Chmatákov online


Fórum – Redakce

Fórum » Komunikace se správci » Redakce

Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Zdravím.
Stále má práce je komentována jako zbytečná se slovy, že to nikdo nečte a proto jsem se rozhodl s redakcí skončit a využít volný čas, který tím získám, jinak.
Nechtěl jsem, ale aby se zase práce na chmatovinách kompletně zastavila a proto jsem našel náhradu, která je ochotna psát články a už mi jich i pár ukázal. Proto bych rád poprosil, aby jste ho jmenovali redaktorem: nick jeho účtu je: uranus
Děkuji předem za vyřízení.
# 22.11.2015 15.16
 

Stránky: 1 2

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Clanky ctu a jsou dobry. Skoda, ze koncis.
# 22.11.2015 15.22
 
Ibrahim
uživatel
Obrázek
Ve hře: Teplomír
SZ Skype Web
Já je taky čtu. Škoda no, co se dá dělat.
# 22.11.2015 15.36
„V momentě, kdy jste si přestali věřit, jste skončili.”
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Škoda aspoň někdo kdo se o to staral, teďka uranus.. ježiš marjá.
# 22.11.2015 15.42
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ


SZ
Ano je to škoda,
nechtěl jsem abys skončil, ale budu se snažit psát články aby byly stejně kvalitní, a záživné jako ty tvoje.



Naposledy upraveno: 22.11.2015 16.17

# 22.11.2015 15.57
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Už jen ta "věta", kterou jsi napsal nedává smysl. Nauč se prosím psát normální souvětí, ne jednu dlouhou větu.
# 22.11.2015 15.58
 
Montik_obnova
uživatel
SZ
Mě se Tvoje články líbili četl jsem je a byl sem rád. že to někdo dělá :)

Ale je to nevděčná práce skoro nikdo nekomentuje.
# 22.11.2015 19.14
 
lubosek
uživatel
SZ

uranus:ale budu se snažit psát články aby byly stejně kvalitní, a záživné jako ty tvoje.



Kdo řekl že zrovna ty budeš redaktor? lol
# 22.11.2015 19.20
jsem pixee


SZ
Jo no.
Nebudu už to vím. Ale tehdy jsem věřil kazimírovi.:-DxD



Naposledy upraveno: 22.11.2015 19.51

# 22.11.2015 19.27
 
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Hele Uranusi, to že tě nevybrali nebo respektive nevyberou není můj problém. Já to zde navrhl tím má šance udělat něco víc končí. Jestliže jsi schopen už jen napsat Kazimírovy, tak se nedivím ;-) .
Kdybys ještě měl nějaké problémy či výhrady vůči mě, uvědom si, že by sis měl ty sám dávat pozor na to jak moc smysluplný je tvůj projev na fóru. Obsah tvých příspěvků je tvá vizitka a zrovna u tebe ne moc valná... Jo a všiml jsem si, že máš na profilu napsáno, že ti vyšel článek v chmatovinách. Když už do mě chceš rýpat já si taky rejpnu: příště zveřejni i to, že jsem celý ten článek musel přepsat, aby to dávalo smysl.
Pro ty z vás, které by zajímalo jak doopravdy Uranus píše a pro budoucí nábor do redakce zde zveřejním jeho originální článek ;-)

Když hráč začíná, často ani nemá ponětí že místo, o kterém je tento článek, tedy obětiště Lhotské, existuje.
Už když na tento kopec vylezete, tak úplně zbaven své energie, ucítíte zvláštní pocit a vítr se vám bude snažit sejmout klobouk, a v kostech vám bude mrazit.
O tomto obětišti, toho moc známé není.
Podle prvního pohledu, je asi hned zřejmé že odsuď místní satanisté odešli, a místní křestané toto místo od satana odsvětili, protisatanickými modlitbami.
Co ale je zřejmé určitě že na kousku toho to kopce, lze i těžit a skilit různé dovednosti, také to byl první vyvýšený terén na mapě.
# 22.11.2015 19.39
 
Ouneel
uživatel
Obrázek
Ve hře: E la TrabanTo
SZ Skype
XDDD ten jeho podpis ze konci xD
# 22.11.2015 19.59
Obrázek
sakra.. zrovna jsem chtěl xD


