodou nebylo o 1 hrače min''

lol každej kdo něco zkouší dostává okamžitě ban ip tak nevim co tady jedeš


Nehledě na to, proč si Chmat nezpropaguješ? Maš nulovej marketing a propagaci. Za naký love ti sem klidně dovalím lidi a poradím jak na tom udělat zpětnej obrat, ale zadarmo nic.

dík márty, mohl by sis otevřít reklamní agentůru
a až ty budeš něco platit přes 2 roky, nacpeš do toho už slušnej ranec tak taky budeš dělat vše pro to, aby tu bylo víc hráčů, takže nechápu čemu se divíš



Naposledy upraveno: 29.11.2015 12.01

# 29.11.2015 11.59
jsem pixee
Montik_obnova
uživatel
SZ

Ouneel:Martymu uz sadrokarton nevydelava xD


drž hubu

Pixmen: Jo super, já bych se na to vymrdal platit neco dva roky když se ti nic nevrací. Veděl bych jak to rozjet, z VIP se ti to nevratí.
# 29.11.2015 12.02
 
lubosek
uživatel
SZ

Skip Muck:Tak prostě něco nastavte a vylepšujte to, samozřejmě co řeknou hrači.



J, tak se to přesně udělalo :D a ve hře zůstalo 5 lidí, bezva nápad.
# 29.11.2015 12.04
jsem pixee
lubosek
uživatel
SZ
Márty neřešim to, aby mi to něco sypalo, ale to, aby tady někdo hrál.. :D
# 29.11.2015 12.06
jsem pixee
Montik_obnova
uživatel
SZ
Tak to pak jo :D Si to jen zpropaguj

__________
Obrázek
# 29.11.2015 12.13
 

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » CH

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.