SZ

Kazimír666:Hele Uranusi, to že tě nevybrali nebo respektive nevyberou není můj problém. Já to zde navrhl tím má šance udělat něco víc končí. Jestliže jsi schopen už jen napsat Kazimírovy, tak se nedivím ;-) .
Kdybys ještě měl nějaké problémy či výhrady vůči mě, uvědom si, že by sis měl ty sám dávat pozor na to jak moc smysluplný je tvůj projev na fóru. Obsah tvých příspěvků je tvá vizitka a zrovna u tebe ne moc valná... Jo a všiml jsem si, že máš na profilu napsáno, že ti vyšel článek v chmatovinách. Když už do mě chceš rýpat já si taky rejpnu: příště zveřejni i to, že jsem celý ten článek musel přepsat, aby to dávalo smysl.
Pro ty z vás, které by zajímalo jak doopravdy Uranus píše a pro budoucí nábor do redakce zde zveřejním jeho originální článek ;-)

Když hráč začíná, často ani nemá ponětí že místo, o kterém je tento článek, tedy obětiště Lhotské, existuje.
Už když na tento kopec vylezete, tak úplně zbaven své energie, ucítíte zvláštní pocit a vítr se vám bude snažit sejmout klobouk, a v kostech vám bude mrazit.
O tomto obětišti, toho moc známé není.
Podle prvního pohledu, je asi hned zřejmé že odsuď místní satanisté odešli, a místní křestané toto místo od satana odsvětili, protisatanickými modlitbami.
Co ale je zřejmé určitě že na kousku toho to kopce, lze i těžit a skilit různé dovednosti, také to byl první vyvýšený terén na mapě.


takhle jsem to nemyslel, ale napsal jsem to špatně můj problém.
To si nikdo neuvědomuje, že potřebuji psát rychle?
Dále jsem také předem upozorňoval že jsem nevěděl jak to má přesně vypadat, a co je hlavní psal jsem [color=red]ať si to upravíš podle sebe[/color].
Psal jsem ti i další článek, ale ten se ti asi taky nelíbil, no a víš co mě je to jedno.
Diego: tak se podívej do chmatovin, najdeš tam ještě horší podpisy.
A je mi úplně jedno že tam jsou chyby.
Naschle
# 22.11.2015 20.08
 
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Jo... je naštvanej, že chudák není v Redakci.
Celý chmatákovský team to teď bude mrzet a raději zastaví celý chod serveru, aby se jim vrátil. ;-)
A Uranusi... hlavně prosím se nerozbreč, když podotknu, že pokud jsi někde na zkoušku-ať už práce nebo i ty blbý chmatoviny a chceš, aby jsi jednou byl i víc než jen někdo, kdo se chce účastnit náboru, ale se dostat i dál, tak musíš se snažit a ne nechat práci na ostatních myslíš, že mě někdo držel za ručičku a vyprávěl, kde má být jaké i/y a jestli ten text má dávat smysl nebo ne?
A kdyby jsi tu nechytil rapla a nezačal se tu se všemi loučit jak rozdáš věci apod. -myslím, že bude nábor pro veřejnost jehož můžeš být součástí ;-)
# 22.11.2015 20.11
 
Bajonikl
zablokován
Obrázek
Ve hře: Bionicle19
SZ Mail
Lol dostal hejt na forku a hnedka končí? Vždyť dělá jak je chytrý (přitom se jen ztrapňuje) a naráz udělá toto? xD to je charakter
očividně neví jak to na forech chodí, bože
# 22.11.2015 21.16
Obrázek

NEJLEPŠÍ KILLER NA CHMATÁKOVĚ
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Podle mě by redaktora mohl dělat Montík, Bio... Nikdo jiný na to snad nemá.
Potřebuješ ne jen dobrý pravopis a dobře psaný text, aby lidi pochopily co myslíš ale i taky trochu toho koření, aby ten text měl jakýsi šmrnc a nebylo to suchý.
# 22.11.2015 21.29
 
Kazimír666
redaktor
Obrázek
Ve hře: Kazimir666 Kazimír
SZ Mail
Rozhodně bych dal šanci i ostatním... jako minule bych udělal aby si zkusili napsat článek a nejzáživnější článek bude vítězný a vítěz bude redaktor :-)
# 22.11.2015 22.15
 

Stránky: 1 2

Fórum » Komunikace se správci » Redakce

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.